Şimdi Ara

AV Sender kullanımı hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, durumumu özetleyeyim;
    Şimdi bizim apartmanda dahili sistem var. Hotbird ve Turksat uydusuna bakıyor sistemdeki çanaklar.
    Ben de üst komşuma çanak koydurup Digiturk izliyorum odamda. Eutelsat'a bakıyor bu çanak da.
    Şimdi benim odadaki tv çok büyük olmayan bir lcd, salona büyük led alınca maçları burada izlemek sarmıyor.
    Görüntüyü oraya aktarmak için bu av sender cihazları varmış. Şimdi bu cihaz uyduya alıcısına bağlanacağı için herhalde içeride hd yayınları daha kaliteli izleyebilirim ama bazı şikayetler de var, parazit falan yapması gibi. Mutfakta telsiz telefon var, cepler var, internet var, cart curt var. keyif almak için aldığımız cihaz eziyet olmasın, ucuz bir şey de değil, 80-90 lira civarı en ucuzu.

Ben de daha önce kullananların tavsiyelerini almak için bu başlığı açtım. Para da sorun değil ama keyfimiz kaçmasın?
    Salonda maç izledikten sonra odamdaki maçlar sarmamaya başladı. Tabii içerideki tvnin 3d özelliği falan da var. Nasıl yapsak?

• Evet;ben de aynı şeyi alt komşumla beraber yapmayı düşünüyorum. Ürünü kullananlar fotoğrafla paylaşabilirse çok memnun olacağım
  • arkadaslar av sender işinizi gorecektır ancak
    v sender larda hd yok e yzıkkı sd olarak baglantı olmak zorunda
    atlanta av sender var tavsıye eder
    110tl olmalı
    ısteyenler pm atsınyarımcı olurum
    ama dedıgım gıbı hd av sender yok henuz:(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.