Şimdi Ara

Avantajlı Yalın ADSL'e Geçeceğim.Bilgi Sahibi Olanlar Gelebilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaş şimdiye kadar Ttnet kullanıyordum tuzlu fiyatına saymazsak memnundum.Ancak çok çok nadir kullandığımız ev telefonunun faturasını vermekten bıktım.Sabit ücret ödemeyeceğim bir tarifeye geçmek istedim ve bu konuda en iyi tarifeye sahip olan Superonline'a geçmek istedim.

Sorum şu şartlar kısmında;"Turkcell Superonline telefon hizmeti bedelleri ayrıca faturalanacaktır" diyor.64 lira dışında ek ücret ödeyecek miyiz?Bir de geçiş sırasında kablosuz modem verecekler mi?Vereceklerse ücretsiz mi?

• Takip bende vodafone alıcaktım ancak gelmesi 1 ayı bulurmuş
  • herkese yazıyorum sizlerede yazayım..

dediklerimi aynen yapın,16 mbite kadar ( 50 gb akk li ) internet + sabit tlf ücreti 49.90 tl ye kullanın.2 sene boyunca..

yapacağınız işlem şöyle;
    444 0 375 müşteri hizmetlerini arayın ve bağlandığınız müşteri temsilcisine '' internet iptal bölümüne aktarırmısınız'' diyin..

iptal bölümündeki kişiye;internetimi,kapatmak istiyorum diyin.eleman sizi bırakmamak için takla atmaya başlayacak.nedenini soracak.

sizde yüksek ücret ödüyorum ve hiç kullanmadığım sabit tlfa aylık 20 lira ödüyorum diyin..

eğer sabit hattınız varsa hattınızı ttnet alo ya geçirecek,ve aylık 5 lira sabit tlf ücreti olacak..

16 mbite kadar sınırsız internet için de 44.90 tl lik tarifeye geçirecek.2 sene boyunca toplamda 49.90 tl ödeyeceksiniz.

ben geçen ay aynen anlattığım gibi yaptım ve 1 aydır sıkıntısız kullanıyorum. 14 mbit hızım var ve memnunum..

• Avantajlı yalın dsl için konuşuyorum; Ev telefonunuz Türk telekomdaysa ve taşırsanız 64 değil 59 tl ödersiniz. Ayrıca ttnet ten bir cayma bedeliniz olursa 123 tlye kadar karşılanır.
    TTNet'te 46 dakika müşteri temsilcisiyle görüşmek için bekleyen biri olarak sırf müşteri hizmetleri bekletmediği için Turkcell Superonline tercih ederim.
    Ama dsl söz konusu olduğunda altyapıya bağlı olarak memnuniyet düzeyinin biraz da şansa bağlı olduğunu belirtmeliyim. TTnet teyken memnunsanız aynı altyapıyla hizmet alacağınız için memnun kalırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

Digitürkünde yalın ADSL var galiba ve Anadolu taraftar paketinde kampanyada iki sene bedava galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.