Şimdi Ara

AUDI -A3- 35, 1.5TFSI-150 hp (178. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.742
Cevap
68
Favori
380.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler az once yeni a3 u detayli izleyip inceleme firsatim oldu yeni kasaya gecmeyi dusunenler yeni kasaya gecicegine bulundugu kasanin slinesini kovalasin derim ,kapilardaki plastikler sert iceriden kaporta rengini gizleyen plastikler kalkmiş ,kapi kollarinda kolunuzu koydugnuz yer artik deri ve yumusak degil sert , bagaj halifleksi ince bir sey ile degismis , stepnede bizim aractaki gibi sungerimsi kaplama yok , sag sol cepliktede o malzemelerden yok tek artisi bizim araca gore tipi degisik , koltuk elektrikli ( opsiyonla ) hiz sabitlemesi standart , birde teknoloji iste hayalet ekran multimedya vs baska gram artisi yok
  • ironwrist34 kullanıcısına yanıt
    Mevcut kasa sline fiyatları nedir acaba? Yenisi geldiği için indirim yapıldı mı hiç?
  • mekmaster M kullanıcısına yanıt
    Mevcut kasa 0 sline gecen bir ilanda vardi 380 mi neydi dahada ilanda gormedim satilmiyordurda zaten anca galeri elinde varsa veya sahistan

10-15 bin verip multimedia yükseltmesi yaparım daha iyi.

• dkelleci kullanıcısına yanıt

hocam iyi günler yelken modu ile ilgili bir sorum olacak. Kasım 2020 de 1.5 a3 sedan sport paket bir araç aldım. drive select kısmında dynamic mod hariç diğer tüm sürüş modlarında ayağımı gazdan çekince boşa alıyor. Bu özellik sadece eko modunda diye biliyorum. Dsg hatası mı yoksa comfort modda da bu özelliği yapması normal mi? Bir bilginiz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ycl15 Y kullanıcısına yanıt
    Benim araç Dynamic paket olduğundan drive select yok. Bilgi sahibi değilim.
    Bosa aliyor derken devir 0 a dusuyormu tum modlarda . Bende sadece ekonomi modunda bosta ilerliyor yaziyor ve devir 0 a dusuyor gazdan cekince digerlerinde oyle birseu mevcut degil
    Ben hep auto modda kullaniyorum, devir devir saatinde 0 a dusmuyor ama tuketim 0 a dusup coasting moduna geciyor gibi (sanirim yine sanzimanla baglanti kopuyor) bir durum var bende de

Dynamic mode hariç diğer tüm modlarda “boşta ilerliyor” yazısı çıkıyor.

• eapantherea kullanıcısına yanıt

Comfort mode’da iken boşta ilerliyor yazısı çıkıyor mu sizde de

• Ekonomi de oluyordu benimkinde.

AUDI -A3- 35, 1.5TFSI-150 hp

Hocam zaten sanziman ayari kac tane ki, individualda olana gore bir ayar var o on tanimlilarda, o yuzden dynamic harici bosta ilerliyor cikmasi gayet normal kanaatimce
  • Hocam normalde bu salınım özelliği sadece effiency modunda devreye giren bir özellik. Sport paketleri diğer desing paketten ayıran özellik bu diye biliyorum. Fakat comfort mode’da bu özelliğin devreye girmesi anormal bir durum bence

Bende cikmiyor sade ekonomide cikiyor yaxilimsal bisi zaten servise danisin
    Ekonomi modunda devirler daha erken atar ve salinim moduna gecer arac konfor modunda direksiyon yumusar, otomatik modda(standart mod) aracin direksiyonu kullanima gore ve sizin gaz tepkinize gore deviri otomatik ayarliyor dynamicte sert direksiyon yuksek devirde vites atma kisissellestirmedede devri yuksek direksiyon yumsak sevebiliyonuz yada tam tersi calisma mantigi bu
    Bosta ilerliyor yazisi bende sadece ekonomi modunda cikiuor yelken modu yani sizin yazilimda karisiklik var sizinki design gibi calisyor designde modlar olmadigindan s haric bu yazi yaziyor diye biliyorum
  • Servisle görüştüm bugün tekrar

Sizin sürüşünüze göre arabanın bi sürüş haritası çizdiğini söyleyip biraz geçiştirdiler.

AUDI -A3- 35, 1.5TFSI-150 hp

Hocam siz yaglarla ilgilisiniz bu yagi hic arastirdinizmi bizim castrol 5 30 edge prof ll3 ile arasinda ne gibi farklar vardir , dahami iyidir acaba
    Hocam benim bildigim ve daha once arastirdigim kadariyla, tr de rahatlikla bulunabilen vw504/507 00 onayli yaglarda (5w30):

En iyileri motul specific 504, motul 8100 x-clean+ , ve lm toptec4200..

Yani castrolden bir-iki tik daha iyi olmasi gerekiyor..

İnternet alisverisi yapacaksaniz yetkili bayisi olan bir yer bulun, ya da bulundugunuz sehirden bayiye ugrayip alin derim.. Lm-motul-castrolun vs. sahtesi bol..
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&m=146085753

Suraya bakin hocam bir zamanlar yapmaya calismistim bayilerden liste, degismis olabilirler, alacaginiz saticiyi markanin web sitesinden yetkili satici mi diye kontrol ederseniz iyi olur..

Bu arada mobilin distribütöru direk kendisi satıyor online platformlarda, mobil1 esp 5w30 da vw504/507 00 onayli yag.. Ve yine castrolden 1-1.5 tik daha iyi bir yag diye dusunuyorum.. Sahtesine denk gelmemenin en garanti yolu su an bu modeli cleanpeks (mobil-oil diye gecer sitelerde) saticisindan almak gibi duruyor benden soylemesi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eapantherea -- 5 Mart 2021; 23:12:6 >
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.