Şimdi Ara

*** Ausdom A261 *** ULTRA HD ARAÇ KAMERASI inceleme konusu, Fiyat düştü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
3
Favori
4.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün ilginç bir durumla karşılaştım sabah 10 dan akşam 10 na kadarki kayıtlar yok kamera kitlenmiş arada kameranın çalışıp çalışmadığını kontrol etmek lazım soğuktan zihni karıştı heralde kameranın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorix -- 5 Aralık 2015; 21:55:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorix

bugün ilginç bir durumla karşılaştım sabah 10 dan akşam 10 na kadarki kayıtlar yok kamera kitlenmiş arada kameranın çalışıp çalışmadığını kontrol etmek lazım soğuktan zihni karıştı heralde kameranın

olabilir dünde benim başıma şöyle bir olay geldi aracı park ettim yaklaşık bir saat sonra çalıştırdım tam yürürken kamera kapandı fişi çekip geri taktım çalıştı ama sebebi nedir bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün br tehlike atlattım araç kameram ile çektiğim görüntüyü sizlerle paylaşıyorum. ana yoldan sokağa çok içten girmek suretiyle giren çift kabinli araç neredeyse beni altına alacaktı selektör ve korna çaldım ve yanındakiler de sürücüyü uyardı da kendimi zor kurtardım.
    araç büyük ihtimalle Eskişehir büyük şehir belediyesine ait bir araç önündeki yapıştırdıkları armadan belli. zaten plaka BB (26 BB 721)

bu fotoğrafı
     *** Ausdom A261 *** ULTRA HD ARAÇ KAMERASI inceleme konusu, Fiyat düştü

bu videosu

• Ausdom A261 ile yola devam

• arkadaşlar video paylaşımları yapalım lütfen.

• paylaşım için teşekkürler.

ancak videoları youtube de düzeltmesini istemişsiniz bilhassa gece çekimlerinde videoları bozmuş mümkünse videoyu düzelt seçeneğini geri alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 15 Ocak 2016; 11:57:32 >
  • @engin_er_26
    Öncelikle sizin incelemeleriniz sayesinde haberdar oldum ve bu cihazı aldım..Çok teşekkür ederim emekleriniz için.. Çok menmunum..Boyutları, görüntü kalitesi, dahili GPS modülü, ve fiyatıyla gerçekten güzel bir cihaz. Kayıtların youtube dekilerle alakası yok.. Ayrıca lens bayagı kirliymiş, videoları alırken farkettim.. Dediğiniz işlemi yaptım ama düzelirmi bilemiyorum.. Uygun bir zamanda yine video eklemeye çalışırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kitty -- 15 Ocak 2016; 19:05:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kitty

@engin_er_26
    Öncelikle sizin incelemeleriniz sayesinde haberdar oldum ve bu cihazı aldım..Çok teşekkür ederim emekleriniz için.. Çok menmunum..Boyutları, görüntü kalitesi, dahili GPS modülü, ve fiyatıyla gerçekten güzel bir cihaz. Kayıtların youtube dekilerle alakası yok.. Ayrıca lens bayagı kirliymiş, videoları alırken farkettim.. Dediğiniz işlemi yaptım ama düzelirmi bilemiyorum.. Uygun bir zamanda yine video eklemeye çalışırım..

yardımcı olabilmişsem ne mutlu.
  • quote:

her yerde kar var,
    paylaşım için tşk.

• quote:

görüntü size ait ise lastik olarak ne kullanıyorsunuz? zincir takılı mı?
  • Eskişehir'de 10 cm kar vardı gece 11 civarı yollar bembeyaz ve bir çok rampaya rağmen rahatca eve ulaştım aracım clio lll ve önler barum arkalar petlas kış lastiği videoyu koyan arkadaştada sanırım kış lastiği takılı yoksa Ankara gibi yerde o rampalar kış lastiksiz çekilmez doğrusu

• Slm..
    Kış lastiği olarak Petlas 205/55 R16 91H Snow Master W651 modelini kullanıyorum.. Zincire gerek yok..Yeterli geliyor..Ankaranın birçok yeri böyle rampa oldugu için alışkınız..
  • quote:

Slm..
    Kış lastiği olarak Petlas 205/55 R16 91H Snow Master W651 modelini kullanıyorum.. Zincire gerek yok..Yeterli geliyor..Ankaranın birçok yeri böyle rampa oldugu için alışkınız..

bizim gibi sürekli kar görenler için sorun değil de arada bir kar görenler maalesef trafikte şaşırıp kalıyorlar acemde bir hayli çok olunca bilhassa İstanbul gibi yerde kazalar kaçınılmaz oluyor.
  • ben de öveçlerde oturuyorum. aynı lastikten kullanıyorum yıllardır. son lastiğimin de 2. sezonu olmasına rağmen "bu lastik gibi değil benimki" diyecektim ki sizin lastik de petlasmış. gayet iyi tırmanıyor
  • arkadaşlar kamera fiyatında indirim var yeni indirim kodu 1. sayfada 1. mesajda.

• arkada?lar kamera fiyatynda indirim var yeni indirim kodu 1. sayfada 1. mesajda.

• kameranın en güzel özelliklerinden birisi GPS sinyallerini görebiliyorsunuz, montaj esnasında bu menüyü açarak GPS modülünü en güzel sinyal alan bir alana yapıştırma imkanı sunuyor.

• videoyu GoogleGpsPlayer ile açtığımda rota ile harita birbirini tutmuyor, kaçıklık var, böyle bir sorun ile karşılaşan oldu mu?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.