Şimdi Ara

AUTOMOBILISTA 2 (MOTORSPORT SIMULATOR) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
2.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Hocam emin değilim ama lisanslardan olabilir belki. Ana oyunda kaç tane lisanslı pist varki?

Oha TR fiyatı yurtdışı store fiyatlarına göre müthiş. 100 dolardan satılıyor US Store'da.
    oyun bende yok ama bunlar var yazıyor. dediğiniz gibi bildiğimiz marka araçların ve pistlerin lisans ücretleri olabilir ama garip. Gerçi rf2 dlc leri de çok pahalı oyuna göre.

AUTOMOBILISTA 2 (MOTORSPORT SIMULATOR)

• Eng. kullanıcısına yanıt
    Bu v0.9 yani full sürüm öncesi. Bunlara ek araç ve pistler geldi

İlave içeriklerde ne olacak söyleyeyim sana şu anda belli olan

Hockenheim, Spa (laser Scan), Silverstone, Monza şu anda bilinenler. Araç olarak da GT3 ve GT4 ler gelecek. Ginetta GT4 full sürümle geldi.

Bu yüzden böyle bir fiyatlama var. Ayrıca Amerika pistleri ve serileri ve farklı Brezilya serileri de gelecekmiş. Ben de henüz season pass almadım. İçeriğine göre alacağım

Yani bu görseldekilerin üzerine gelecek çok daha fazla şey var. Reiza nın forumuna girerseniz orada açıklamalar var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yukarida icerikten bahsetmistim v 0.9 iceriginin resimleri vardi. Buyrun su anki guncel surumde yer alan arac ve pistler

https://forum.reizastudios.com/threads/automobilista-2-all-cars-and-tracks-currently-in-the-game-v1-0-0.8704/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakuza001 -- 6 Temmuz 2020; 23:51:0 >
  • Alman, italyan ve amerikan popüler spor araçları eklenecek mi?
  • Reiskonen kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Gt3/4 araclari gelecek onu biliyoruz. Alman markalar da olacaktir gt3/4 te

Bir de amirkan tracks and cars diye ileride gelecek update olacak diye okudum ben forumlarda ama hangi araclar hangi pistler belli degil su anda

• çok yanlış yoldalar, oyunu pre access'ken sattılar, her gün yeni update ile bir şeyler ekliyorlar, ama hala oyun oynanacak seviyede değil. piyasada bu kadar rakip varken 4 ay sonra spa'yı ekliyoruz diyerek kimseyi heyecanlandıramazlar. career modu yok, multiplayer karmaşa, lisanslı içeriklerin eklenme takvimi yıl sonu belki daha uzun.

açıkcası benim pek beklentim yoktu destek olsun diye satın aldım oyunu ve acc, ac, pc2 varken yüzüne bile bakmıyorum. her şeyin tam olduğu, içerik olarak da insanları tatmin edecek bir şekilde sunulsaydı belki bir ses getirirdi. ücretsiz hockenheim'la bu işler yürümez kısacası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marquin

çok yanlış yoldalar, oyunu pre access'ken sattılar, her gün yeni update ile bir şeyler ekliyorlar, ama hala oyun oynanacak seviyede değil. piyasada bu kadar rakip varken 4 ay sonra spa'yı ekliyoruz diyerek kimseyi heyecanlandıramazlar. career modu yok, multiplayer karmaşa, lisanslı içeriklerin eklenme takvimi yıl sonu belki daha uzun.

açıkcası benim pek beklentim yoktu destek olsun diye satın aldım oyunu ve acc, ac, pc2 varken yüzüne bile bakmıyorum. her şeyin tam olduğu, içerik olarak da insanları tatmin edecek bir şekilde sunulsaydı belki bir ses getirirdi. ücretsiz hockenheim'la bu işler yürümez kısacası.
    Bu firma bence Brezilya odaklı çalışıyor öncelik olarak.

İkinci husus oyun firması değiller. Modder denen oyunlara içerik yapan bir firma gördüğüm kadarıyla.

1. oyun rfactor klonu, bu da PC2 klonu.

Problem, insanlara PC2 grafikli rfactor sunacağız iddiası veya insanların bu şekilde beklentisi olması.

Bu mümkün değil bence.

Mesela AMS 1 de, G29 otomatik direksiyon açısı için, beta versiyonu kurmak gerekiyor halen. Oyun desteklemiyor tam olarak. Açıyı kendin değiştiriyorsun. Programcı olsa bu kadar yaygın bir direksiyona tam uyumlu yaparlardı oyunu.

• Oyunu denemeyi düşünen varsa az da olsa indirime girmiş. Ben merakıma yenilip aldım.

Araçların yol tutuşu çok garip. Sanki yağmurda kullanır gibi birçok araç. Ya dönmüyor ya da arkasını kaydırıyor. AMS 1 fiziği ile pek alakası yok.

Tecrübe etmek için alınabilir ama alışması güç bazı araçlara.

• AUTOMOBILISTA 2 (MOTORSPORT SIMULATOR)
  • Automobilista 2 V1.3.7.1 RELEASED

AUTOMOBILISTA 2 (MOTORSPORT SIMULATOR)
    AUTOMOBILISTA 2 (MOTORSPORT SIMULATOR)steamcommunity.com
    Steam :: Automobilista 2 :: Automobilista 2 V1.3.7.1 RELEASED
    https://steamcommunity.com/games/1066890/announcements/detail/3362513285080333392
  • AUTOMOBILISTA 2 (MOTORSPORT SIMULATOR)ReizaStudiosyoutube
    Automobilista 2 V1.4 is coming out this Saturday August 27h - the new update packs a mega list of game-changing improvements, new features, cars and a great surprise: the 2022 reform of Spa-Francorchamps will available with V1.4 as a free addition to the existing Spa-Francorchamps DLC! We´d like to take the time to present this video with an overview of the game as of this release and go over some of the game-changing improvements being brought to the sim, and demonstrate how AMS 2 V1.4 is an experience not to be missed by any sim racer!
    https://www.youtube.com/watch?v=4day3vM95L4&feature=youtu.be
  • Severek oynadığım bir simulasyon kendisi. Ara ara yarışıp video kayıtları da almaktayım. Setupıma yeni eklediğim VR gözlükle oldukça keyifli yarışlar yapmaya başladım. Hem VR kaydı hem de diğer yarışları izlemek isterseniz şu video linkini bırakıyorum. Umarım hoşunuza gider, iyi seyirler.

AUTOMOBILISTA 2 (MOTORSPORT SIMULATOR)Race Pubyoutube
    VR Racing with Oculus Quest 2 and Logitech G29 @Automobilista 2 GT3 Race @Barcelona Catalunya Track AI at %105 Skill and High Agressiveness Oculus (Meta) Quest 2 Logitech G29 PC Specs: AMD Ryzen 5600 at stock clock and voltage AMD RX 5600 XT (Stock) 16gb Ram (8x2 @3000 Mhz) #logitech #logitechg29 #vr #vrracing #simulator #simulation #simulationgames #automobilista2 #iracing #needforspeed #thrustmaster #fanatec #htc #htcvive #oculus #oculusquest2 #oculusquest #meta #facebook #barcelona #catalunya #yaris #virtualreality #sanalgerçeklik
    https://www.youtube.com/watch?si=WLnVcZP59KOAAFpY&v=K3oHUGJ1I94&feature=youtu.be
  • AUTOMOBILISTA 2 (MOTORSPORT SIMULATOR)
    AUTOMOBILISTA 2 (MOTORSPORT SIMULATOR)racedepartment
    High Tech Highlights: Our Top 5 Automobilista 2 v1.5.3 Improvements
    https://www.racedepartment.com/news/high-tech-highlights-our-top-5-automobilista-2-v1-5-3-improvements.1546/
  • AUTOMOBILISTA 2 (MOTORSPORT SIMULATOR)ReizaStudiosyoutube
    It´s the end of an incredible year for Automobilista 2 - one that brought the sim major gameplay developments, many exciting new cars and tracks and scores of new players. It has also been its highest grossing year, almost four years after its initial release. To celebrate the end of this great year in style with old and new players alike, the very last day of the year sees a new game update as AMS2 hits v1.5.5 along with Le Mans and several state-of-the-art 2023 Endurance race cars. The two new DLCs will remain free for all at release and into the first few days of 2024 so everyone gets to enjoy AMS2 at its very best. We wish everyone a magnificent 2024 - we will continue pushing flat-out to keep it filled with great sim racing! For more on AMS2 check here: https://store.steampowered.com/app/1066890/Automobilista_2/
    https://www.youtube.com/watch?feature=shared&v=ZZJmZDAHa5E
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.