Şimdi Ara

AUTOKİNG'TE BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
9
Favori
105.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İSTANBUL SARIYER MASLAKTA BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME DÜKKANIMIZ VAR BUGİBİ DURUMLARDA SİZE FİYAT KONUSUNDADA YARDIMCI OLURUM BUYRUN GELİN
     AUTOKİNG'TE BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME AUTOKİNG'TE BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME

• Antalyada tavsiye edebileceginiz bi yer varmi bu konuda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar benimde başımda bi sıkıntı var sabah kalktığımda şerefsizin biri arabamı sivri bir cisimle çizmiş çizikler çok derin değil ama beyaz beyaz sırtıyor yer yer, bu çizikler boyasız kapatılabilirmi araba opak düz renk
  • Takip
  • iyi gunler arkadaslar elimle biraz sert bastıranca 206min on kismindaki camurlugun fara deydigi yeri yamulttum boyasiz duzeltme sansimmiz var mi

• Azeriyim orda egitim almaq icin ne gerekir

• Benim araçta 1-2 ufak çökük var tavanda. İnşaattan çivi gibi bişeyler düşmüş. Boyası da gitmiş biraz.
    Bu işlemi yaptırsam boya ne olur, zarar gelir mi ? 25 kuruş büyüklüğünde bir yer için fazla işlem yaptırmak istemiyorum. Tavanda olduğundan, satarken değer kaybına uğramasından korkuyorum. O yüzden boya falan attırmadan yaparlar mı bu yöntemi ?
  • Selam millet bende sizlere yardımcı olabilecegini düşündüğüm çok profesyonel bir ekibin yaptıklarını paylaşayım.
    adamlar bu işi yapıyor güngören bağcılar sanayi sitesinde genç otomotiv gitmeden arayın.
    resimleri sitelerinden aldım. Bu arada üstteki focus benim sol ön çamurlukta ki hasar yapıldıgında çok şaşırdım neticeye. Bir kaç saat içinde yapılıyor.
     AUTOKİNG'TE BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME AUTOKİNG'TE BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME AUTOKİNG'TE BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME

• evet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F57B183FE -- 19 Nisan 2021; 19:17:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rafetoren

Selam millet bende sizlere yardımcı olabilecegini düşündüğüm çok profesyonel bir ekibin yaptıklarını paylaşayım.
    adamlar bu işi yapıyor güngören bağcılar sanayi sitesinde genç otomotiv gitmeden arayın.
    resimleri sitelerinden aldım. Bu arada üstteki focus benim sol ön çamurlukta ki hasar yapıldıgında çok şaşırdım neticeye. Bir kaç saat içinde yapılıyor.
     AUTOKİNG'TE BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME AUTOKİNG'TE BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME AUTOKİNG'TE BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME

Rafet bey, önerdiğiniz çok profesyonel ekibin ilgilisi siz gözüküyorsunuz. Ne kadar tuhaf. Kendi yerimiz deseniz daha çok ciddiye alınırdınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: gecceanduana

quote:

Selam millet bende sizlere yardımcı olabilecegini düşündüğüm çok profesyonel bir ekibin yaptıklarını paylaşayım.

Rafet bey, önerdiğiniz çok profesyonel ekibin ilgilisi siz gözüküyorsunuz. Ne kadar tuhaf. Kendi yerimiz deseniz daha çok ciddiye alınırdınız.

Bu focus yaklaşık maliyeti nedir? Aracım Megane sport tourer fındık büyüklüğünde aracın kapı ve çamurluğunda 4 farklı göçüğün maliyeti ne olur? Gerekirse resimleri ekleyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustrix

quote:

Orijinalden alıntı: gecceanduana

quote:

Bu focus yaklaşık maliyeti nedir? Aracım Megane sport tourer fındık büyüklüğünde aracın kapı ve çamurluğunda 4 farklı göçüğün maliyeti ne olur? Gerekirse resimleri ekleyebilirim.

İkitelli-Güngören sanayi sitesinde Serhat oto var Mustafa amca. 20. blok no:10. Aracınızı bırakın arkanıza bakmayın. 3 aracımında yapılmaz denilen göçüklerini düzeltti. Kaput ve çamuruluğun çizgi olan yerlerini gayet sorunsuz aldım. Ben pişman olmadım sizde olmazsınız.

• konuda o kadar çok reklam varki doğru bilgiye ulaşmak zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman6161

konuda o kadar çok reklam varki doğru bilgiye ulaşmak zor

Reklamdan ziyade artik bu tip ufak hasarlarda hatta duzeltilemez diye dusundugunuz hasarlariniz cok rahatlikla boyasina bir zarar vermeden duzeltiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F57B183FE -- 19 Nisan 2021; 19:18:48 >
  • Arkadaslar bende eski bir autoking calisani olarak size katiliyorum hersey disardan gozuktugu gibi degil yapilan iscilikler gercekten berbat ama bu ustalardan kaynaklanan birsey degil tamamen is yogunlugundan kaynaklaniyor. Tamamen patronlarin sucu ustadan %100 degil %200 performans istiyorlar bundan dolayi yapilan isciliklerde pek guzel olmuyor...

• satriani06 S kullanıcısına yanıt
    ufak göçük için göçük düzeltme yaptırmıştım servis raporlarında boyasız göçük düzeltme yazıyor aradan 1.5 yıl geçti boya koruma cila yaptırdığım başka bir firmada tavanda o göçüğün olduğu bölgede local boya olduğunu öğrendim şimdi ben ne yapayım siz olsanız ne yapardınız
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.