Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (361. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Scythe_A1
1 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir (3 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil
5 sn
11.512
Cevap
127
Favori
894.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben taktırmadım ama youtubede gördüm izliyebilirsin
    https://www.youtube.com/watch?v=9ZnhDzbayD4
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

DAha once sordum ama cevap gelmedi sanirim
    Aracina sonrasan hayalet ekran taktiran oldumu ?
    Serviste sorun oldumu ?
    Ben en baştan takip ediyorum; bir arkadaş vardï taktıran o da aracını satmıştı sanırım. Herhangi bir problem olacağını sanmıyorum serviste. Ender elektronikte takılıyor ayrıca sahibinden de var orijinal ürünler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lurcher

hediyesini konuşmadım ne veriyolar bilmiyorum ne isteyelim

mesaj atmışsınız ama mesaj düşmemiş
    hediye birşey vermiyorlar yarın mı teslim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: two_fast_two_furious

Ben en baştan takip ediyorum; bir arkadaş vardï taktıran o da aracını satmıştı sanırım. Herhangi bir problem olacağını sanmıyorum serviste. Ender elektronikte takılıyor ayrıca sahibinden de var orijinal ürünler.

Alıntıları Göster
    sadece gösterge bir işe yaramıyor orta ekranı değiştirip navigasyonu da aktif etmek lazım
    yaklaşık 3000 euro civarı tutuyor oda çok para :(
  • Arkadaşlar bakım için randevu aldım biraz önce. Güncelleme kapsamında emme manifoldu contasının değişeceğini söylediler. Var mıdır daha önce yaptıran ? Araç 1.4 tfsi bu arada.

• Hkn08 H kullanıcısına yanıt
    evet 5 dakikalık bir işlem. şu an aracınızı kullanmanızı engelleyen bir durum yok.
  • Bugün doğuşoto.com.tr sitesine A4 40 2.0 TDI Design S-tronic araç eklediler.

Araç mitos siyah renk.

Telefon ettim dizel araç getirmişsiniz, fiyatı nedir diye. Böyle bir araç şu anda elimizde yok dediler.

Oysa web sitelerinde dün sadece 5 farklı A4 45 2.0 TFSI Quattro Design seçeneği vardı, dizel A4 yoktu.

Şu an ise 5 adet benzinli, 1 adet dizel seçeneği var.

Nasıl bir iş anlayamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emir bey bilgi için teşekkürler. İşlem sonrası bir değişim hissettiniz mı yoksa önlem amaçlı bir şey mi acaba?

• cihanair kullanıcısına yanıt
    evet öyleymiş bugün bi uğradım doğuşa

kauçuk paspas bile yok parayla alıcaz mecbur

yarın alıyorum aracı

güzel araba yakıtı da sakin kullanımda 10 keyifli-agresifte 12-13 civarı tutturursak sorun olmaz heralde

sizin ortalama kaçta şu an
  • quote:

evet öyleymiş bugün bi uğradım doğuşa

kauçuk paspas bile yok parayla alıcaz mecbur

yarın alıyorum aracı

güzel araba yakıtı da sakin kullanımda 10 keyifli-agresifte 12-13 civarı tutturursak sorun olmaz heralde

sizin ortalama kaçta şu an
    Trafik olmasin araba yakmiyor ama
    Trafik varaa 15 falan gorursun
    10-11 arasi benim tuketim
    Foto bekliyorum

• cihanair kullanıcısına yanıt
    mecbur uyum saglıcaz artık

foto paylasıcam teslimatta
  • Büyük gün :)) Hayırlı olsun şimdiden... Kazasız belasız ins.

• Hkn08 H kullanıcısına yanıt
    önlem amaçlı bir işlem muhtemelen. müşteri temsilcisi çok bilgili değildi, ustaya sormuştum abi çok basit bir işlem kullanıcıyı etkileyen bir durum yok demişti.
    selamlar.
  • quote:

mecbur uyum saglıcaz artık

foto paylasıcam teslimatta
    içi taba araba kalmamış 1-2 tane siyah kalmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: zylinderkopf

Bugün doğuşoto.com.tr sitesine A4 40 2.0 TDI Design S-tronic araç eklediler.

Araç mitos siyah renk.

Telefon ettim dizel araç getirmişsiniz, fiyatı nedir diye. Böyle bir araç şu anda elimizde yok dediler.

Oysa web sitelerinde dün sadece 5 farklı A4 45 2.0 TFSI Quattro Design seçeneği vardı, dizel A4 yoktu.

Şu an ise 5 adet benzinli, 1 adet dizel seçeneği var.

Nasıl bir iş anlayamadım.
    önden çeker olanmış bu ama siteye ekleme olmuşsa gelir

A4 Sal. 40 TDI 190 hp Design S tronic ..
  • merhabalar birkaç gündür yazıyordum nihayet aracı teslim aldım resim de ekleyeceğim ama yükleyemedim sonra atarım

araç a4 45tfsi quattro metalik glacier beyaz içi taba

5 yıl bmw kullandım 4 sene 320ied son bir yıl m power kitli 420d xdrive vardı garip duygular yaşattı

teslimatta satışcı arkadaşa rodajı sordum bir iki bin km sakin kalalımmı diye bize öyle bi bilgi gelmedi audiden dedi yapıştır git der gibi ben de tamam dedim rodaj öneriliyormu audide sizede sorayım

ilk gün ilk heyecan farklı oluyo haliyle toplam 145 km yol yaptım avrupa yakasına gidiş-dönüş şeklinde güzergahlarım kuzey avrupa yolu gidiş dönüşte e5 ve tem

bmwden en net farklar süspansiyon konforu ve yalıtıma bayıldım malzeme kalitesi zaten malum bariz iyi frenleri de baya beğendim araç virajda biraz yatıyo gibi geldi ama tedirgin etmiyor kesinlikle

aracın performansı muhteşem gaza basıp bikaç saniye sonra aynaya bakınca kimse görünmüyo arkada baya iyi his

kullandığım ilk quattro araç yüksek hızda çok güven veriyo xdrivedan baya farklı karakteri var hissediliyor

yakıt tüketimi 245hp araca göre beklediğimden iyi

çok abartmadan keyif alarak kullandım istanbul içi 145km yol 46 ort hız 9.6 yaktı yoğun trafiğe de girdim uzun süre olmasada(resmini atacağım yol bilgisayarın)

bence bu araba max 11-12lt ile baya keyif alarak kullanılır trafıge sık gırsenız bıle

cazip fiyatından dolayı çok ani bi kararla aracımı satıp 1 hafta içinde aldım aracı fazla düşünme fırsatı bulamadığım bi süreç oldu ama hiç pişman olacakmışım gibi hissetmedim araçtan çok keyif aldım

ilk izlenimler bu sekilde herkese kazasız sürüşler

• Vallahi değişimi ben hissettim. Dün akşam eve dönerken araç tahrik ışığı yandı, çekiş düştü. Gaza bastığımda da ıslık sesi geliyor motordan. Muhtemelen contayı oturtamadılar. Bu kadar basit bir işlemi yapamamaları düşündürücü, komplex işlemler için aracımızı nasıl servise emanet edeceğiz, demek ki Allaha emanet iş yapıyorlar. İşimden gücümden oldum tekrar gideceğim servise.

• lurcher L kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın yeni aracınızı.

Hocam hayırlı uğurlu olsun. Kazasız,belasız kullanmak nasip olsun.
    Alinacak en mantikli arabayi aldiniz allah kaza bela vermsin

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.