Şimdi Ara

Avast home sürümü hakkındaki düşünceler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Avast home sürümünü kullanıyormusunuz, son zamanlarda göstermiş olduğu gelişimle sizce kullanılabilir bir antivirüs yazılımı oldumu?

• Avast ne antivirüs programı mı? yoksa olma yolundamı?
  • Avast profesyonel sürümünü kullanıyorum .Sistemi kesinlikle kasmıyor ve kesinlikle güvenli. Ayrıca bilmeyen arkadaşlara da kısa bir bilgi : Toyotasa genel merkez ve Türkiye ' deki bütün bayilerinde Avast antivirüs yazılımını kullanıyor..
  • Avast eski sürümlerine kıyasla 4.8 sürümü ile birlikte çok büyük gelişmeler göstermiştir.Profesyonel testlerin hemen hepsinde ilk 5 e girmiş ve eski sabıkasını üzerinden yeterince atmıştır.Kulaktan dolma bilgiye sahip olan herkes hala eski avast ı göz önüne alarak avast ı kötülemeye devam etmektedir.Avast ın şu an geliştirmesi gereken 2 şey vardır.

1.Acilen Sezgisel(heuristic) tarama eklenmelidir
    2.Yanlış alarmlarını kısa sürede üzerinden atmalıdır

Bu 2 sorun çözüldüğünde ücretsizler içinde iyi bir yer edecektir.Şu an şikayetlerin çoğunluğu bu 2 sebepten kaynaklanmaktadır.Heuristic olmadığı için proaktif koruması zayıf kalıyor doğal olarak.Ayrıca zararlı diye tanımladığı dosya temiz olsa bile erişemiyorsunuz ve bunun için ayar yapmanız gerekiyor.Bu da kullanıcıyı sinir ediyor ancak ayarlardan düzeltilebiliyor.Yani güvenli olarak işaretlemek gerekiyor.
    Ben şahsen Alwil firmasından ileriki günlerde ve sürümlerde daha büyük başarılar bekliyorum.Zaten şu an Nod32 den bile daha başarılı görünüyor son testlerin hepsinde.Kulaktan dolma bilgilere inanmayın.Oturup kendiniz deneyin.Sonuçta Avast ı sevmeyen çok kişi olduğunu hepimiz biliyoruz.

• Prof surumu var şu an bende gayet memnunum Nerdeyse hiç sızıntı olmuyo
  • Çok İyi Bence Bilgide Kasmıyor Ama Ben Kaspersky Yada Norton Kullanıyorum...
  • ev sürümü önerilir bedava Windows 7 x64 de bile sorun çıkartmıyor
  • avast iidir nede olsa beleş ve kasmıyor pc yi ama avira antivir 1 numara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borabd -- 2 Şubat 2009; 21:01:25 >
  • Avast Home oldukça iyi. Ben de en son onu kullanıyordum. Ama sonradan Zonealarm'ın firewall'undan vazgeçemediğim ve firewall ile antivirus, antispy ayrı kullanmaktan sıkıldığım için Zonealarm Internet Security'e geçtim.
  • Avast home sürümünü kullanıyorum.Yanına iyi bir güvenlik duvarı ve anti spyware de koyarsanız rahat edersiniz.Bir de olur olmadık yerlere girmemek gerekiyor.:)
  • Avast Güzeldir Ama bazı Virüsleri Bulamıyor Yanında Başka Bir anti virüs kullan desem çakışıyor Bne Kasper kullanıyorum sorun yok hiç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.