Şimdi Ara

Audi A3 Arıza (Öneri ve Yardım Lütfen)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2015 Model Audi a3 Sedan araca sahibim. Bu sabah kontağı açtığımda MMI ekranı açılmadı yani yuvasından cıkmadı. Radyo vs çalışmakta fakat ekran yuvasından cıkmıyor. Problem nedir daha önce yaşayan ya da bir bilgisi olan varsa ve beni aydınlatırsa çok sevinirim.

Şimdiden teşekkğrler,Sağlıklı günler.

• Virüsten dolayı sosyal mesafeyi koruyor olabilir.
  • Sigorta olabilir mi basitten baslamak lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nzm_turkey

Sigorta olabilir mi basitten baslamak lazim
    Radyo falan çalışıyor ama sigorta olsa onlar da çalışır mı ki ? Akü falan da dediler ama bilemedim.
  • Hocam kontrol ünitesinin değişimi gerekebilir. Dayımın başına geldi. 10 bin TL civarı bir ücreti var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fyrad

Radyo falan çalışıyor ama sigorta olsa onlar da çalışır mı ki ? Akü falan da dediler ama bilemedim.

Alıntıları Göster
    konsolda MMI ünitesini isteğe bağlı içeri girip çıkmasını sağlayan tuş var. belki onunla ilgili bir sorun vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarkesst

Hocam kontrol ünitesinin değişimi gerekebilir. Dayımın başına geldi. 10 bin TL civarı bir ücreti var.
    Vallahi en korktuğum şey o. ama radyo falan çalışıyor yani öyle olsa hiç çalışmaz diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_emmi

konsolda MMI ünitesini isteğe bağlı içeri girip çıkmasını sağlayan tuş var. belki onunla ilgili bir sorun vardır.

Alıntıları Göster
    Araç çalışır çalışmaz kendi cıkıyor zaten hocam. Tuşu da denedim ama bilemedim. Servise gitsek banko değiştirelim derler zaten
  • Fyrad kullanıcısına yanıt
    Vitesin sağındaki volume tuşuna bi 5-10 saniye basılı tutmayı denediniz mi? Galiba öyle bi ekranı tamamen kapatıp açma fonksiyonu vardı.
  • quote:

Araç çalışır çalışmaz kendi cıkıyor zaten hocam. Tuşu da denedim ama bilemedim. Servise gitsek banko değiştirelim derler zaten

Alıntıları Göster
    hocam aynı araçtan bende de var. biliyorum çalışır çalışmaz açıldığını. diyorum ki belki o tuşun sigortası bozulmuştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panzerschiffe

Vitesin sağındaki volume tuşuna bi 5-10 saniye basılı tutmayı denediniz mi? Galiba öyle bi ekranı tamamen kapatıp açma fonksiyonu vardı.
    Denedim hocam olmadı ne yazık ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_emmi

hocam aynı araçtan bende de var. biliyorum çalışır çalışmaz açıldığını. diyorum ki belki o tuşun sigortası bozulmuştur.

Alıntıları Göster
    Ha afedersiniz hocam. Onu da bi sorayım servise götürdüğümde o vakit
  • ENDER ELEKTRONİK metin beyi arayın yardımcı olurlar tamir servisleri de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrsln

ENDER ELEKTRONİK metin beyi arayın yardımcı olurlar tamir servisleri de var.
    Şehir ve semt bilgisi verebilir misiniz ?
  • MMI resetleme diye bir işlem var aynı sorun benımde basıma gelmıstı duzeltı. Olmadı biraz bekleyin. Ses açma kapama tusuna uzun süre basılı tutmayıda deneyin.
  • quote:

Denedim hocam olmadı ne yazık ki

Alıntıları Göster
    Hayır konsoldaki tuş değil vites bölümünde olan tuş var oradan da açılıp kapaniyor
  • quote:

Şehir ve semt bilgisi verebilir misiniz ?

Alıntıları Göster
    istanbul maltepe baska şehirlerde de yardımcı oluyor.
  • banada oldu kendılıgınden duzelıyor gıtme bıyerew
  • Komple ekranın arka tarafı göğüs vs sökülür değiştirilir takribi 10-15 bin masrafı var araç aslan olunca yemi böyle yapcek bişi yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.