Şimdi Ara

AUDI -A3- 35, 1.5TFSI-150 hp (220. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.742
Cevap
68
Favori
379.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gule gule kullanin hocam…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • benim hayalim 3008 onu alırdım  

• quote:

Orijinalden alıntı: AA3437

Yetkili satıcıdan Kış lastiği aldım. Continental TS 870. Tanesi 1200 TL.
    Bence iyi fiyat ben geçen sene TS860 I tanesi 1.000 TL ye almıştım, döviz kuru o zamana göre çok arttı bence iyi fiyat bu kurlara göre

• eapantherea kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• Auditfsi A kullanıcısına yanıt

Hafta başı 3 bayiye sormuştum. 1350, 1300 ve en uygunu 1200 fiyat verdi. Gittiğimde o da zam yapmıştı ama bana ayırdığı için 1200 den verdi. Bugün ıslak zeminde deneme şansı buldum. Yolda güven veriyor. Ayrıca kış lastiğine göre baya sessiz geldi bana.

edit: 2021 yılı 33. hafta üretimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AA3437 -- 19 Kasım 2021; 19:14:46 >
  • 2020 model dynamic +prestige lerde silecek suyu fıskiyesi ısıtması yazıyor bazı ilanlarda.

silecek suyu mu yoksa fıskiye ısıtması mı var yoksa vatandaş sallıyor mu?

bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

• kemastılı43 K kullanıcısına yanıt
    Fiskiyeler isitmali

depodaki su donmazsa cama sıca su püskürtecek doğru mu?

depodaki suyun donmasına bir etkisi yok herhalde.

birde silecek suyu açıkta değil, suyun seviyesini görme şansımız yok galiba

Seviyeyi ancak azaldiginda arac uyari verdiginde anliyorum 😅 Evet depoya koydugunuz su zaten antifrizli olmak zorunda, bu olay antifrizli su da olsa fiskiyenin icinde kalan birkac damlanin tortulasma-donmaya baslama gibi bir halde olup fiskiyenin tikanmasini engellemek icin

kardeş öncelikle tşk ederim sabırla cevap veriyorsun da , inan aklıma başka bir soru geldi şimdi.

bu fıskiye ısıtmanın düğmesi falan var mı aktive etmek için.

Bildigim kadariyla yok, kendi kendine surekli calisiyor olabilir ya da yan aynalarin resistanslarini actigimizda da calisiyor olabilir, veya puskurtmeye bastigimizda da belli bir sure aktif oluyor olabilir, hic arastirmadim acikcasi

• Merhaba, konuya istinaden eklemek isterim gavurun malı gibide püskürtüyorlar fiskeyeler. Sen bir kere dokunuyorsun yarım litre su boşaltıyor camlara. Bolcana olunca arabanın yarısını yıkıyor cam tavana kadar

• Arka sileceğini değiştiren var mı? Bosch düşünüyorum. Bu modeli satıcıya sordum 2020 model aracıma uygun olmadığını belirtti. Bosch Rear Audi A3 Arka Silecek (Nisan 2012-Aralık 2019)

• AA3437 kullanıcısına yanıt
    Hocam hb arac oldugu icin arkaya cok camur atma oluyor ve arka silecek cabuk yipraniyor. Bosch a332h aldim, bu direk uyumlu olan model, orjinalinden 1 cm filan kisa cikti, direk sok tak kolay olan modeli bu..

Bir de bosch a331h olan var, sanirim onda da uyumda pek problem olmuyor, en fazla oturdugu yerde bir aparat varsa o sokuluyordur.. Bu iki model uyumlu bizim araclara ama dedigim gibi aracin uzerinden cikan silecek 1-1.5 cm daha uzundu. Bu kisalik da cok onemli bir durum degil ama arka camin tepesine bir tik daha az uzaniyor bosch ve alttaki dondugu gobegi daha genisten almis oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eapantherea -- 16 Aralık 2021; 13:37:6 >

Teşekkürler. Bu benim yazdığım ürünle aynı sanırım. O da 330 mm, boch rear. 1 cm kısa olması sıkıntı değil, bu uyar dediğine göre. Tekrar teşekkürler.

• AA3437 kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz bu üründen ben de bugün sipariş verdim 99 liraya, yarın gelir büyük ihtimal. Geldikten sonra burdan yine bilgilendiririm. Kendi sileceğimi daha hiç değiştirmedim, 2019 ekimden beri üzerindeki silecekler duruyor. Önlerde bir sıkıntı yok ama arkada ses ve atlama yapıyordu, bu yüzden sadece arkayı değiştireceğim ben de.

• gorkemert kullanıcısına yanıt
    99₺ verdiyseniz trendyolda direk a332h vardi hocam ona bir bakabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eapantherea -- 17 Aralık 2021; 0:2:17 >
    64 liraya olan mı hocam, bi tane vardı ben bakarken ama kargo süresi daha uzun görünüyordu bir de satıcıdan pek emin olamamıştım. Yola çıkacağım yarın, Ankara'dan İstanbul'a gelirken arka silecek rezil etti bari dönerken rahat edeyim dedim

• gorkemert kullanıcısına yanıt
    99₺ ye mekato adli saticili var hocam bosch a332h diye aratinca cikiyor

• Dün benim kol dayama açık ve dik konumda kaldı. Kapanmıyor. Servise uğrayacağım bir ara ama anlarlar mı emin değilim:) Daha doğrusu kilit vb mekanizma değişimi gerekiyorsa tamir yerine komple kol dayamayi değiştirelim derler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.