Şimdi Ara

AUDI Q7 mi Yoksa RANGE ROVER SPORT mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
58.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • audi q7 diyorum
  • Dam üstünde saksağan vur beline kazmayı.
  • Range Rover Sport.

AUDI Q7 mi Yoksa RANGE ROVER SPORT mu?

• Range'in yeni dizel motorunu kullanmadım, bilmiyorum.

Ama selefi 2.7 190 hp olan motor afedersiniz "eşşek ölüsü" gibiydi.. çok zayıftı..

2.7 Range almayın, onun yerine Q7 alın.. yeni motor alacaksanız o zaman Range düşünülebilir.
  • Bu tarz parkurlardan geçemeyen araçları SUV sınıfından atmalı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhilleus -- 10 Aralık 2009; 19:09:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus

Bu tarz parkurlardan geçemeyen araçları SUV sınıfından atmalı...

Başlığı açan Arkadaşın aracını alıp "WIPEOUTHILL" e çıkacağını düşünmüyorum. Gelgelelim Türkiye'de X5'in den tut Q7, Range hatta LAND CRUISER kullananlar bile SUV'una kıyamaz, dağa taşa vuramaz. 150 bin avroya yazık olur Mazallah..

• quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

quote:

Orijinalden alıntı: sedefb

Arkadaslar bi aksilik olmazsa bu iki aractan birini almayi dusunuyorum yanliz ikilemde kaldim merak ettigim malzeme kalitesi isciligi nasildir ayri ayri degerlendirirsek ? araclarin bozuk yollardaki ic mekan sessizligi nasil?

Range rover in 2.7 dizel motorunu dusunerek karsilastirma yapalim lutfen.

Tesekkurler..

bütçeyi biraz arttırıp g klasse baksak

Birazcık daha yukarı çıkıp Unimog baksak...

• SUV dedi, kamyon değil
  • Q7 tabii ki de
  • 2 aracı da kullanmadım , belkide kullanmaya ömrüm de yetmez ama ilgimi çeken bir konu var , bu Range Rover'lar neden cayır cayır yanıyorlar ? Geçen Manisa Sabuncubelinde yine son model bir Range yanıyordu ( Allahtan valizlerini çıkarmış içindekiler, telefonla biryerleri arıyorlardı ) Daha öncede ünlülerin( Deniz Akkaya'nın falan ) Rangelerinin yandığını görmüştüm televizyondan .

Ayrıca Cavit Akarsu'da Q7 kullanıyor , bunu da belirtmek isterim
  • Tabiki Range Rover Heryer Q7 kaynar oldu Gözlerim Range Rover arıyor yollarda
  • Herkes sussun, Baba uyuyor

• hayırdır piyangomu çıktı
  • Degerli goruslerini ciddi bir sekilde paylasan arkadaslara cok tesekkur ederim , hangisinin icine otursam bu olsun diyorum kararsiz kaldim iyiden iyiye yanliz range rover da dikkatimi ceken orta konsoldaki cirtlak yesil timex saatler vardi bi ara onun gibi yemyesil ekran sahsen hic yakismamis ve multimedia li dusunursek her ne kadar range touch screen olsada hic ergonomik degil q7 deki kullanim kolayligi yok bide kapi iclerinde ve kimi yerlerde sert plastik kullanmis pek yakistiramadim bide audi nin tavanindaki kumas ust sinif araclarda kullanilanlardanken range roverda siradan araclarda kullanilar tavan kaplamasi kullanilmis , range de arka koltukta oturanlar icin alan ve diz mesafesi suv gibi degil sanki.ilk dikkatimi cekenler bunlar.

Ulkemizde baya piyango talihlisi var demek enteresan..
  • Her iki aracada binmedim, ama arazi araçları olarak beğendiğim iki araçlarda bunlar.

Sport'da 3,6 ila 2,7 motor seçenekleri var sanırım. Oldukça ağır bir kasa yapısı olmasına rağmen, 2,7, 3,6'dan daha fazla yakıt yakacağı kesin. Çünkü zorlanan motor daha çok yakıt harcar. İç konsol olarak Range bence çok sert, arazi aracı içi gibi gerçekten ama dış kasa tipi olarak bence Q7'den daha zengin duruyor. Konfor konusunda bilgim yok ama aralarında aman aman çok fark olacağını sanmıyorum.

Q7 tip olarak güzel ama eskidi gibi sanki bu aralar yenisi gelebilir, gelmelidirde. İçi lüks bir araçta olduğunu hissettiriyor,(İstinyepark'da Q5 bindimde) Sport'dan daha estetik bir içi olduğu aşikar.

Ama arazi aracı alacak olsam, ben arazi aracı kullanan bir kaç kişiye danışırdım. Bilmediğimiz eksi yanları olabilir.
  • Range Rover ın o yeşil göstergeleri rezalet o kadar para verip yeşil gösteregelere bakmak insanın sinirini bozar.

Beyaz bir Q7 bence hertürlü sport u döver
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedefb
    Degerli goruslerini ciddi bir sekilde paylasan arkadaslara cok tesekkur ederim , hangisinin icine otursam bu olsun diyorum kararsiz kaldim iyiden iyiye yanliz range rover da dikkatimi ceken orta konsoldaki cirtlak yesil timex saatler vardi bi ara onun gibi yemyesil ekran sahsen hic yakismamis ve multimedia li dusunursek her ne kadar range touch screen olsada hic ergonomik degil q7 deki kullanim kolayligi yok bide kapi iclerinde ve kimi yerlerde sert plastik kullanmis pek yakistiramadim bide audi nin tavanindaki kumas ust sinif araclarda kullanilanlardanken range roverda siradan araclarda kullanilar tavan kaplamasi kullanilmis , range de arka koltukta oturanlar icin alan ve diz mesafesi suv gibi degil sanki.ilk dikkatimi cekenler bunlar.

Ulkemizde baya piyango talihlisi var demek enteresan..

Ben g sınıfı konusunda ısrarcıyım. En azından onu da incelersen alternatif olarak görebilirsin.

• Q7'nin tasarımı çok çirkin bence. Upuzun, minibüs'e benziyor araç. Range Rover'ın tasarımı çok daha güzel. Ama ben böyle bir araç alacak olsam ben X5-X6'dan birini düşünürdüm.
  • Hangi yeşil göstergeler?Yeni kasada farklı bildiğim kadarıyla.siz 2. el mi alacaksınız?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.