Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (241. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.207
Cevap
134
Favori
842.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kongor

Merhabalar,
    https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-audi-a3-a3-sportback-1-0-tfsi-sport-line/sahibinden-sifir-audi-a3-sportback-1-0-tfsi-sport-line-2017-model-2yil-ek-garanti/8754711

Aracım satılıktır. İlgilenen olursa diye ilanı buraya bırakıyorum. Tel veya mesajla iletişime geçebilirsiniz.

Aracınız dynamik ama sport line yazmışsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eğer öyle bir hata varsa hemen düzeltiyorum.

Ben seçmedim sistem otomatik seçiyor.

Düzeltme için teşekkürler.

• EUS E kullanıcısına yanıt
    Şuan sıfırı bayi de 136700; 134 e bırakıyor demişler bazı bayiler.

129 civarı da galerilerde. +2yıl benimkin de garanti de mevcut.

Ama fiyat konusunda bir sorun yaşarsam indirime tabi ki gidebilirim. Tsk bilgi için

• Kongor kullanıcısına yanıt
    105 115 tl arasına aldığınız bu aracı yine aynı yıl galerilerde aynı fiyattan aldı elinde tutuyor ve sıfırını şu an 124 e bırakıyorlar. Fiyat çok aşırı satmanız çok zor. Kademeli olan fiyat kırmayı deneyin derim hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SARIMSAKLI MAYONEZ -- 19 Mart 2018; 19:22:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Öncelikle yarın satın alacak kişi ile buluşacağız, bir mani çıkmazsa satışı gerçekleştireceğiz.

Sizinde bildiğiniz ancak tekrar vurgulamak istediğim bir bilgi var. En yalın anlatımıyla, araç piyasası her tüketilebilir gibi enflasyon oranında zamlanır. Ancak ürünün (aracın) kondisyonuna göre (amortisman) piyasa değerinin belirli misli oranında fiyat kaybeder. Ancak bu durum özellikle son dönemde, araç piyasasında oluşan aşırı vergilendirme ile fiyatların yükselmesi, aşırı kur artışı gibi nedenlerle araç fiyatları ne yazık ki oransız şekilde yükselebiliyor.

Örneğin geçen sene aldığınız iphone u bu sene satarken değer kaybetmesi gerekirken daha pahalıya veya aynı fiyata satabilirsiniz, bunun sebebi yine vergi+kur farkı dır.

Örneğin geçen sene almak istediğim ve fiyat teklifi aldığım araç (ekim başı) 122.100tl iken bu sene sorduğumda 159.800tl (mart başı) olduğunu gördüm. (ikisi de indirimli son fiyat)

Yine de herkesin fikrine saygım var. Bu fiyatlara dahi aracımı satmayabilirim, çünkü o kadar yükseliyor ki kur, araç fiyatları 1 hafta sonra 5-10bin tl daha zamlanabilir, eldeki bulgurdan olmayalım..

• Hocam tekrar kontrol ettim, dynamic diye seçenek yok, düzelttirmiyor da. (Belki arabam ın hatasıdır bilmiyorum) Özellikler kısmında benim aracım çıkıyor zaten ama klima analog diyor, benim aracımda çift yönlü klima dijital. Onun dışında aracımda olmayan veya olan bişi görmedim fark donanımda.

• quote:

Şuan sıfırı bayi de 136700; 134 e bırakıyor demişler bazı bayiler.

129 civarı da galerilerde. +2yıl benimkin de garanti de mevcut.

Ama fiyat konusunda bir sorun yaşarsam indirime tabi ki gidebilirim. Tsk bilgi için

İlandaki fiyatı veren olursa hemen satın derim. Bayiler 2018 model sıfırının sizin yazdığınız fiyattan daha uyguna veriyorlar..
  • Kongor kullanıcısına yanıt
    Yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi. Plazalar neredeyse bu fiyatı verdiği için fazla geldi ban. Yoksa tabikide temennimiz en yüksek ne kadara satabilirseniz odur hocam

• quote:

Öncelikle yarın satın alacak kişi ile buluşacağız, bir mani çıkmazsa satışı gerçekleştireceğiz.

Sizinde bildiğiniz ancak tekrar vurgulamak istediğim bir bilgi var. En yalın anlatımıyla, araç piyasası her tüketilebilir gibi enflasyon oranında zamlanır. Ancak ürünün (aracın) kondisyonuna göre (amortisman) piyasa değerinin belirli misli oranında fiyat kaybeder. Ancak bu durum özellikle son dönemde, araç piyasasında oluşan aşırı vergilendirme ile fiyatların yükselmesi, aşırı kur artışı gibi nedenlerle araç fiyatları ne yazık ki oransız şekilde yükselebiliyor.

Örneğin geçen sene aldığınız iphone u bu sene satarken değer kaybetmesi gerekirken daha pahalıya veya aynı fiyata satabilirsiniz, bunun sebebi yine vergi+kur farkı dır.

Örneğin geçen sene almak istediğim ve fiyat teklifi aldığım araç (ekim başı) 122.100tl iken bu sene sorduğumda 159.800tl (mart başı) olduğunu gördüm. (ikisi de indirimli son fiyat)

Yine de herkesin fikrine saygım var. Bu fiyatlara dahi aracımı satmayabilirim, çünkü o kadar yükseliyor ki kur, araç fiyatları 1 hafta sonra 5-10bin tl daha zamlanabilir, eldeki bulgurdan olmayalım..

Vazgecmeyin bence hemen satin.Bayide 125.800’e 2018 modelini sifir olarak alin 3 bin lirada cebinize kalir:)

Hocam 125.800 hangi bayinin fiyatı? Arkadaşım az önce esenyurt'tan sb için 135.000 TL tahmini fiyat almış
  • 1hafta once 2018 stoktaki araclara 125.800 fiyat cekiyorlardi.Esenyurttan almistim bende fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EUS -- 20 Mart 2018; 12:15:4 >
    Teşekkürler, arkadaşa tahmini fiyat dediklerine göre stoktaki değil gelecek araçlardan bahsetmiş olabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34GKN1907

Teşekkürler, arkadaşa tahmini fiyat dediklerine göre stoktaki değil gelecek araçlardan bahsetmiş olabilirler.

135bin ilk ay etiketiydi.Mart ayinda kampanyaya gittiler 125.800’e cektiler.Yani 1 ayda 10bine yakin indirim yaptilar.Gelecek olan araclarinda 135 bandinda gelecegini sanmam bu yuzden.En fazla 130 olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: EUS

quote:

Orijinalden alıntı: gokhan99747

Biraz pahalı sanki. Prestij paketlileri 130 civarında satıyorlar.

Bayide 125.500’e sifir 2018 dynamic veriyorlardi en son

hangi bayi 2018 125.500 veriyormuş o 2017 elinde kalanlardır ki şu anki euro kuruyla oda zor 135 aşağı 2018 mevcut şartlarda pek olası değil kuru daha düşük çarparlarsa belki
  • https://forum.donanimhaber.com/130-bine-kadar-arac-tavsiyesi--131909652#131950862 arkadaşlar bu konuda bizim a3'leri iyi gömmüşler. Bir el atın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasua85

quote:

Orijinalden alıntı: EUS

quote:

Biraz pahalı sanki. Prestij paketlileri 130 civarında satıyorlar.

Bayide 125.500’e sifir 2018 dynamic veriyorlardi en son

hangi bayi 2018 125.500 veriyormuş o 2017 elinde kalanlardır ki şu anki euro kuruyla oda zor 135 aşağı 2018 mevcut şartlarda pek olası değil kuru daha düşük çarparlarsa belki

2018 arayip biri sorsunda ikna olsun herkes.1 hafta once 2018 modelleri 125 126 arasi sattiniz mi diye.

• Arkadaşlar şu çizikler ile ilgili görüşü olan varsa yorum yaparsa sevinirim başta yıkamacı diye düşündüm kedi daha ön plana çıktı tavanın her yeri çizik.örnek olsun diye 2 çeşit çizik var atıyorum.bu arabada kaput koruma ve seramik kaplama var ama seramik hikaye gibi duruyor.

• forumtilkisi F kullanıcısına yanıt
    Servisde yaptırdıysanız seramiği hiçbir işe yaramıyor. Seramik öncesi 5 6 aşama var zemin hazırlığı için. Servisin yaptırdığı yer aracı fırçayla yıkayıp üstünr vuruyor seramiği.
    Sonuç olarak demir tozu temizliği, kil temizliği, araç sıfır olsada pasta yapılmadan uygulanan seramik 3 ay kalıcılığı olsa öpün başınıza koyun.

Ek olarak seramik çizilmez diye birşey yok. Bu bir kandırmaca. Seramik bir boya koruma ürünüdür. Adı üzerinde uygulandığı yüzeyde koruma sağlar. Yani seramik uygulanan yüzeyde seramik çizilir vernikli bıya çizilmez. Küçük çiziklerde ise seramik bir nebze normal verniğe göre daha zor çizilir. Bu sebeple servisler kasap uygulamacılar falan seramik çizilmez diyip pazarlamaya çalışıyorlar

• gokhan99747 kullanıcısına yanıt
    Ama koltuk hakkında harbiden haklılar be hocam.
    O diğer elemanı saymıyorum bile daha aracı bilmiyor.

• quote:

https://forum.donanimhaber.com/130-bine-kadar-arac-tavsiyesi--131909652#131950862 arkadaşlar bu konuda bizim a3'leri iyi gömmüşler. Bir el atın bence.

Forumun vag grubuna olan alerjisini bilmiyorsun sanırım.Kedi ciğer meselesi başka bişey değil.
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.