Şimdi Ara

AUDI -A3- 35, 1.5TFSI-150 hp (218. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.740
Cevap
68
Favori
379.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Audi A3 8V makyajlı kasa sportback aracın Almanya'da jant, far, renk ve diğer tüm opsiyonlarının yer aldığı teknik katalog linkini aşağıda paylaşıyorum.

https://www.audi.de/dam/nemo/models/misc/pdf/my-2020/preislisten/a3-sportback_a3-sportback-g-tron_s3-sportback.pdf

• Aracını satmayı düşünen varsa 500-510 bin civarında teklifler geliyor bilginiz olsun. Alacağım aracı bulamadığımdan henüz satmadım.
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Sedan mi sportback mi bir de hangi pakete hocam?
  • eapantherea kullanıcısına yanıt

2020 model sport + prestige sb, 18 binde kaza boya vs yok.

Benim aracım 2020 sedan sport prestige. 16000 de. 1 haftadır 480 e satamadım. Sadece tampon kösesi çizikti onu yaptırdım serviste onun trameri var. Bi de ön cam çatlaktı onu değiştirttim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunaydinfn -- 9 Kasım 2021; 7:18:8 >

Bende de 2020 Cosmos mavi design var 16.000'de piyasa böyle iken arabayı satıp ev alsam mı diye düşünüyorum...

• AA3437 kullanıcısına yanıt

Katalogta ne yakaladım,

AUDI -A3- 35, 1.5TFSI-150 hp

"Hinweis: Paket Bestandteil vom Connectivity-Paket und nur über diese Ausstattung für serienmäßiges MMI Radio plus bestellbar"

Türkçesi şöyleymiş,

"Not: Paket, Bağlantı paketinin bir parçasıdır ve yalnızca bu ekipmanla birlikte standart MMI radyo plus için sipariş edilebilir."

Düşünüyorumda MMI radyo plus'a eklenebildiğine göre, Audi'de acaba şu bizim Carplay olsun diye Çin işi yaptırılan dongle tarzı bir malzeme mi koyuyor. MIB2 dememiş çünkü. 8Y'lerde de bildiğim kadarıyla MIB2 yok. Audi'nin kendis bile bu şekilde fabrika çıkışlı veriyorsa, orjinal MIB2 alınacağına böyle bişi yaptırmak orjinali Avrupa standartlarında bozmaz diye düşünüyorum

• eko2282 E kullanıcısına yanıt
    Hocam mmi radio plus olan aracta baglanti paketini ve bunu bur arada eklemek zorundasin, bu sekilde konfigure edebilirsin ve sonucunda aracta mib2 gelir mantigi oldugunu saniyorum, cunku yurt disinda virtual cockpit ve smartphone interface, navigation vs. olan araclarda direk unite farkli, 1 degil 2 sd kart girisi vs. var unite uzerinde

Ben 2020 şubatta yaptığım dediğinizi a4 sattım ev aldım, sonra pişman oldum. :)

Araç ihtiyaç…

• eapantherea kullanıcısına yanıt

Ama bildiğim kadarıyla MIB2 radio plus değil navigation plus olarak geçmekte (Sayfa 55). MIB2 audi connect özellikli 3 kart slotllu bambaşka bir dünya. İnternet bağlantısı yapabiliryor simcard üstünden. Fakat Sayfa 57'yi incelerseniz "Audi smartphone interface" donanım paketi adında Carplay'e yönelik farklı ek donanım olarak sunuluyor gibi duruyor. 8Y'de yeni kasada "Audi smartphone interface" olmasına rağmen MIB2 yok diye biliyorum

Hocam bende de aynısı var, piyasası ne kadar hiç teklif aldınız mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: eko2282

Katalogta ne yakaladım,

AUDI -A3- 35, 1.5TFSI-150 hp

"Hinweis: Paket Bestandteil vom Connectivity-Paket und nur über diese Ausstattung für serienmäßiges MMI Radio plus bestellbar"

Türkçesi şöyleymiş,

"Not: Paket, Bağlantı paketinin bir parçasıdır ve yalnızca bu ekipmanla birlikte standart MMI radyo plus için sipariş edilebilir."

Düşünüyorumda MMI radyo plus'a eklenebildiğine göre, Audi'de acaba şu bizim Carplay olsun diye Çin işi yaptırılan dongle tarzı bir malzeme mi koyuyor. MIB2 dememiş çünkü. 8Y'lerde de bildiğim kadarıyla MIB2 yok. Audi'nin kendis bile bu şekilde fabrika çıkışlı veriyorsa, orjinal MIB2 alınacağına böyle bişi yaptırmak orjinali Avrupa standartlarında bozmaz diye düşünüyorum

8V kasalarda android auto ve apple car play için Çin işi çözümler konusunda bilgim yok maalesef. Bazı ürünler malum yabancı sitelerde satışta görünüyor ama ne kadar işe yaradığını paylaşan görmedim. İşe yarayan böyle bir çözüm varsa mib2 yerine çok iyi bir alternatif olur. Bu arada benim 2020 a3 de mib2 var. Malum forumda bu konudaki deneyimlerimi paylaştım, paylaşıyorum. En son sürüş esnasında video oynatmayı aktif ettim. Bir de crackli bir site buldum. Belgeselden, müzik veya film videolarını mükemmel çözünürlükte araçta açılacak formata dönüştürebiliyorum. Sd kart veya usd girişinde izlenebiliyor. Mib2 ile ilgili şu da B&O gibi üst düzey ses sistemlerini destekliyor. Benim taktırdığım audi sound system ile çok güzel bir ses performası elde ettim. Standar ses sistemine göre gayet memnun kaldım.

• Auditfsi A kullanıcısına yanıt

Hiç satışa çıkmadım ama malum sarı sitede 480 - 500 arasında gördüm emsal fiyatları

• gunaydinfn kullanıcısına yanıt

arabayı 5 ekimde 356 bin e aldım, 14.000 km de 2020 model design+prestige paket tramersiz, öyle bir zamanda almışım ki araç şu an 440-450 civarlarında ve km leri 30 bin ve üzeri .

Pek şanslı değilimdir ama bu konuda şansım yaver gitti biri git al dedi sanki. 15 gün daha beklesem alamazdım bu aracı.

asıl soracağım şu sana aracı aldıktan 1 hafta sonra ön cam a taş geldi ve cam noktasal olarak çatladı çatlak çapı 1-1.5 cm , araca anadolu sigorta kapsamında audi kasko yaptırdım bu büyüklükte bir çatlakta camı kasko değiştirir mi? yoksa tamir yoluna mı gider.

bugünde arkadan bir broadway hafif dokundurdu ,birşey yok ama aldıktan beridir yok cama taş gelmesi yok arkadan bugün olan ufak çarpma can sıkıcı yahu :(

• Arabada takılı cruise control yoksa ve kasko harici cepten cam değiştireceksen ACC yaptırt diye tavsiye ederim. Active Cruise Control ile beraber şerit takipte gelmiş olur. ACC de cam değişimi mecburen yapılıyor vesile olur.

• kemastılı43 K kullanıcısına yanıt

Benim camdaki çatlak daha da küçüktü. Yılda 1 değişim hakkı var kaskoyu delmiyor diye değiştirttim. Tamir diye bi olay yokserviste. Ama değişimi kaskodan yaptırmayı iyi düşünün. 3900 tl toplam maliyet. Tramere yansıyınca insanlar trameri mi var diye garip karşılıyor. Bu boya ve tramer olayı hastalıklı bi hal aldı

serviste Cruise control taktırırken elemana bunlara ACC takılıyor mu,bunun dışında hangi donanımlar eklenebiliyor dedim hatta krom detaylardan yaptırabileceklerim neler dedim , abi CC var bunun dışında fazla birşey yok dedi.

seramik,cam filmi vs de ben sordum zoraki birini çağırdı bilgi versin diye.

diğer servisler de öyle acaba gittiğim servis çankaya audi.

detaylı inceleyemedim ama ENDER elek. varmış arkadaşım söyledi servisin yok dediği birçok şey var dedi.

• gunaydinfn kullanıcısına yanıt

kardeş bir zahmet alan elemanda biz nasıl tramer e sokuyorsak o da soksun bu araçlarda görünse bile 3900 lira nedir ki kaldı ki boyası vs ne varsa çıkar zaten.

bir de foto çekilebilr camı değiştirmeden önce

Evet acc ve şerit takip ikisi yapıldığında otonom sürüş oluyor direk. Öndekine bağla şerit takipte de direksiyon döndürüversin :) Dediğiniz mağazada var bir çok çözüm

arabada nazar var, sat kurtul

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.