Şimdi Ara

audison sr5 amfiye bit ten aldım yardım ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ne kadara mâl oldu peki boyle bi sistem ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afacan Dennis

Ne kadara mâl oldu peki boyle bi sistem ?

Ben birden toplamadm param oldukca parca parca. 8 bin kusure maal etmisimdir herhalde

• Değdi mi peki ?

• quote:

Değdi mi peki ?

Simdi su sekilde degmedi. Elimde toplu o para olsa suanda proje degisikligi yapardim. Farkli urunlerden. Bazı parcalarim uyumlu degil birbirine

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • suha52 S kullanıcısına yanıt
    bende tek seferde yaptırmak isterdim parça parça işi kötü oluyo kablolama vs derken.Bu arada bitten montajımı yaptırdım aydın elektronikte sistem kendini topladı baya iyi oldu eski halini çekeceğime keşke en baştan alsaymışım şu bitteni.focal er5 kablo bile sesi nasıl etkiliyor montaj sonrası fotolarınıda yarın eklerim.üstadımında dediği gibi sıkıntı deck çeviriciymiş.bu aletle iitediğin akustik yakalanıyor araçta arkadaki 100 tl lik compların cosması da beni şaşırttı.yarın fotoğraflarını eklerim sub ve drc için tekrar giderim daha sonra mp3 olayı aktif oluyormuş bu aletle sanırım süper olur öyle olursa :)
  • quote:

bende tek seferde yaptırmak isterdim parça parça işi kötü oluyo kablolama vs derken.Bu arada bitten montajımı yaptırdım aydın elektronikte sistem kendini topladı baya iyi oldu eski halini çekeceğime keşke en baştan alsaymışım şu bitteni.focal er5 kablo bile sesi nasıl etkiliyor montaj sonrası fotolarınıda yarın eklerim.üstadımında dediği gibi sıkıntı deck çeviriciymiş.bu aletle iitediğin akustik yakalanıyor araçta arkadaki 100 tl lik compların cosması da beni şaşırttı.yarın fotoğraflarını eklerim sub ve drc için tekrar giderim daha sonra mp3 olayı aktif oluyormuş bu aletle sanırım süper olur öyle olursa :)

Allah utandirmasin guzel kardesim. Keyifle dinlersin insallah

• suha52 S kullanıcısına yanıt
    saolasın üstadım.müzik için değer orta halli güzel bir sistem oluşturdum uğraşa uğraşa darısı forumdaşların başına :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.