Şimdi Ara

AUDI -A3- 35, 1.5TFSI-150 hp (177. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.742
Cevap
68
Favori
380.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2020 nano gri 1.5 sport aracim var daha 3binde yeni 1.0a gecilir mi sizce. Araci cok begendim canli gidip gorcem henuz s linelar gelmemis ama 50 bin fark verip 110 beygire dusmek de pek cazip gelmedi 1.5ini alacagima da temiz a4 falan alirim diyorum kafalar karışık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reyiz kullanıcısına yanıt

Hocam 1.0 a düşmeyin mis gibi aracınız var.

a4 bizde var kalite olarak yeni a3 den cok daha iyi bence kapı ve konsol kalitesi.

1.5 motorlar düşecektir 380 civarına ben bekliyorum.

• Reyiz kullanıcısına yanıt
    Şirket arabam 136 beygir, ona dahi binince 150 hp ile fark rahat anlaşılıyor.
    110 hp üzer..
    1,5 bekleyin, 50bin yerine 70 bin verirsiniz gerekirse
    Bmw1 , a200 arkasından bakarsınız 110 hp ile sonra😁
  • mrkb kullanıcısına yanıt

Bence de dusecekler hocam bekleyecegim simdilik

• Eskege E kullanıcısına yanıt

Haklısınız bir de 1.0 torsiyonluymus galiba o da hic tatmin etmez beni

• quote:

Orijinalden alıntı: Reyiz

2020 nano gri 1.5 sport aracim var daha 3binde yeni 1.0a gecilir mi sizce. Araci cok begendim canli gidip gorcem henuz s linelar gelmemis ama 50 bin fark verip 110 beygire dusmek de pek cazip gelmedi 1.5ini alacagima da temiz a4 falan alirim diyorum kafalar karışık

1.5 150 beygirlik araç bırakılır mı hiç 1.0 için :) Yapmayın. Çok sakin bir kullanıcıysanız o başka da. Yüksek torkun avantajına sahip olmak bile farklı.

• caldexterr C kullanıcısına yanıt

Haklısınız hocam eskiden 1.4 125 golf vardı inanılmaz fark var aralarında gerçekten 1.5 gayet iyi uzuyor. Ben kullanmıyorum a3'ü bu arada babam kullanıyor oldukça da sakin ama gönül istiyor ki basınca gitsin bir güven bir keyif versin

• quote:

Orijinalden alıntı: Reyiz

2020 nano gri 1.5 sport aracim var daha 3binde yeni 1.0a gecilir mi sizce. Araci cok begendim canli gidip gorcem henuz s linelar gelmemis ama 50 bin fark verip 110 beygire dusmek de pek cazip gelmedi 1.5ini alacagima da temiz a4 falan alirim diyorum kafalar karışık

50bine bitmez ama o is olurda 50bin ustune verip alabiliyorsaniz bence cok iyi

• Advanced Full 2 paket dahil olanı bayiler yaklaşık 385 'e verebiliyor. Arkadaşın elindeki aracın üstüne 50 verip alınabilmesi gayet doğal. Ancak bence de 1.0 Motora dönmek çok iyi bir hareket olmaz.

• durur vaziyette direksiyonu çevirirken tık tık tık şeklinde yay germe sesi geliyor ön taraftan. internette airbag sargısı olabilir yazmışlar. yetkili servise götürdüm, amortisör takozlarının temizlenip yağlanması gerekiyor dediler. bu durumla karşılaşan var mıdır? 8000 kmde aracım 2020 model.

• a3 sedan Sline 1.0 tfsi cift paketli 425.000 tl, sline dıs gorunus olarak cok guzel olmus.direksiyonu normal getirmisler, sline alti kesik direksiyon konulmaliydi bence.birde elktrikli koltuk standartta olmaliydi

AUDI -A3- 35, 1.5TFSI-150 hp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratakyol008 -- 25 Şubat 2021; 17:14:48 >
  • Dancing Bear D kullanıcısına yanıt

Bende de var, daha önce servise sormuşlardı bazıları, servis normal olduğunu söyledi herkese, servise sorun isterseniz ama pek ilgilenmiyorlar sorun yok diyip gönderiyorlar, sıfır arabada takozları temizleme konusunun çözüm olacağını sanmıyorum, çoğu araçta olan bir sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Auditfsi -- 25 Şubat 2021; 21:52:2 >
  • eapantherea kullanıcısına yanıt

benim a3 araç makyajlı 1.6 tdi efb akü çıktı, audi de çok şaşırdım, bariz maliyetten kısmışlar hiç yakışmamış, 4 yılda bitti, varta agm taktım süper.

• Yakın tarihte serviste periyodik bakımı yaptıran oldu mu? Mart ayında ilk bakıma götüreceğim. Fiyatlar hakkında hiç bilgi sahibi değilim.
  • Ronnie061 kullanıcısına yanıt
    2170 TL gibi bi rakam söylemişlerdi 2 hafta önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratakyol008

a3 sedan Sline 1.0 tfsi cift paketli 425.000 tl, sline dıs gorunus olarak cok guzel olmus.direksiyonu normal getirmisler, sline alti kesik direksiyon konulmaliydi bence.birde elktrikli koltuk standartta olmaliydi

İc sline paket yok o araclarda.Sadece spor surucu ve yolcu koltugu eklenmis.O da zaten elektirikli advance koltugu ile ayni paraya gelir cunku dis sline paketlerde elektirikli koltuk yok.

Eskiden audi ic ve dis sline paketi ayri satardi

• Ronnie061 kullanıcısına yanıt

İlk 15.000 bakımını yaptırdım, çoğu servisi aradım hepsi 2106₺ fiyat verdi, zorladım ama inmediler, tek indirim benim audim sitesinden üye olup online randevu almak, o zaman işçilikte yüzde 5 ya da 10 bir indirim oluyor o da maksimum 100 lira ben 2000₺ verdim

• A3tfsi35 A kullanıcısına yanıt
    İyice soyguncu olmuşlar.
  • Auditfsi A kullanıcısına yanıt
    1500 falan diye tahmin ediyordum ama, bunlar bayağı soyguna çevirmişler. Mecbur götüreceğiz orası ayrı ama, bu aracın Golf’ten ne fazlası var malzeme ve yağ olarak. Onun bakımları 1400-1500 civarı. Bagaj havuzu bile 1000 lira gibi bişey. Golf’e baktım bagaj havuzu 290 lira.
  • Auditfsi A kullanıcısına yanıt
    Okadar zammi yemis yav ilk bakim 1600 tl felandi 2020 ekimde
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.