Şimdi Ara

Av tüfeği önerisi (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
112
Cevap
7
Favori
82.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ahaberden ve atvden geliyorum feto sifreleri bulunuyormus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JudgemenDay kullanıcısına yanıt
    hocam haberde gördüm mesajınızı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haberler sayesinde gördüm konuyu. Ben geçen sene av dükkanına girdiğimde adam kağıda bir süre gerekli belgeler yazdı, dedim uğraşamam, çıktım gittim. Belgelere vs. ihtiyaç duymadan nasıl alıyoz, kargo, şahıslar vs. güvenli mi, ava çıktığımızda falan sorun olur mu, nasıl oluyor bu işler?
  • A haberden kartım var arkasında hamili yakınımdır yazıyor;

bi tüfek lazım bana acil paketler misiniz?

• Pardon neyi kime karşı savunuyorsunuz hemde tüfekle!!! Bu ülkede polis yok mu asker yok mu? Bireysel silahlanma ülkelerin kanayan yarası değil mi? Kendinizi güvende hissetmiyorsanız illa bireysel olarak kendinizi korumak istiyorsanız biber gazı spreyi alın, şok cihazı veya şok tabancası alın pompalı nedir arkadaş!!!!!
  • Ahaberden geliyorum; bir kullanicisi olarak (Ps guard; mpa ile ayni sistem) Hatsan tavsiye etmem iscilik hatalarini veya malzeme kalitesini yazsam ,burdan köye yol olur

Bir marka servisinden ziyade, kalitesiyle/servislik olmamasiyla anılmalı. Bu acıdan, stoeger, armsan hatta ata bile servislik olabiliyor (genelde besleme hatasindan).

Benimki nisangah problemi yuzunden 2 kez(toplamda üç kez aslinda) servise gitti ve ikisinde de namlu degisti, gelen de pek farkli degil kendi yaptigim islemlerle biraz adam oldu, ts dipcik de taktim ama gozum kapali guvenebilecegim bir tufek olmaktan cok uzak yine de gozum acikken de poligonda, istedigim yeri vurmak mesele zaten; nisangah kotu olunca benelli de olsa kiymeti yok

Tabancatufek forumda bir konuya(aynı nick ile) bol bol icerik girdim. Kisacasi tavsiye etmiyorum. Gonul isterdi ki benelli m4 alalim ama yerlinin en iyisini secmek durumundayiz el-mecbur

-Gazli desek, temizlik belasi var(benelli m4 istisna tabi ve bunun piston sistemini taklit eden yerli uretici cikana kadar hayallerde 16bin₺ fiyatiyla)
    -Kinetikte dusuk gramajda veya omuzlamadan atışta sorun(%100 kusursuz calisir diyemiyoruz, bu tarafta stoeger m3000/m3k veya akdaş ak serisi favorim)
    -Şarjorluler besleme bakimindan ofsayt(yine de gönül utaş xtr12ye kayiyor ar15 platformuna en yakin model oldugu icin ama..)
    Nerden tutsan elde kalir bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rallier_61 -- 22 Kasım 2018; 1:27:56 >
  • Selam,

Husan M71 var birde.. AR platformunda.. XTR12 rakip. Kullanma fırsatı olan olduysa yorumlarını bekleriz.
  • En superi taktikal otomatik

• Havalımı aldın ne yaptın usta sinek bile zor vurursun onla

• Üzümlü taktikal otomatik sınıfının en iyisi

• rallier_61 kullanıcısına yanıt
    Bu Ahaber muhabbeti nedir yav.

• rallier_61 kullanıcısına yanıt
    Youtube linki silinmiş keske izleyebilseydik tam bir komediye benziyor

• Av tüfeği alıp da ne edeceniz. Rahat bırakın hayvanları artık

• Avlanma kesinlikle tasvib edilecek bir durum değil. Sonuçta onlarda da can var

• quote:

Orijinalden alıntı: hasankaplan0055

Av tüfeği alıp da ne edeceniz. Rahat bırakın hayvanları artık
    av tüfeğini iki ayaklı hayvanlar için alıyoruz. iki ayaklılar varken dört ayaklılara sıra gelmiyor zaten arada dört ayaklı olaylara müdahil oluyorsa da o dört ayaklıların ölmesinin sebebi yine bir şekilde iki ayaklılar oluyor. yani pompalı av tüfeği iki ayaklı hayvanlara karşı korunma ve kendini savunma amaçlı kullanılıyor. zaten de pompalı tüfek dizaynı dört ayaklı avlamak için tasarlanmış bir şeyden daha çok iki ayaklı öldürmek için yapılmış bir silaha benziyor ben şahsen iki ayaklıyla mücadele için tabancadan daha çok pompalıyı tercih ederim. verdiği hasar yakın mesafeden 8 10 kat daha yüksek hem de 9 lu buckshot ile ıskalama şansı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zehir tukuren kobra -- 2 Mart 2019; 15:35:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A21AA1D72

Pardon neyi kime karşı savunuyorsunuz hemde tüfekle!!! Bu ülkede polis yok mu asker yok mu? Bireysel silahlanma ülkelerin kanayan yarası değil mi? Kendinizi güvende hissetmiyorsanız illa bireysel olarak kendinizi korumak istiyorsanız biber gazı spreyi alın, şok cihazı veya şok tabancası alın pompalı nedir arkadaş!!!!!
    onlar bir işe yaramaz biber gazına güvenip adamın gözüne püskürtsün adam sinirlenir seni daha kötü döver. adama buckshot ı ya da daha zevkli olması için slug fişeği oturttum mu ayı gibi böğürterek oturtacaksın yerine. işte nefsi müdafa olmasa da ağır tahrik altında adam öldürmek filan yatarı falan derken 7 8 senede çıkarsın en kötü ihtimal. yoksa kadınsan sonun özgecan gibi olur erkeksen de boğazını kesip 300 liranı ve cep telefonunu alırlar falan gerçi ben bileğime de güvenirim ama bilek gücü de bir yere kadar birden fazla düşmana pompalı şart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zehir tukuren kobra -- 2 Mart 2019; 15:49:20 >
  • zehir tukuren kobra kullanıcısına yanıt
    Üzerinde deneseler bu yorumu yapamazdın!
    Gözünü açıp etrafı görebilirse yada öksürük krizinden çıkıpta gücü bana yetecekse... ölme eşeğim ölme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 7 Mart 2019; 14:9:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A21AA1D72

Üzerinde deneseler bu yorumu yapamazdın!
    Gözünü açıp etrafı görebilirse yada öksürük krizinden çıkıpta gücü bana yetecekse... ölme eşeğim ölme
    kendine o yonden fazla guvenme derim el elden ustundur bizde de bilek var ama adam evine tabancayla da girebilir cok ileride 60 yasina filan geldiginde ya da basina bir kaza filan geldiginde bilek gucun de gidebilir o zaman ite kopuga yem de olabilirsin hepimiz icin o yaslara daha cok var ve hepimiz saglikliyiz ama silah omrun boyunca sende mutlaka bulunmali insan oldurmek gerektigi yerde cezasi olsa bile haktir ve dogrudur vicdanen boyle dusunuyorum

kisesel ev savunmasi icin kesinlikle pompali diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zehir tukuren kobra -- 7 Mart 2019; 18:23:42 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.