Şimdi Ara

*** Ausdom A261 *** ULTRA HD ARAÇ KAMERASI inceleme konusu, Fiyat düştü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
3
Favori
4.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sefa

Cihaızn işlemcisinin A7LA50 olması, A7LA70 işlemciye sahip cihazlardan daha kötü olduğu anlamına gelir mii?
    İki işlemci arasında ne fark var? Ya da gözle görebileceğimzi bir fark var mı acabA?

Teşekkürler.

hayır gelmez, sadece yazılımsal fark olduğu söyleniyor kamera gs98c kadar başarılı bir kamera. bugün veya yarın örnek çekimleri yayınlayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

Cihaızn işlemcisinin A7LA50 olması, A7LA70 işlemciye sahip cihazlardan daha kötü olduğu anlamına gelir mii?
    İki işlemci arasında ne fark var? Ya da gözle görebileceğimzi bir fark var mı acabA?

Teşekkürler.

hayır gelmez, sadece yazılımsal fark olduğu söyleniyor kamera gs98c kadar başarılı bir kamera. bugün veya yarın örnek çekimleri yayınlayacağım

İki işlemci arasında mı sadece yazılımsal farklılık var demek istediniz?
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkürler.

aynen fakat aralarında hiç bir fark yok gayet güzel işlemciler.

• bu da cd den çıkan kendi izleme programı

cd den masa üstüne kopyalayıp exe dosyasını çift tıklayarak açılıyor

*** Ausdom A261 *** ULTRA HD ARAÇ KAMERASI inceleme konusu, Fiyat düştü
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler.

Kamera güzelmiş hocam, işlemci de öyle. Ama 130 derece dar geldi bana. A118c sanırım 170 derece idi. Emniyet şeridinde gidenleri yakalamak için çok faydalı olacak.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler.

Kamera güzelmiş hocam, işlemci de öyle. Ama 130 derece dar geldi bana. A118c sanırım 170 derece idi. Emniyet şeridinde gidenleri yakalamak için çok faydalı olacak.

gs98c 170 derece açılıydı bunda ise 130 derece fakat oldukça tatmin edici ve 170 ile 130 derece arasında hiç bir fark yok denecek kadar az çünkü diğer kameralardan biliyorum aracımı her zaman aynı yere park ederim gs98 ekranından görülen vizyon ile bunun ekranından görülen vizyon arasında bir fark göremedim ışıklarda hem sağ hem sol ışıkları görebiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yeni videolar ve ham görüntüler 2. mesaja eklenmiştir. ham görüntüleri indirerek izleyebilirsiniz.
  • Bu kamerada 1080p 60 kaydı yok galiba görüntülerede baktım bence gs98c bir tık daha güzel bir kamera hem ses hem görüntü olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Bu kamerada 1080p 60 kaydı yok galiba görüntülerede baktım bence gs98c bir tık daha güzel bir kamera hem ses hem görüntü olarak

• bu kamerayı alan arkadaşlar isimlerinizi yazarsanız ilk sayfaya ekleyeceğim
  • quote:

bu kamerayı alan arkadaşlar isimlerinizi yazarsanız ilk sayfaya ekleyeceğim

ben aldımda alamadım hollandada kargoda hala kargocu arkadaşların gönlü olursa inşallah türkiyeye doğru getircekler 24 de sipariş verdim daha teslim alamadım 25. günü devirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorix

quote:

bu kamerayı alan arkadaşlar isimlerinizi yazarsanız ilk sayfaya ekleyeceğim

ben aldımda alamadım hollandada kargoda hala kargocu arkadaşların gönlü olursa inşallah türkiyeye doğru getircekler 24 de sipariş verdim daha teslim alamadım 25. günü devirdim

inşallah bir kaç güne gelir

• GPS ile ilgili sorun var demişsiniz, aşağıdaki orijinal kendi oynatıcısını indirip kurun dikkat edin 32 ve 64 bit çıkıyor bilgisayarınıza neyse ona göre kurmalısınız. bende aynı sorunu yaşadım ve buradan indirip kurunca düzeldi.

GPS verilerini izlemek için kendi sitesindeki bu video oynatıcıyı indirebilirsiniz
    https://www.ausdom.com/...261/A261_GPS_Player.zip
  • Kara cuma nedeni ile geçici olarak sınırlı sayıda fiyat düştü
    Sınırlı Satış Fiyatı 78,99 $
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorix

sıcak sıcak 2k

https://www.youtube.com/watch?v=PXTyElyVPWk

• SD kartın classının önemi var mı?
    Class 10 alsam sorun yaşarmıyım? Yada şuan kullanıp sorun yaşamayan biri öneride bulunabilir mi? Kamerayı Cuma günü sipariş verdim, şuan yolda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agulec -- 30 Kasım 2015; 21:06:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agulec

SD kartın classının önemi var mı?
    Class 10 alsam sorun yaşarmıyım? Yada şuan kullanıp sorun yaşamayan biri öneride bulunabilir mi? Kamerayı Cuma günü sipariş verdim, şuan yolda.

class 6 ve üzerinde olmasında yarar var, okuma ve yazma hızları önemli class 10 olması daha iyi olur.
  • hocam ben ekranda hızda görünsün istiyorum
    hız özelliğinin de olduğu en ucuz araç kamerası hangisi yardımcı olur musunuz?
  • gs98c ve dome D201 tavsiye edebilirim imzamdaki konulara göz atın lütfen

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.