Şimdi Ara

Audi A4 b7 kasa 2.0 TDI 140 hp ve 1.8 t 163 hp hakkında yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
1.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Almak istediğim araç b7 kasa a4. Yılda 20 bin km gibi bi yol yapıyorum ortalama. 60 bin lira gibi bi bütçem var.
    1. Soru bu fiyata alabileceğim 2.0 tdi 140 hp PD motor mu 1.8 t 163 hp lpg li motor mu tercih etmeliyim malum yakıt fiyatları çok uçuk yani yakıt önemli.
    2. Soru eğer öneriniz 2.0 tdi ise 250 bin km ler bu araç için çok mu daha aşağısını bulmak imkansız gibi bu araç bana çok sıkıntı yaratır mı?
    3. Soru multitronic şanzıman hakkında biraz araştırma yaptım daha önce hiç otomatik araba kullanmadım bu şanzıman kullanımı nasıl sorunları çok mu tdi da manüel olanlar var ama 1.8 t da denk gelmedim.
    4. Soru 200 250 bin km de bi multitronic almak çok mu riskli ?

Bu araçlar hakkında kullanıcıların yorumlarını öğrenmek istiyorum.
    Bu arada şu anki kullandığım araç opel vectra b 2.0 cd manuel ful olanı 2011 nisan ayından beri kullanıyorum sık araç değiştirmeyi seven birisi değilim. Yakıt olarak karışık 25 30 kuruş gibi bi sarfiyatı var bulunduğum ilçede trafik sıkışık değil ve aracı performanslı kullanmayı severim.
    Yardımcı olan arkadaşlar için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende aynı kasanın 1.9 tdi manuel versiyonu var. 2.0 'larda yağ yakma sorunu var diye duymuştum. Bir de o kmlerde otomatik şanzıman sorun çıkarabilir. Ben 259 binde Bosch servisinde enjektörleri revizyon yaptırdım 2200 tl ye. Bu km lere gelmiş dizel araç alacaksanız mutlaka enjektörlere baktırın değişmesi gerekir çünkü.
    Benzinlileri ise çok yakıyor şehir içi 10 dan aşağı düşmezsiniz. Araç zaten 1.5 tona yakın benzin incir ağacı diker.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.