Şimdi Ara

Audigy 2 ZS En iyi driver kurulumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen hafta Logitech X-530 ile ilgili konuları gezerken bir yerde ZS ses kartının tanıtımı ile ilgili bir yazı okumuştum ancak şimdi bulamıyorum, baya aradım fakat çok fazla döküman buluyor.

Zannedersem manuel olarak yükleme yapıldığından bahsediyordu, windows sürücülerini devre dışı bırakarak... Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Sevgiler..

• En iyi driver kurulumundan geçtim, normal olarak da yükleyemedim. PC kartı tanımıyor, kendimden utandım resmen :)
  • p3 bir sistem kullanıyorum ve işletim sistemim xp pro

kartı anakarta taktım sonra pcyi açtım zaten yeni donanım bulundu diye uyarı veriyor, sonra audigy2zs cd'sini taktım ve gereken talimatları takip ettim sorunsuz yükledim

siz nerede takıldınız onu anlayamadım?
  • creativenin driver yüklemeleri hep sorunludur.

AA- Biostan onboard ses kartını devre dışı bırakın.

1- tüm driverleri ve creative ile ilgili yazılımları kaldırın. (program ekle kaldır da nerde audgy vecreative görürseniz saldırın)
    kaldırma işlemi sıarasında uzun beklemeler ve yeniden açmalar olabilir uyun.

2-Aç kapalarda windows kendi bulup yükler ama size sorduklarına iptal deyin.

3-Herşey temizlendikten sonra orijinal cd yi sürücüye takın. cd roota yer alan autorun.inf yine rootta yer alan setup.exe yi çalıştırır. Sizde otomatik çalıştır özelliği kapalı ise siz elle setup.exe yi elle çalıştırın.

4-Tüm herşeyi yükle deyin. (adobeyi falan yükler siz isterseniz onları yükletmeyebilirsiniz)

5- Yükleme bitince aşağıdaki linki ziyaret edin (accept ile devam) size önerilen tüm yüklemeleri indirip yapın. (ziyareti explorer ile yapın mozilla(firefox) sorun çıkarıyor)

6- Quake4 yada pery 2 gibi OpenAL destekli bir oyuna girin OpenAl i açıp açamadığınıza bakın.

7- Her şey yolundaysa artık onboard ses kartınızı biostan açıp ikisini birlikte kullanabilirsiniz.

dikkat bu işlem uzun ve sıkıcıdır.

http://us.creative.com/support/downloads/softwareupdate.asp?nSUFlag=1&sDestUrl=http://us.creative.com/support/downloads/&hdAllProduct=1&LangID=1033&hdDspLangID=1033

• Çok teşekkür ederim, yarın sabah kalkınca deneyeceğim. Gerçi yükledim ve şimdilik sorunsuz çalışıyor ama...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.