Şimdi Ara

Audi A4 (B5 Kasa) Sahipleri Ve Meraklıları (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
5
Favori
107.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Audi A4 (B5 Kasa) Sahipleri Ve Meraklıları
    al tamamne orjinal bi tek jantlar yeni araba saf karizmaaaa :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmgkmnyzbs

Valla bende var ole bilmeden konuşacak değilim aracım 1999 un eylül ayında alınmış yani 2000 kasası :D 1.6 motor benzinli araç bildiğiniz gibi 1300 kilo yani pek hafit değil zaten sahipleri bilir kapılar açılırken sağlamlığı hissedersiniz aydıca ic ısıklandırması gerçekten harikadır tüm konsol kıpkırmızı minik ısıklarla doludur.Sanrufu açık aksama doğru gezeseniz gri torpido mavi mavi ısıldar hasssstasuıyııımmmmm gelelim 1.6 motor 1300 kg nasıl gidio :D uçuyo uçuyo :D bakın bu video benim değil ama sesten modifiye olmadığını anlayabilirsinizzz.şahren 120 ile hafif virajlarda araba yola sarılıyo ve allah şahidim ayrıca videoda da var :D yüksek hızlardan çok ama çok hızlı ve sağlıklı olarak yavaşlıya bilio bide devir saati :D of of :D sakin kullanırsan 2 ye bir oturur kımıldamaz :D azıcık yakarsın yani ekonomiktirde şimdi bi depo ile nekadar gezion demeyin bir ayda depo fullediğim fiç olmadı malum öğrenciyik :D şaka bi yana depo hacmi biraz bükük 240 - 250 tl dedinmi full depo izmirden istanbul bide dönüşün yarısı .

alın size 220km denemesi :D B5 A4 1.6 motor . http://www.youtube.com/watch?v=aRV-Kc-uB4Q bu arada siz ibrenin 260 gösterdiğine bakmayın düz yolda biraz zor :D

ARABASI A4 B5 olanlara sesleniyorummmm tüp taktırmayın ALLAH çarparrrrr

Ve idda ediyorum B6 serilerinin yanımda arabaya baktığı çok oldu :D zaten 2012 için çıkan A4 lerin kıç kısmını görürseniz bu kasaların değerini anlarsınızzzz.

Önemli Not : 1.8 T quatro ları hiç kullanmadım bişi diyemem ama iç tasarımda tek fark ince dipli direksiyonu olmasıdırrr.

Benim Arabada Buuu http://www.modifiyem.com/garaj/cmgkmnyzbs/audi-a4-649.htm

Sen uçuyor diyorsun da, sen uçana binmemişsin ki... yani bana lütfen Audi'nin en baz motorunu övme:) Önce bir 1.8T'ye bin, her iki arabanın alakası bile olmadığını anlarsın... turbosuz 1.6. ne kadar uçabilir ki????? Yoksa senin motorun bir mucize ve 1.6'dan 500 beygir mi çıkarıyor? Gerçekten çok güldüm.... sanki senin arabana fabrikada özel bir 1.6 takmışlar....:)

• Yanlış bi anlaşılma olmuşsa kusura bakmasın kimse söylediklerim paylaştıklarım ne bşrşnş gücendirmek nede kendime güldürmek için söylenmedi.Sizleri bilemem ama herkez araba alırken biraz olsun fiyata dikkat eder ve benim söylemek istediğim şuydu Türkiye Cumhuriyeti Devlet Kara yollarında yaplacak tüm hareketler için 1.6 yeterli sayılabilecek bir güç .Savunduğum bu lütfen kimse öle oturup fast and furious seyredip yorum Yapmasın :D Ne yapıcan uzayamı uçucan ??? :D tabi bunlar kisisel isteklerinize ve standartlarınıza bağlı tabi 1.6 ya gelince bana yetiyor :D Herkeze Saygılar diyip bitiriyorum yok sa bu iç çok uzayacak ve bağzı arkadaşları gücendirmek zorunda kalicam .Hoscakalın.
  • quote:

Yanlış bi anlaşılma olmuşsa kusura bakmasın kimse söylediklerim paylaştıklarım ne bşrşnş gücendirmek nede kendime güldürmek için söylenmedi.Sizleri bilemem ama herkez araba alırken biraz olsun fiyata dikkat eder ve benim söylemek istediğim şuydu Türkiye Cumhuriyeti Devlet Kara yollarında yaplacak tüm hareketler için 1.6 yeterli sayılabilecek bir güç .Savunduğum bu lütfen kimse öle oturup fast and furious seyredip yorum Yapmasın :D Ne yapıcan uzayamı uçucan ??? :D tabi bunlar kisisel isteklerinize ve standartlarınıza bağlı tabi 1.6 ya gelince bana yetiyor :D Herkeze Saygılar diyip bitiriyorum yok sa bu iç çok uzayacak ve bağzı arkadaşları gücendirmek zorunda kalicam .Hoscakalın.
    YA AUDİ A4 B5 KASAYA YENİ NESİL TAMPON UYARLAMAYA ÇALIŞTIM BAKALIM NELER ÇIKACAK

Audi A4 (B5 Kasa) Sahipleri Ve Meraklıları

• quote:

Orijinalden alıntı: selimhan29

YA AUDİ A4 B5 KASAYA YENİ NESİL TAMPON UYARLAMAYA ÇALIŞTIM BAKALIM NELER ÇIKACAK

Alıntıları Göster
    ARKADAŞLAR 1600 İLE 1800 T OLANIN KIYASLANMASI ÇOK YANLIŞ BENCE BU ZEVK MESELESİ ADAMA 1600 MOTOR BİR ARABA YETİYOR DEMEKKİ YALAN SÖYLEYECEK HALİ YOK BENDE 1800 TURBO QUATTRO VAR B5 GEÇEN AY ERZİNCAN DAN ANKARAYA GELDİM UZUN YOLDA ARABA HAYVAN GİBİ DOLUYDU KLİMA AÇIK ERZİNCANDAN KIRIKKALEYE KADAR KİMSE GEÇMEDİ BENİ NE HİKMETSE YADA GEÇEMEDİ 160 IN ALTINA ÇOK NADİR İNDİM.ARABA KÖPEK GİBİ GİDİYO BASARSAN RAMPADA 120 ALTINA HİÇ DÜŞMEDİ.ÖVMEK İÇİN DEMİYORUM AMA 1.8T HARİKA UYUMLU HELEDE QUATTRO OLUNCA TADINDAN YENMEZ...

• quote:

Alıntıları Göster
    ARKADAŞLAR 1600 İLE 1800 T OLANIN KIYASLANMASI ÇOK YANLIŞ BENCE BU ZEVK MESELESİ ADAMA 1600 MOTOR BİR ARABA YETİYOR DEMEKKİ YALAN SÖYLEYECEK HALİ YOK BENDE 1800 TURBO QUATTRO VAR B5 GEÇEN AY ERZİNCAN DAN ANKARAYA GELDİM UZUN YOLDA ARABA HAYVAN GİBİ DOLUYDU KLİMA AÇIK ERZİNCANDAN KIRIKKALEYE KADAR KİMSE GEÇMEDİ BENİ NE HİKMETSE YADA GEÇEMEDİ 160 IN ALTINA ÇOK NADİR İNDİM.ARABA KÖPEK GİBİ GİDİYO BASARSAN RAMPADA 120 ALTINA HİÇ DÜŞMEDİ.ÖVMEK İÇİN DEMİYORUM AMA 1.8T HARİKA HELEDE QUATTRO OLUNCA TADINDAN YENMEZ...

• quote:

Alıntıları Göster
    ARKADAŞLAR 1600 İLE 1800 T OLANIN KIYASLANMASI ÇOK YANLIŞ BENCE BU ZEVK MESELESİ ADAMA 1600 MOTOR BİR ARABA YETİYOR DEMEKKİ YALAN SÖYLEYECEK HALİ YOK BENDE 1800 TURBO QUATTRO VAR B5 GEÇEN AY ERZİNCAN DAN ANKARAYA GELDİM UZUN YOLDA ARABA HAYVAN GİBİ DOLUYDU KLİMA AÇIK ERZİNCANDAN KIRIKKALEYE KADAR KİMSE GEÇMEDİ BENİ NE HİKMETSE YADA GEÇEMEDİ 160 IN ALTINA ÇOK NADİR İNDİM.ARABA KÖPEK GİBİ GİDİYO BASARSAN RAMPADA 120 ALTINA HİÇ DÜŞMEDİ.ÖVMEK İÇİN DEMİYORUM AMA 1.8T HARİKA HELEDE QUATTRO OLUNCA TADINDAN YENMEZ...

• quote:

Alıntıları Göster
    HOCAM ARABAN 1600 AMA GERÇEKTEN TEMİZ DURUYO KIYMETİNİ BİL

• quote:

Valla bende var ole bilmeden konuşacak değilim aracım 1999 un eylül ayında alınmış yani 2000 kasası :D 1.6 motor benzinli araç bildiğiniz gibi 1300 kilo yani pek hafit değil zaten sahipleri bilir kapılar açılırken sağlamlığı hissedersiniz aydıca ic ısıklandırması gerçekten harikadır tüm konsol kıpkırmızı minik ısıklarla doludur.Sanrufu açık aksama doğru gezeseniz gri torpido mavi mavi ısıldar hasssstasuıyııımmmmm gelelim 1.6 motor 1300 kg nasıl gidio :D uçuyo uçuyo :D bakın bu video benim değil ama sesten modifiye olmadığını anlayabilirsinizzz.şahren 120 ile hafif virajlarda araba yola sarılıyo ve allah şahidim ayrıca videoda da var :D yüksek hızlardan çok ama çok hızlı ve sağlıklı olarak yavaşlıya bilio bide devir saati :D of of :D sakin kullanırsan 2 ye bir oturur kımıldamaz :D azıcık yakarsın yani ekonomiktirde şimdi bi depo ile nekadar gezion demeyin bir ayda depo fullediğim fiç olmadı malum öğrenciyik :D şaka bi yana depo hacmi biraz bükük 240 - 250 tl dedinmi full depo izmirden istanbul bide dönüşün yarısı .

alın size 220km denemesi :D B5 A4 1.6 motor . http://www.youtube.com/watch?v=aRV-Kc-uB4Q bu arada siz ibrenin 260 gösterdiğine bakmayın düz yolda biraz zor :D

ARABASI A4 B5 olanlara sesleniyorummmm tüp taktırmayın ALLAH çarparrrrr

Ve idda ediyorum B6 serilerinin yanımda arabaya baktığı çok oldu :D zaten 2012 için çıkan A4 lerin kıç kısmını görürseniz bu kasaların değerini anlarsınızzzz.

Önemli Not : 1.8 T quatro ları hiç kullanmadım bişi diyemem ama iç tasarımda tek fark ince dipli direksiyonu olmasıdırrr.

Benim Arabada Buuu http://www.modifiyem.com/garaj/cmgkmnyzbs/audi-a4-649.htm
    Herkese merhaba,

Ankara'da yaşıyorum ve Sahibinden.com'da 2000 model otomatik A4 1.6 buldum, resimlere ve açıklamasına göre oldukça temiz görünüyor. Eşimi ikna edebilirsem elimdeki aracı elden çıkartıp bunu almayı düşünüyorum. Yakıt tüketimi konusunda pek ekonomik olmadığını tahmin ediyorum, ağır kasa ve otomatik vites 1.6 motorun rahatlıkla kaldırabileceği bir bileşim değil sanırım. Ancak benim için en önemli şey sağlamlık, en az 3-4 sene ekstra masraf yapmadan binmek. Açıklamadan anladığım kadarıyla ağır bakımları yapılmış bir araç. Günlük ortalama 10 km. yol yapmaktayım. İlandaki bu araç hakkında bana yorum yapabilirseniz sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-hastasindan-acill-b5-kasa-audi-a4-orjinal-full-olandan-67200242/detay

Not: Aslında 1.8 modellerde gözüm vardı ama ilandaki kadar temiz ve az km bulamadım. 150 bin km deki bir aracı almama razı olmayan eşimin ikna olması için de bana yardım edin! :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tamacan

Herkese merhaba,

Ankara'da yaşıyorum ve Sahibinden.com'da 2000 model otomatik A4 1.6 buldum, resimlere ve açıklamasına göre oldukça temiz görünüyor. Eşimi ikna edebilirsem elimdeki aracı elden çıkartıp bunu almayı düşünüyorum. Yakıt tüketimi konusunda pek ekonomik olmadığını tahmin ediyorum, ağır kasa ve otomatik vites 1.6 motorun rahatlıkla kaldırabileceği bir bileşim değil sanırım. Ancak benim için en önemli şey sağlamlık, en az 3-4 sene ekstra masraf yapmadan binmek. Açıklamadan anladığım kadarıyla ağır bakımları yapılmış bir araç. Günlük ortalama 10 km. yol yapmaktayım. İlandaki bu araç hakkında bana yorum yapabilirseniz sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-hastasindan-acill-b5-kasa-audi-a4-orjinal-full-olandan-67200242/detay

Not: Aslında 1.8 modellerde gözüm vardı ama ilandaki kadar temiz ve az km bulamadım. 150 bin km deki bir aracı almama razı olmayan eşimin ikna olması için de bana yardım edin! :)

Bu aracın 2001 manuel vitesli modelini 4.5 sene 40.000 km'dir kullanmaktayım. Aracın şimdiye kadar bakımları dışında bir masraf çıkartmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.
    Verdiğiniz linkteki araç da temiz duruyor.
    Araca bakarken özellikle göstergeleri ve arka tavan döşemesini kontrol etmenizi öneriyorum. Bu modellerin bazılarında göstergelerde yazıların sönük çıkması gibi bir problem oluyor, bir de arka tavan döşemesinde sarkma olan araçlar duydum. Tabi otomatik vitesli olduğu için şanzımanı da iyice kontrol ettirmek lazım. Bunun dışında, öyle problemli, masraflı bir araç asla değil.
    Km mevzuna gelirsek, 150.000km düzgün kullanılmış bir araç için hiç de yüksek değil. Zira bu araçta kullanılan 1.6 102 hp motor (Hitler motoru diye de geçer) yıllardır VW group araçlarında kullanılmakta olup LPG'ye uyumu ve sağlamlığıyla bilinir.
    Performans konusunda beklentinizi çok yüksek tutmayın. Sonuçta 100 beygrilik bir araba ne kadar performanslıysa bu da o şekilde. Günlük kullanımda yeterli performansı veren bir motoru var. 1.6 motor sakin kullanımda şehir içi 7-8 lt/ 100 km yakıyor. İlandaki araçta LPG varmış yakıtın çok da üzeceğini düşünmüyorum. (Otomatik vites biraz etkiler tabi.)
    Ayrıca eklemeden geçemeyeceğim; ilk başta çok önemli gibi görünmese de, sunroof aracın iç ambiyansını çok etkiliyor ve bence araçtan zevk alabilmek için gerekli bir donanım. Bunu da araca bir artı olarak saymak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seckin01 -- 9 Ocak 2012; 2:09:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: seckin01

quote:

Orijinalden alıntı: tamacan

Herkese merhaba,

Bu aracın 2001 manuel vitesli modelini 4.5 sene 40.000 km'dir kullanmaktayım. Aracın şimdiye kadar bakımları dışında bir masraf çıkartmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.
    Verdiğiniz linkteki araç da temiz duruyor.
    Araca bakarken özellikle göstergeleri ve arka tavan döşemesini kontrol etmenizi öneriyorum. Bu modellerin bazılarında göstergelerde yazıların sönük çıkması gibi bir problem oluyor, bir de arka tavan döşemesinde sarkma olan araçlar duydum. Tabi otomatik vitesli olduğu için şanzımanı da iyice kontrol ettirmek lazım. Bunun dışında, öyle problemli, masraflı bir araç asla değil.
    Km mevzuna gelirsek, 150.000km düzgün kullanılmış bir araç için hiç de yüksek değil. Zira bu araçta kullanılan 1.6 102 hp motor (Hitler motoru diye de geçer) yıllardır VW group araçlarında kullanılmakta olup LPG'ye uyumu ve sağlamlığıyla bilinir.
    Performans konusunda beklentinizi çok yüksek tutmayın. Sonuçta 100 beygrilik bir araba ne kadar performanslıysa bu da o şekilde. Günlük kullanımda yeterli performansı veren bir motoru var. 1.6 motor sakin kullanımda şehir içi 7-8 lt/ 100 km yakıyor. İlandaki araçta LPG varmış yakıtın çok da üzeceğini düşünmüyorum. (Otomatik vites biraz etkiler tabi.)
    Ayrıca eklemeden geçemeyeceğim; ilk başta çok önemli gibi görünmese de, sunroof aracın iç ambiyansını çok etkiliyor ve bence araçtan zevk alabilmek için gerekli bir donanım. Bunu da araca bir artı olarak saymak gerek.

Alıntıları Göster
    cevabınız için teşekkür ederim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bethesta

Uzun süre bahsettiğin Audi'lerden kullandım.

Tavsiyelerim:

1998 ve üstüne bakmanı tavsiye ederim. 1998'de direksiyon ve ön konsol elden geçirilmiştir ve gözle görülür bir kalite farkı vardır. 1998 öncesi tavsiye edilmemektedir.

Benzinli olarak 1,8 veya 1,8T tavsiye ederim, 1,6 yetersiz kalıyor ve biliyorum, inanmayacaksınız, ama 1,8'lerden daha fazla yakmaktadır.

Dizel olarak da bildiğimiz 1,9 TDI veya 2,5 TDI var. 2,5'lere avrupada çok tutulmaktadır, ama ülkemizdeki saçma vergi düzenlemelerinden dolayı tercih edilmemektedir. Yakıt olarak 0,5-1 litre fazla yakıyor, ama sağladığı performans müthiş. Ama işte ne yazık vergide ciddi bir fark var.

1.6 kullandım hala kullanıyorum kullanıcam e artık iki deneyim iki farklı düşünce size kalmış.yetersiz falan kalmıyo arabasıyla yatağa giricek varsa bilemem :D ama yolda yokuşta rampada yüksek performans sunuyo en azından benimki bide düşünün otmtk :D bu arada arkadaş "Uzun süre bahsettiğin Audi'lerden kullandım." demiş ona bi lafım yok hem ukllanıp hemde bukadar kendinden emin olmayan bi anlatış nasıl olur bilmiyorum.

hep yaşadığım konuşma :D

Arkadaş : abi ya 1.6 motor az kalıomuş rampada falan tıkanıyo diyolar
    ben : ben kullanıyorum yok ole bişi
    Arkadaş :ama olurmu abi 1300 kilo araba ağı yokuşta çekmez
    Ben :ulan çekiyo işte :D ne yapıyım yani çekmiyomu diyim
    Arkadaş:az gelir diyolar abi Bide düşün ağır araba yani bak simdi ..........................................(sonu gelmezzzzz)
    ben : olum bi s""ir git başımdan.

yani ole esanelerle yaşamayın alacağınız arabayı deneyin ben şahsen izmirde karsıyakada oturuyom ama araba alsan egekente denemeye giderim yokuşuda rampayıda denerim gerisine kulak kabartmayın arabayı dinleyin :D by

Alıntıları Göster
    İyi forumlar;
    2000 model A4 lerde sürücü koltuğu yukarı kalkıyormu,herkes yükseltilir diyor ama denedim kalkmıyor,ileri geri hareketi var .boyum biraz kısa geliyor minder ile kullanıyorum,
    kazasız sürüşler

• quote:

Orijinalden alıntı: HÜSAMCIK

İyi forumlar;
    2000 model A4 lerde sürücü koltuğu yukarı kalkıyormu,herkes yükseltilir diyor ama denedim kalkmıyor,ileri geri hareketi var .boyum biraz kısa geliyor minder ile kullanıyorum,
    kazasız sürüşler

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende 1.6 var.Ama bilen bilir 1.6 A4 1.8 Passattan çok yakabiliyor :D .Audi gibi bir markada 1.8 le 1.6 yı karşılaştırmak pek doğru değil.Eğer 2000 model audi A4 alırsanız.Uçmadan söylüyorum 2006 ya kadar çıkmış tüm 1.6 segmentini bir kenara atı verirsiniz.2000 modellere bakıldığında mercedes BMW ve benzeri üst düzey araçlar 1.8 i brak 2.0 la bile yetinmemiş.Uzun lafın kısası babamda 2012 Fluance var benim arabam 12 yaş yaşlı :D ama audi konforu 12 yılla bile açıkça görülüyor.babam 48 e aldı ben 24 e.Şimdi de tüp taktırdım bu gün almaya gidiyorum arabayı sonucu akşama söylerim ciddi ciddi yokuşda falan zorlicam bakalım ne olacak.Bu arada araba 1195 Kg ancak fabrika onayı ile motor 1745Kg kaldıra biliyor.Bana tüpü hissetmiyeceğimi söylediler ciddi ciddi görücez bugün bakalım.Denemesi 1.100 tl :D.Berak edenler akşamı beklesin video da koyabilirim :D

ÇOOOK önemli NOT:Araba çok ama çok sessiz 130 -140 gibi normal sayılacak bir hızla şehirler arasında kesinlikle hissettirmiyor.1.8 Turboyu hayal bile edemiyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: 01cemy

Arkadaşlar bende 1.6 var.Ama bilen bilir 1.6 A4 1.8 Passattan çok yakabiliyor :D .Audi gibi bir markada 1.8 le 1.6 yı karşılaştırmak pek doğru değil.Eğer 2000 model audi A4 alırsanız.Uçmadan söylüyorum 2006 ya kadar çıkmış tüm 1.6 segmentini bir kenara atı verirsiniz.2000 modellere bakıldığında mercedes BMW ve benzeri üst düzey araçlar 1.8 i brak 2.0 la bile yetinmemiş.Uzun lafın kısası babamda 2012 Fluance var benim arabam 12 yaş yaşlı :D ama audi konforu 12 yılla bile açıkça görülüyor.babam 48 e aldı ben 24 e.Şimdi de tüp taktırdım bu gün almaya gidiyorum arabayı sonucu akşama söylerim ciddi ciddi yokuşda falan zorlicam bakalım ne olacak.Bu arada araba 1195 Kg ancak fabrika onayı ile motor 1745Kg kaldıra biliyor.Bana tüpü hissetmiyeceğimi söylediler ciddi ciddi görücez bugün bakalım.Denemesi 1.100 tl :D.Berak edenler akşamı beklesin video da koyabilirim :D

ÇOOOK önemli NOT:Araba çok ama çok sessiz 130 -140 gibi normal sayılacak bir hızla şehirler arasında kesinlikle hissettirmiyor.1.8 Turboyu hayal bile edemiyorum :D

Alıntıları Göster
    ARKADAŞLAR BENDE 1.8T QUATTRO ALICAM 98 MODEL İNŞALLAH..YALNIZ ARACIN MOTOR KULAĞI KIRIKMIŞ..MASRAFLARINDAN BİLGİSİ OLAN VARSA ACİL DÖNEBİLİR Mİ?PAZARTESİ GÜNÜ ALIM SATIM YAPICAZ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0541EB5AC

ARKADAŞLAR BENDE 1.8T QUATTRO ALICAM 98 MODEL İNŞALLAH..YALNIZ ARACIN MOTOR KULAĞI KIRIKMIŞ..MASRAFLARINDAN BİLGİSİ OLAN VARSA ACİL DÖNEBİLİR Mİ?PAZARTESİ GÜNÜ ALIM SATIM YAPICAZ...

Alıntıları Göster
    Bence bu konunun üstte kalması ve güncel kalması herekiyor..

Bende inş salı günü 99 model 1.6 alıcam ALLLAH izin verirse..yakıt konusunda yukarıda bazı arkadaşlar bahsetmiş ancak tam olarak rakam yazanı görmedim ben bilen tecrübesi olan varsa paylaşabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: machmaker

Bende inş salı günü 99 model 1.6 alıcam ALLLAH izin verirse..yakıt konusunda yukarıda bazı arkadaşlar bahsetmiş ancak tam olarak rakam yazanı görmedim ben bilen tecrübesi olan varsa paylaşabilir mi?

Şimdiden hayırlı olsun.
    2001 model 1.6 sını kullanmaktayım. Yakıt olarak 100 km de ortalama 7.5 lt civarında benzin yakmakta. Şehir dışı 6.5 litreye kadar düştüğünü gördüm. Şehir içi sakin kullanımda ortalama 8 lt yakıyor.
  • quote:

quote:

Şimdiden hayırlı olsun.
    2001 model 1.6 sını kullanmaktayım. Yakıt olarak 100 km de ortalama 7.5 lt civarında benzin yakmakta. Şehir dışı 6.5 litreye kadar düştüğünü gördüm. Şehir içi sakin kullanımda ortalama 8 lt yakıyor.

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Bende 1997 model 1.8 T Quattro almayı düşünüyorum. Araç ikinci sahibinde 167.000 kmde fakat daha önce hiç audi almadığım ve araca yabancı olduğum için tereddütlerim var.
    Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Bu aracı alsam satmak istediğimde piyasa olarak sıkıntı yaşar mıyım?
    Kronik sorunları ve parça fiyatları nasıldır ?
    Bi sorun olduğunda parçasını bulmakta zorluk yaşar mıyım?
    Bu araçların LPG uyumu nasıldır , Lpg yi ben taktıracağım. Aracın fiyatı 20.000 TL istiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasan_96

Merhaba,

Bende 1997 model 1.8 T Quattro almayı düşünüyorum. Araç ikinci sahibinde 167.000 kmde fakat daha önce hiç audi almadığım ve araca yabancı olduğum için tereddütlerim var.
    Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Bu aracı alsam satmak istediğimde piyasa olarak sıkıntı yaşar mıyım?
    Kronik sorunları ve parça fiyatları nasıldır ?
    Bi sorun olduğunda parçasını bulmakta zorluk yaşar mıyım?
    Bu araçların LPG uyumu nasıldır , Lpg yi ben taktıracağım. Aracın fiyatı 20.000 TL istiyor.

Alıntıları Göster
    @seckin01 Hocam yakıt değerleriniz çok iyi ben bu yakıt değerlerini LPG de bile yakalayamadım acaba benim araçta sorun olabilir mi? Bu arada benim araç otomatik fark ederi mi?

• quote:

quote:

Şimdiden hayırlı olsun.

Hocam yakıt değerleriniz çok iyi ben bu yakıt değerlerini LPG de bile yakalayamadım acaba benim araçta sorun olabilir mi? Bu arada benim araç otomatik fark ederi mi?
    Paylaş

• quote:

quote:

quote:

Şimdiden hayırlı olsun.

Hocam yakıt değerleriniz çok iyi ben bu yakıt değerlerini LPG de bile yakalayamadım acaba benim araçta sorun olabilir mi? Bu arada benim araç otomatik fark ederi mi?
    Paylaş

Tabi otomatik olması etkiler. Otomatik ve LPG'li bir araç için 10-11 litre civarı yakar diye tahmin ediyorum. Sizin değerler nasıl?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.