Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (297. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.207
Cevap
134
Favori
842.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rastgele çalma var, normal çalma ekranındayken sağdaki kontrol tuşu ile girdiğiniz ekranda yer alıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    Hocam parayı Euro ya da dolarda tutsak ağlamazdık bu kadar. Alır geçerdik ve

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 TFSI kullanıcıları kimler yazabilirler mi lütfen?

Deneyimlerimizi, sorunlarımızı paylaşalım.
  • db3 kullanıcısına yanıt
    Bende merak ediyorum. Özellikle yakıt tüketimlerini

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: db3

1.5 TFSI kullanıcıları kimler yazabilirler mi lütfen?

Deneyimlerimizi, sorunlarımızı paylaşalım.
    1.4TFSi cabriosu mevcut bir depo ile max uzun yol 825 s.ici 600 km maximum.

1.0TFSi bir depo s.ici 700 km max uzun yol 980km

• Merhaba 2016 1.0 tfsi aracımı geçen hafta sattım skoda karoq aldım hayırlısı olur inş.
  • yndy Y kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: yndy

Merhaba 2016 1.0 tfsi aracımı geçen hafta sattım skoda karoq aldım hayırlısı olur inş.
    Hayırlı olsun, Ne kadara sattınız bende haftaya ilan vericem 2016 sportback 1.0tfsi aracım için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibhaavci -- 23 Kasım 2018; 14:7:5 >
  • alper029 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
  • ibhaavci kullanıcısına yanıt
    116k 1.0 tfsi sb 32.500 de ekstra s3 panjur geri görüş kamerası vardı.

Karoq 1.0 tfsi manuel dolu bi araç 120.750 aldım.
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ilk-sahibinden-sadece-9.800-km-de-627128175/detay/

Arkadaşlar yardımcı olabilirim. Dosta gidecek çok düşük km de temiz araç.
  • A3 Sedan 1.0 tfsi sport line donanım şu an sıfır fiyatı veya 2017 ikinci el piyasa değerini bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba golf 7mk 1.4 tsi highline aracımı yeni sattım ve almayı düşünüyorum. Teşekkür ederim.

• theShadowrun kullanıcısına yanıt
    hocam benim satma niyetim var fakat ilana koymadım henüz.12 binde sport+prestige paket.muson gri.cam filmi kaput seramik vs var.dün satma durumum oldu fiyat henüz kafamda yok.
  • serkan7621 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam aklınızdaki fiyatı yazarsanız en azından satmasanız bile piyasa araştırması açısından iyi olur. Az önce adana audi bayisini aradım a3 sportback 1.6 dizel manüel araç için 131k a3 sedan benzin otomatik için 165k ve dizel otomatik için 185k fiyat verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theShadowrun -- 26 Kasım 2018; 11:4:18 >
  • theShadowrun kullanıcısına yanıt
    tamam hocam.yalnız almadan araştırın, audide donanım farkı fiyat farkına neden olabiliyor.dynamic, design sport gibi.cam tavan vs geri görüş gibi.
  • serkan7621 kullanıcısına yanıt
    Sorduğum paketler dynamic dedi temsilci arkadaş. Sportline şu an için yok uzun vadede gelmez dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: theShadowrun

Anladım hocam aklınızdaki fiyatı yazarsanız en azından satmasanız bile piyasa araştırması açısından iyi olur. Az önce adana audi bayisini aradım a3 sportback 1.6 dizel manüel araç için 131k a3 sedan benzin otomatik için 165k ve dizel otomatik için 185k fiyat verdi.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2018-model-0-km-audi-a3-sedan-1.0-tfsi-dynamic-s-tronic-627606731/detay

150ye satiyorlar sitede demek zamlanmis fiyatlar baya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EUS -- 26 Kasım 2018; 13:20:6 >

• quote:

Hocam sifir sedan dizel manuele 131k mi fiyat cektiler. Bana uygun geldi oldukca.otomatik ile arasinda o kadar marj normal mi sizce

• bears2 B kullanıcısına yanıt
    Yok hocam 131k olan sportback (hatchback) modeli

• quote:

Yok hocam 131k olan sportback (hatchback) modeli
    Ben hatali anlamisim hocam dizel sportback de olsa iyi gibi geldi fiyat. Butun audi yetkili bayilerinde bu fiyata veriyorlar mi acaba. Artik renault dan inip audi ye binmek istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.