Şimdi Ara

AVAST & NORTON ANTİVİRUS 2005

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
8.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hangisini kullanıyorsunuz yada hangisi ağar basar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cagri -- 31 Mayıs 2005, 12:23:46 >

• Nod32
  • ben bir süre avast kullandım güncelleme konusunda tartışmasız harika ama antivirüs olarak yetersiz çünki bir hafta önce sistemim virüslere yenik düştü kurtaramadım. formatlamak zorunda kaldım. nortona gelince bilgisayarın sırtında bir kambur gibi canını okuyo çok kasıyor bence en iyisi NOD32 dene ve farkı yaşa derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musacolak79 -- 31 Mayıs 2005, 14:17:20 >
  • nod32 kullandim ama asil yetersiz o bence virusler otoban gibi kullaniyor makineyi norton a gelince pc cok iyi konfigrasyoa sahipp degilse kasiyor tabii ki bunuda gecin yani oyleki virus u birak eger benim gibi p3 makine kullaniyorsaniz norton yuzunden makineye ben bile giremiyorum

bence en ideali avast canavar gibi web pc uzerindeki butun trojan ve worm virus ne ararsaniz hepsini yakaliyor. drek karantina ve del..

bendeki makinede zaten virus trojan barindiriyorum.malum sitelerden (hack) onlari kullanmak icin gonullu olarak ben kapatmak durumunda kaliyorum anti-virus programini.. anlayacaginiz en ideali avast ve yaninda bir de ad aware super ikili

• Önceleri norton du şimdi avast...Çünkü norton radmine uyarı veriyor ama avast wermiyor...Nortan daha kolay kullanılıyor ama makinamı kastırıyordu...Avast biraz daha karışık nortona göre ama makina kasmıyo...
  • asıl avast ve adaware bilgisayarı otobana çeviriyor sistemde 4 virüs 16 spyware cirit atmaya başladı ilk önce masaüstüm sonrada bilgisayarım kilitleniyordu hiçbir işlem yapamıyordum güvenli kip dahil sonunda sadece NOD32 yükledim ve aynı siteye tekrar girdim butun hepsini durduran NOD32 oldu hemde bilgisayarı kasmadan
  • musacolak79

dostum nod32 varken birde avast ile tara ama once update et bakalim ne cikiyor...
  • su an işyerindeyim ama eve gidince deneyeceğim dostum ama o zamanda şöye bir durum çıkıyor kendimize güvenli bir sistem oluşturabilmek için sistemimizde en az kaç adet antivirüs programı olması lazım yoku bunların arasında 5 i bir yerde olanı
  • avast tabikide ama şu güncelleme olayına gıcık oluyorum. oyundayken bi güncelleme yapıyo berni deli ediyo yaw
  • tabıkı avast
  • ewet makine bir 5-10 sn ye bazen kasiyor kendini ulann ne oluyor diyorsun alisinca yine avast demeye basliyorsun ama buna deger.. arada bir 5snyenin zarari olmaz

quote:

Orjinalden alıntı: KanYe_wEsT

avast tabikide ama şu güncelleme olayına gıcık oluyorum. oyundayken bi güncelleme yapıyo berni deli ediyo yaw
  • Benim oyum avasta.Norton'un bulamadığı trojanı yakaladı kerata
  • peki avast pro ile home edition arasında ne gibi farklar var hangisi daha iyi çünki ben home edition kullandım ve bilgisayarım virüsten geçilmiyordu
  • bir de kaspersky deneyn bence. norton çok kasıyo ama kaspersky de fena değil. avast ın home sürümü yerleşik script korumasına sahip değil bu yüzden koruması eksik kalıyo. fena değil mesela adware ve spyeareları bulması bir artısı olabilir. aslında birkaç tane bulundurmak lazım ama norton bu konuda bazen kıskanç davranıyor...
  • avast
  • dostum kaspersky daha sonra nod32 ama sımdı ben onlarımı sordum dıceksın walla ıkısınıde tavsıye etmem ama kötunun ıyısı avast
  • birinin bulamadığını biri buluyor onun bulamadığını başkası buluyor ne biçim iş bu
  • bilgisayarımda awast yüklüydü. teknik bir arızadan sonra servis norton antivirüs internet security 2005 yüklemiş. . awast varken hiç sorun yaşamadım. fakat geçenlerde gezinirken NAV2005 topalladı . ben ondan önce bilgisayara müdahale ettim. şimdi tekrar awast'a dönücem onu bir süre denicem. o da fayda vermezse Nod32.

BENCE AWAST

• nod32 hakkında bende bir yorum yapmak istiyorum sistem kaynaklarını az tüketen bir yazılım ama virus yakalamada yeterli değil çünkü bende vardı sistemi komple bir tarama yaptırdım bi kaç tane buldu..Ama avast ile taratınca 4-5 tane yakaladı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cagri

nod32 hakkında bende bir yorum yapmak istiyorum sistem kaynaklarını az tüketen bir yazılım ama virus yakalamada yeterli değil çünkü bende vardı sistemi komple bir tarama yaptırdım bi kaç tane buldu..Ama avast ile taratınca 4-5 tane yakaladı

her yerden saçma sapan virüs spy yerseniz önüne gelen siteye tıklayıp dalarsanız zaten hiç bir virüs programı yeterli değildir onun bulamadıklarını başka program bulur diğerinin bulamadığınıda başka program bulur bu böyledir ama tam koruma yapmak istiyorsanız 3 4 tane antivirüs programı kurmanız gerekir bunun içinde hayli yüksek bir sisteme ihtiyaç var ama professional bir kullanıcı için Nod32 vazgeçilmez bir antivir dir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciko_Seko -- 4 Haziran 2005, 12:12:47 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.