Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (379. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.207
Cevap
134
Favori
842.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen ön park sensörüm boş yere ötüyor diye burda sormuştum, farkettim ki benim plakalığa ötüyor o taraf ufak havada. Bu tarz sorunu olan varsa ilk oraya baksın. Şimdi de arka silecek su sıkmıyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TUG10 T kullanıcısına yanıt
    Arka silecek suyu icin kolu ileri baasili tutuyorsunuz degil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2016 2017 model kasko yenileyen varmı kasko fiyatlarında son durum nedir
  • westlıne W kullanıcısına yanıt
    2019 gecen hafta kaskoladim. İndirim 1. Kademedeyim. Sompo japon. Trafik 900 filan. Kasko 2700 civari idi. Ama full arti full. Digerleri uçuk 3-4-5 bin civarlari. Ama daha dusuk fiyat veren de vardi bayii tavsiye etmedi magdur eder dedi.

• Kasko konusunda daha önce de paylaşımda bulunmuştum Sompo Japan özelinde bir örnek ile. Söz konusu sigorta şirketleri yetkili servis anlaşmalı da olsa Doğuş Oto'nun çıkarttığı işçilik maliyetini kabul etmeyebiliyorlar ve bu durumda size fark çıkıyor. Doğrudan Doğuş Oto Çankaya ile teyit etmem sonucunda 2 yıl önce iptal etmiştim Sompo Japan kaskomu. Kasko yaptırırken bu konuyu da göz önünde bulundurmakta fayda var. Şu an ne durumda anlaşmaları bilmiyorum tabi ki güncel durum için Doğuş Oto sigorta birimi ile görüşmenizi tavsiye ederim.
  • westlıne W kullanıcısına yanıt
    Kasko fiyatlari icin bir cok degisken var ve kisiye ozel cikmaktadir. Benim kasim 2019 da 2016 sedan aracim icin Audi kasko yenileme fiyatim 2.008TL oldu. %60 hasarsizlik indirimim vardi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eapantherea kullanıcısına yanıt
    Ed

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eapantherea -- 17 Temmuz 2020; 21:34:51 >
    Evet

Motoru arizalanmis olabilir hocam, yaniniza bir kisi daha alip birisi icerden siktirma tusuna basarken digeri aracin arkasinda silecek kolu tarafina kulak versin, eger herhangi bir ses yoksa motorda sikinti vardir, ses cikiyor ama sikmiyorsa su iletiminde sikinti vardir diye dusunuyorum

Suyu sıktığımda önden motor sesi geliyor

• Suyu sıktığınızda motor sesi geliyorsa bir ihtimal su hortumu bile yerinden çıkmış olabilir.Yıllar evvel bir aracımda başıma gelmişti,ses vardı ama su yoktu.Silecek kolunu çektiğimde/bastığımda bagaj kapağının kenarlarından yere sızardı.
    Bir gözlemler misiniz? Bu ihtimal olabilecek bir ihtimal.Geçmiş olsun diliyorum.

Hocam arkalara siktirmak icin silecek kolunu ileri dogru ittirince ondeki silecek motorlari calismaz, eger motor sesi varsa arkadan geliyordur ve arkadasin dedigi gibi hortumu vs. Cikmis olabilir

• Avrupa yakasında , Beylikdüzü avcılar da gizli özellikleri açtırabileceğim, telefon tutucu gibi aksesuar alabileceğim yer tavsiyeniz var mı? Bir de aracım siyah, seramik veya boya koruma araştırıyorum. 2018 1.0.

• Anahtarsız çalıştırma ve giriş olan aracımda , kontak kapalıyken camları açmanın bir yolu var mı içinde otururken. İlle aracı çalıştırmak mı gerekiyor? Yarım kontak olayı yok çünkü. Cahilliğime verin:). Anahtardan basılı tutunca da hepsi birden açılıyor camların.

• quote:

Orijinalden alıntı: akansu79

Anahtarsız çalıştırma ve giriş olan aracımda , kontak kapalıyken camları açmanın bir yolu var mı içinde otururken. İlle aracı çalıştırmak mı gerekiyor? Yarım kontak olayı yok çünkü. Cahilliğime verin:). Anahtardan basılı tutunca da hepsi birden açılıyor camların.
    Araç dsg ise Fren pedalına basmadan düğmeye basarsanız kontak açılır.

• Arkadaşlar merhaba, taş gelmesi sonucu ön camda çatlak oluştu. Audi kasko var ne tavsiye edersiniz dışarda mı yaptırayım yoksa doğuş oto da mı? Bir de tramerde gözükür mü bu?

• 06Ankara06FB kullanıcısına yanıt
    Ses yalitimli on camlar var orjinalinde, disarda yaptirdiginizda boyle olmayacagini bilin, ayrica fotografi cekip degisimin faturasini elinde tuttugunuzda tramere girsede akli basinda alici o araca sikinti cikarmaz diye dusunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eapantherea -- 8 Haziran 2020; 23:50:49 >
    Teşekkürler üstad

• Arkadaşlar 2018 1.0 dynamic aracı, yeni kasa sıfır dynamic prestij paket 1.5 araçla takas etmek mantıklı mi?
    Fikir alabilir miyim?

• kaiserx K kullanıcısına yanıt
    Bugün benim de aklıma geldi üstat, kendi aracını iyi fiyata elden çıkarabilirsen ve şu an audi de fiyatları aşağıya çekmişken iyi fikir geldi bana. Hem vergiden kdvyi düşerim hem de sıfır daha kuvvetli araca geçilebilir diye.

• 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.