Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (285. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.207
Cevap
134
Favori
842.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar garanti uzatma yaptıran var mı fiyat nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brktbgnl B kullanıcısına yanıt
    gecen sene ekimde 1980 liraydı 2 yıllık uzatma.tahminim 2.500 üzeridir şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

İlk sene bakımı 1316 lira tuttu. Yağ+filtreler sadece (yakıt filtresi hariç). İyi kazıklıyor valla audi. Borusan yanında bedava kalıyor...
    1.4tfsi bakiminada ayni parayi verdim yeni 1.0 3 silindir daha ucuz olmasi gerekir cok sacma!

• Sol çamurluğuma kapı vurmuşlardı yaklaşık 1 ay önce, bu sefer de sağ çamurluğuma vurmuşlar. Bu millete kapı açmayı ne zaman öğreteceğiz biz? Genelde aralıklı park ederim mümkünse tekli yerlere koyarım ama olduktan sonra yine oluyor. Şimdi çamurlukta gamza gibi bir göçük oluşmuş durumda.

• gokhan99747 kullanıcısına yanıt
    hocam düşmeyin üzerine.düştükçe gelir gelir vururlar.önceki aracımda aracın içinde otururken bir çift gelip yandaki arabaya bindi.

bayan ablamız bildiğin kapıyı oturttu arabaya.eşiyle şöyle bir göz göze geldik.adamcağız o kadar çaresiz baktı ki ağzımı açma

gereği duymadım.yani herkes sizin bizim gibi değil.
  • brktbgnl B kullanıcısına yanıt
    2+ 2 garanti 3500 TL olmuş.

http://www.vdf.com.tr/tr/uzatilmis-garanti-fiyat-listesi.aspx

• 12 Ekim'de kasko ve sigortası bitecek 2017 model aracım için Kasko yenileme 2300 TL, sigorta da 930 TL olarak yeniledim, fiyatlar indirimle birlikte geçen sene ile hemen hemen aynı çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

İlk sene bakımı 1316 lira tuttu. Yağ+filtreler sadece (yakıt filtresi hariç). İyi kazıklıyor valla audi. Borusan yanında bedava kalıyor...
    Bursa doğuş otoda 1.350 TL. diyorlar.

• HiperX kullanıcısına yanıt
    Mayıs ayında kaskoya 3280 tl ödedim. Aldığımda da aynı ücreti ödemiştim. Sigortada da aynı. 900 tl civarı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cngblmr

Mayıs ayında kaskoya 3280 tl ödedim. Aldığımda da aynı ücreti ödemiştim. Sigortada da aynı. 900 tl civarı
    Yani fiyatlar epeyce yüksek çıkıyor ama aracın kasko değeri de 200 bine yaklaşmış durumda.

• kasko degerı 205 .000--- kasko ucretı 1540 tl--- sıgorta 685 tl ---vdf euroko full kasko

bakım geldı telde 1430 dedı başaran haftaya bakıcaz artık yag castrol istedim shel var dedıler ben getırcem dedım kabul etmedıler bakcaz artık
  • Eudo E kullanıcısına yanıt
    kabul etmezler tabii, 170 liralık yağa 370 lira nasıl yazacaklar sonra?
  • ekim 19 da kaskom ve trafik sigortam bitiyor ve yine 19 unda araç yıllık bakımı olacak
    hepsi üst üste geldi

kasko: 2.100 tl
    trafik: 1.120 tl
    bakım: 1.400 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eudo

kasko degerı 205 .000--- kasko ucretı 1540 tl--- sıgorta 685 tl ---vdf euroko full kasko

bakım geldı telde 1430 dedı başaran haftaya bakıcaz artık yag castrol istedim shel var dedıler ben getırcem dedım kabul etmedıler bakcaz artık
    size iyi fiyat çıkmış kasko ve trafik
    geçmiş yıl hasarsızlık seviyeniz yüksek sanırım
  • Arkadaşlar selam,

1.5 TFSI Sportline Sportback aracımı biraz daha büyük bagajlı bir araca ihtiyacımız olacağı için satıyorum. Araçta prestige paket ve full led farlar ( Matrix değil :D ) mevcut. Tabi bununla birlikte led stoplarda var. Glacier beyazı. Uygun fiyata vereceğim. Ölü fiyat olmamakla birlikte tekliflere açığım. İlgilenen olursa özel mesajla iletişime geçebilir. İyi forumlar dilerim.
  • snoppy kullanıcısına yanıt
    yukardakı bır arkadasın bakım formunda castrol yazıyor dürzüler işine geleni kulanıyorlar
  • d4red kullanıcısına yanıt
    biraz oyle.. yılardır arabalar koskolu ama kaskoya hiç hasarım olmadı sımdıye kadar bedavaya para yatırdık
  • Eudo E kullanıcısına yanıt
    Olmaz olmaz yaptırmazsın bir gün sonra öyle birşey gelir ki pişman olursunuz hocam eksik etmeyin yaptırın.

• HiperX kullanıcısına yanıt
    Eğer tek kişi veya 2 kişi sürüyorsa Allianzda sürücü kısıtlamasına yaklaşık %20 indirim yapıyor. Bende 2300 ken sürücü kısıtlaması ile 1900 e düşmüştü

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmahmetahm

Eğer tek kişi veya 2 kişi sürüyorsa Allianzda sürücü kısıtlamasına yaklaşık %20 indirim yapıyor. Bende 2300 ken sürücü kısıtlaması ile 1900 e düşmüştü
    Aracı arada eşim de kullandığı için böyle bir kısıtlama düşünmedim açıkçası.

• 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.