Şimdi Ara

AVATAR THE LAST AİRBENDER - LEGEND OF THE ARENA ONLİNE ÇIKTI! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
0
Favori
26.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Edit: Sayfa başıı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeVaX -- 18 Ekim 2008; 23:43:10 >
  • Oyun açılmıyo space bas diyo basıyorum yok. 10 dk bekledim açılmadı sorun benden'mi kaynaklanıyo acaba bi çözümü varmı ?
  • bende spacebardan sonra en fazla 2-3 dk içinde açılıyor ama, genel olarak çok fazla bekliyorum, leave game diyince zaten hop uçuyor
  • Arkadaşlar leave game diyince hata raporu gönder diyor çoğu kişide..Bendede öleydi ama oyunu 2 kez kapatıp açtım sorun kalktı yada güvenlik duvarıyla fln oynayın düzeliyorOyunun hiçbir eksiği yok muhteşem birşey kasıp item alıyorsun güçler falan bence knight gibi bir oyun..Ben daha yeni çıktım bu konu açıldığından beri oyundaydım şimdi yine giricem
  • quote:

Orjinalden alıntı: TokioHoteL

Arkadaşlar leave game diyince hata raporu gönder diyor çoğu kişide..Bendede öleydi ama oyunu 2 kez kapatıp açtım sorun kalktı yada güvenlik duvarıyla fln oynayın düzeliyorOyunun hiçbir eksiği yok muhteşem birşey kasıp item alıyorsun güçler falan bence knight gibi bir oyun..Ben daha yeni çıktım bu konu açıldığından beri oyundaydım şimdi yine giricem

nedense bir türlü login olamıyorum login olabilirsen ve kullandığın bir dns varsa verirmisin dns i

• quote:

Orjinalden alıntı: Carnige

quote:

Orjinalden alıntı: TokioHoteL

Arkadaşlar leave game diyince hata raporu gönder diyor çoğu kişide..Bendede öleydi ama oyunu 2 kez kapatıp açtım sorun kalktı yada güvenlik duvarıyla fln oynayın düzeliyorOyunun hiçbir eksiği yok muhteşem birşey kasıp item alıyorsun güçler falan bence knight gibi bir oyun..Ben daha yeni çıktım bu konu açıldığından beri oyundaydım şimdi yine giricem

nedense bir türlü login olamıyorum login olabilirsen ve kullandığın bir dns varsa verirmisin dns i

Ben vereyim dns bende hiç olmadı login sorunu, 208.67.220.220 ve 208.67.222.222, bir dene

• Oyunu beğenmenize çok sevindim. Bu arada söyliyeyim. Oyun takılmaları, oyun içi açılmama sorunu bendede var. Bu bizden değil oyundan kaynaklanıyor merak etmeyin. Oyun daha geliştirilme aşamasında. Umarım bu sorun yakında hallolur. Şimdi bir liste açıyorum. Oyunu sevipte oynayanlar ismini yazdırsın. (oyundaki ismini) Ve hangi ulustan olduğunu.

Liste

ouzzz (Su Bükücü)
  • Bir login olabilsem sevip oynıycamda log-in olamıyorumki yoğunluktan sanırım artık gece geç veya sabah erken deniycez
  • bende bi türlü login olamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Carnige

Bir login olabilsem sevip oynıycamda log-in olamıyorumki yoğunluktan sanırım artık gece geç veya sabah erken deniycez

Size gene login ekranı geliyor bana unable anlamadım gitti
  • böyle mal animelerin oyunlarını yapıyorlar bir claymorenin oyunu yok yada trinity blood &
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ertungaa

böyle mal animelerin oyunlarını yapıyorlar bir claymorenin oyunu yok yada trinity blood &

Claymore nin oyunu nasıl olacakki?Oyunluk bir anime bile değil izleyici kitlesinin yarısından fazlası bayan zaten..
  • Login olamayıp unable vs hatalarla karşılaşanlar bi baksın nick teki oyunun mesaj bölümünde konular var mesela şu konuya bi göz atın
    http://www.nick.com/mynick/messageboards/viewthread.jhtml?bID=106250&tID=3335990&mID=15591469&offset=0

Ve şuna

http://www.nick.com/mynick/messageboards/viewthread.jhtml?bID=106250&tID=3319855&mID=15508332&offset=0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sexxx Dreams -- 19 Ekim 2008; 3:30:37 >

• quote:

böyle mal animelerin oyunlarını yapıyorlar bir claymorenin oyunu yok yada trinity blood &

sana sadece gülüyorum. acaba izledinmi avatarın bütün bölümlerini?
  • quote:

Avatar'ı bilmediğin belli oluyor. Avatar anime değil! Öğren tart ölç biç öyle yorum yap
  • günaydın arkadaşlar şu an oyundayım en sonunda
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeVaX

günaydın arkadaşlar şu an oyundayım en sonunda

Saol sanada günaydın bende indirdim girince takılırız
  • Ya Skilli nasıl atıyoruz sadeec 2 şey vurabiliyorum
  • bak orda karakter düzenlerken skilleri soldaki bölüme yerleştirce
  • quote:

Orjinalden alıntı: deluhanlu

Ya Skilli nasıl atıyoruz sadeec 2 şey vurabiliyorum

sağ tık sol tık q ve e
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.