Şimdi Ara

Audi A4 (B5 Kasa) Sahipleri Ve Meraklıları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
5
Favori
108.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ac Schnitzer.

İlk baştaki siyah güzelmiş gerçekten.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar mrb bende aranıza yeni katıldım 98 model audı 1.8t quattro aldım harika bi araç ivmelenmesi mükemmel bu topikte bir araya gelmek çok güzel:):):):):):):):) audı başka bişi diyorum başak bişey demiyorum saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ac Schnitzer.

İlk baştaki siyah güzelmiş gerçekten.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar mrb bende aranıza yeni katıldım 98 model audı 1.8t quattro aldım harika bi araç ivmelenmesi mükemmel bu topikte bir araya gelmek çok güzel:):):):):):):):) audı başka bişi diyorum başka bişey demiyorum saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.anil_65

arkadaşlar mrb bende aranıza yeni katıldım 98 model audı 1.8t quattro aldım harika bi araç ivmelenmesi mükemmel bu topikte bir araya gelmek çok güzel:):):):):):):):) audı başka bişi diyorum başka bişey demiyorum saygılar

hayırlı olsun kardeş kazasız belasız kullan ben yukarıda 2 yıl önce para biriktiriyorum yazmışım daha tam birikmedi yakında bende alıcağım kısmetse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FB®h Pozitif

bizde de var b5 kasalı a4. işte resmi :

işte bu da bizim canavar. bu arada 2001 model 1.6 benzinli

Arkadaşlar Aracı satıp B6 Kasa A4 Aldık.İyi topikler...
  • quote:

quote:

bizde de var b5 kasalı a4. işte resmi :

işte bu da bizim canavar. bu arada 2001 model 1.6 benzinli

Arkadaşlar Aracı satıp B6 Kasa A4 Aldık.İyi topikler...

Alıntıları Göster
    HOCAM KAÇ MODEL ALDIN VE NE KADARA ALDIN
    BENDE 2002 MODEL 100000KM BAKIMLARI YAPILMIŞ BI TANE ALMAYI DUSUNUYORUM 26000TL GIBI MAL OLUCAK SENCE FIYAT NASIL

• quote:

Orijinalden alıntı: snstan

BENDE 2002 MODEL 100000KM BAKIMLARI YAPILMIŞ BI TANE ALMAYI DUSUNUYORUM 26000TL GIBI MAL OLUCAK SENCE FIYAT NASIL

Alıntıları Göster
    hocam ben 21500 tl ye aldım senin alıcan araç kaç motor 1.6 yoksa daha yüksek bi motor mu ona göre bi değerlendirme yapabilirim
  • quote:

Ben 2004 model 43.000 km'de olan arabayı Full servis bakımlı bir parça lokal boyalı 31000 TL'ye aldım.Gerçekten ucuza geldi araba.İnternette baktım da Adam 60000 kmdeki arabaya 31.750 diyor.Hem de bizimki kapalı garaj arabasıydı bankanın garajında duruyormuş öyleZibeart bakımı vardı.
  • quote:

quote:

Ben 2004 model 43.000 km'de olan arabayı Full servis bakımlı bir parça lokal boyalı 31000 TL'ye aldım.Gerçekten ucuza geldi araba.İnternette baktım da Adam 60000 kmdeki arabaya 31.750 diyor.Hem de bizimki kapalı garaj arabasıydı bankanın garajında duruyormuş öyleZibeart bakımı vardı.

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun aracınız.gercekten cok temız almışşsınız.1.6 mı??bende 23 yasındayım askere gıdıyorum bakalım gelınce bende model yenıleyecem inşallah bı aksılık olmazsa yenı a4 almak da ıstemıyorum o kadar para verıp kolay da kazanılmıyor en ıyısı 2.el alıp model yenılemek;)

• quote:

Orijinalden alıntı: meinea4

hayırlı olsun aracınız.gercekten cok temız almışşsınız.1.6 mı??bende 23 yasındayım askere gıdıyorum bakalım gelınce bende model yenıleyecem inşallah bı aksılık olmazsa yenı a4 almak da ıstemıyorum o kadar para verıp kolay da kazanılmıyor en ıyısı 2.el alıp model yenılemek;)

Alıntıları Göster
    2001 1.6 beyaz renk aldım geçen sene... Mükemmel bişi... 0 arıza verdi şu ana kadar... Herkese tavsiye ederim B5 keyfini... Yalnız bi sorum olacak bu kasanın ön panjurunu A3 ler gibi yapma şansımız var mıdır acaba? bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramao -- 26 Mart 2010; 10:11:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ramao

2001 1.6 beyaz renk aldım geçen sene... Mükemmel bişi... 0 arıza verdi şu ana kadar... Herkese tavsiye ederim B5 keyfini... Yalnız bi sorum olacak bu kasanın ön panjurunu A3 ler gibi yapma şansımız var mıdır acaba? bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum...

Alıntıları Göster
    Modifiyeli olan yokmu??
  • quote:

Orijinalden alıntı: robolap

Modifiyeli olan yokmu??

Alıntıları Göster
    Lpg taktıran ve memnun olanlar hangi marka lpg taktırdıklarını yazarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhanglm

Lpg taktıran ve memnun olanlar hangi marka lpg taktırdıklarını yazarsa sevinirim.

Alıntıları Göster
    Bende B5 kasa a4 almayı düşünüyorum ancak; dizel mi alsam, benzinli alıp lpg mi taktırsam. Genelde 150-200bin km civarı. Dizel de problem yaşar mıyım? ALırken nelere dikkat etmek gerekli?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AyazOnline

Bende B5 kasa a4 almayı düşünüyorum ancak; dizel mi alsam, benzinli alıp lpg mi taktırsam. Genelde 150-200bin km civarı. Dizel de problem yaşar mıyım? ALırken nelere dikkat etmek gerekli?

Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Selam,

Bende 1997 moedl 1.8T quattro modeli var. Şu anda 330bin kM'i geçmiş durumda ve motora el vurulmadı, gram yağ yakmıyor. Aracın dayanımını varın siz düşünün. Elbette ben ufak masraflarını merakım olduğu için yaptım :P

Şu an bebek beklediğim için ve isofix gerektiğinden satmak zorunda kaldım :(( Eşim zorlamasa satmazdım ama...

İlgilenen olursa eğer:
    http://www.sahibinden.com/ilk_sahibinden_bakimli_-80WQQaXQQ24580723WQQpXQQdisplayitem

Saygılar.

• Selam,

quote:

Orijinalden alıntı: AyazOnline

Teşekkürler.

Bir kere 2.5TDI V6 haricinde quattro bulamazsın. Şahıslar tarafından Almanya'dan getirtilen 1.9TDI quattro araçlar mevcut ama bende yanlış seçim.

TDI motorlar 90-110Hp arasındalar. Bazıları şansınız varsa 130HP stock değerdeler. Size zevki yaşatacak performansı sunamazlar. Ayrıca donanım olarak da kısıtlılar malesef.

LPG taktırarak performanslı bir sürekli dört çekere ekonomik tüketimle sahip olabilirsiniz.

Diesel'de ise sorun yaşamazsınız çünkü toleransları geniş bir motor. 1.9 hacim ile 90HP gayet eski bir teknoloji. Vergisi de 1.8'e göre bir basamak yukarıda.

Alırken kullanan kişinin nasıl kullandığı çok ama çok önemli. A3 1.8T alıp da motoru hırpalamadan satan yok gibi mesela. Herkes zevk almak isterken motoruna dikkat etmiyor ve hırpalıyor. Sonra da elden çıkarmak istiyorlar. Bir zamanların Honda CRX gibi bir durum.

Saygılar.

• Arkadaşlar ben de 6 gün önce 2000 model a4 (B5 kasa) aldım. Bu arabadan fazla anlamam ama daha önce kullandığım 2004 model a4 çok hoşuma gittiği için audi almaya karar verdim. Bana göre 2006 model megane 'lerden çok daha iyi bir araç. Yalnız bu arabanın türkçe kullanma kılavuzuna acile ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaptanmupa

merhabalar. sayınızı yükseltmek için bende katıldım :) . bende de b5 kasa 99 model 1.8T s-line var 8 ay oldu alalı gerçekten çok memnunum. trafikte de fazla olmaması hoşuma gidiyor :)

imzasında hız felaket değil kabiliyettir yazmış arkadaş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi +24edition -- 25 Mayıs 2010; 22:25:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

quote:

Orijinalden alıntı: Kaptanmupa

merhabalar. sayınızı yükseltmek için bende katıldım :) . bende de b5 kasa 99 model 1.8T s-line var 8 ay oldu alalı gerçekten çok memnunum. trafikte de fazla olmaması hoşuma gidiyor :)

imzasında hız felaket değil kabiliyettir yazmış arkadaş..

Alıntıları Göster
    Merhabalar

Ben 2000-2001 model A4 almayı düşünüyorum. Ancak 1.6 ve 1.8T (tiptronik olanı)arasında çok kararsız kaldım. Acaba 1.6 Tüp ile kaç kuruş yakıyor? 1.8T tüp ile kaç kuruş yakıyor?
    Birde 1.8 T 130000 Km. de birtane var almayı düşündüğüm ancak Turbosunun bana masraf çıkarıp çıkarmayacağı korkusu var. Tavsiye ve bilgilendirmelerinizi bekliyorum.
    Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hegemon

Merhabalar

Ben 2000-2001 model A4 almayı düşünüyorum. Ancak 1.6 ve 1.8T (tiptronik olanı)arasında çok kararsız kaldım. Acaba 1.6 Tüp ile kaç kuruş yakıyor? 1.8T tüp ile kaç kuruş yakıyor?
    Birde 1.8 T 130000 Km. de birtane var almayı düşündüğüm ancak Turbosunun bana masraf çıkarıp çıkarmayacağı korkusu var. Tavsiye ve bilgilendirmelerinizi bekliyorum.
    Şimdiden teşekkürler.

Alıntıları Göster
    merhaba arkadaslar

bende aranizdayim

96 model 1.9 TDI aldim iki hafta kadar oldu

o yastaki bir baska arabadan ayni konforu sanirim baska arabada bulamazdim simdilik cok sükür sorunsuzz..

• quote:

Orijinalden alıntı: ekurizi

merhaba arkadaslar

bende aranizdayim

96 model 1.9 TDI aldim iki hafta kadar oldu

o yastaki bir baska arabadan ayni konforu sanirim baska arabada bulamazdim simdilik cok sükür sorunsuzz..

Alıntıları Göster
    Uzun süre bahsettiğin Audi'lerden kullandım.

Tavsiyelerim:

1998 ve üstüne bakmanı tavsiye ederim. 1998'de direksiyon ve ön konsol elden geçirilmiştir ve gözle görülür bir kalite farkı vardır. 1998 öncesi tavsiye edilmemektedir.

Benzinli olarak 1,8 veya 1,8T tavsiye ederim, 1,6 yetersiz kalıyor ve biliyorum, inanmayacaksınız, ama 1,8'lerden daha fazla yakmaktadır.

Dizel olarak da bildiğimiz 1,9 TDI veya 2,5 TDI var. 2,5'lere avrupada çok tutulmaktadır, ama ülkemizdeki saçma vergi düzenlemelerinden dolayı tercih edilmemektedir. Yakıt olarak 0,5-1 litre fazla yakıyor, ama sağladığı performans müthiş. Ama işte ne yazık vergide ciddi bir fark var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bethesta

Uzun süre bahsettiğin Audi'lerden kullandım.

Tavsiyelerim:

1998 ve üstüne bakmanı tavsiye ederim. 1998'de direksiyon ve ön konsol elden geçirilmiştir ve gözle görülür bir kalite farkı vardır. 1998 öncesi tavsiye edilmemektedir.

Benzinli olarak 1,8 veya 1,8T tavsiye ederim, 1,6 yetersiz kalıyor ve biliyorum, inanmayacaksınız, ama 1,8'lerden daha fazla yakmaktadır.

Dizel olarak da bildiğimiz 1,9 TDI veya 2,5 TDI var. 2,5'lere avrupada çok tutulmaktadır, ama ülkemizdeki saçma vergi düzenlemelerinden dolayı tercih edilmemektedir. Yakıt olarak 0,5-1 litre fazla yakıyor, ama sağladığı performans müthiş. Ama işte ne yazık vergide ciddi bir fark var.

Bende a4 1.6 1995 ve 2001 model arası düşünüyordum. Aklimdaki soru işareti 1.6 yeterli gelirmiydi. Şimdi Senin açıklaman doğrultusunda 1.8 tercih etsem bu seferde 1.8 - 1.8 T - 1.8 T quattro seçenekleri çıkıyor.

Sizce hangisini secmeliyim?

Bu arada sahibinden comda bulunan bir araç var "1997 model a4 163.000KM Otomatik+LPG fiyat:1 7.750" istiyor sizce fiyat makülmüdür. Satıcnın beyanına göre yeni 3.000 tl masraf yapmış resimlere bakıncada temiz gözüküyor. Değişen yok yanlızca bir kaç lokal boya var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.