Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (239. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.207
Cevap
134
Favori
842.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • a3 1.0 liste fiyatı 167.000 olmuş bayilerde kampanya ve indirimle en fazla olacağı 135 civarı bir şeydir euro böyle devam ederse o fiyat bile zor 1.6 tdi 155.000 den kapıyı açar herhalde
  • jasua85 J kullanıcısına yanıt
    Sportback mi? 135 bin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozelllll -- 15 Mart 2018; 16:59:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sb evet sedanının pahalı olduğu tek ülkeyiz sanırım bagaj önemli diyor ahmet abi:) mesala 1.6 tdi sb liste fiyatı sedandan yüksek ama bizdeki bagaj sevdası yüzünden bayiler sedanda daha az indirim yapıyor
  • snoppy kullanıcısına yanıt
    Yakışır bence ama ilerde trim sesi yapabilir orjinal olmayinca iyi yapistirmak lazim

• meyegen M kullanıcısına yanıt
    Hazır konu açmışken dynamic kullaniyorum dikiz ayna karariyormu?camda film olduğu için hala anlamış değilim yani kararan dikizmi degilmi anlamış degilim

• Cemtaylan6535 C kullanıcısına yanıt
    Kararıyor hocam.

• gokhan99747 kullanıcısına yanıt
    Ben açma kapama düğmesi goremedim normalde bu dugmenin olmasi gerekmiyormu

• Torsiyon cubugumu vardi yoksa bagimsiz suspansiyon mu vardi yenilerde

• beyler bu sabah sağ arka kapıyı otoparktaki kolona sürttüm. biraz göçtü içine. kaç liraya hallederim yardımcı olabilecek var mı? fiyat tahmini felan, ankarada bildiginiz bi usta??

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemtaylan6535

Ben açma kapama düğmesi goremedim normalde bu dugmenin olmasi gerekmiyormu

Eskilerde vardı o şimdiki aynalarda yok.

Katlanır yan aynalarınolan arkadaşlar yan aynaları kararıyor mu peki?

• RagnaroK19 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun gocuk düzeltme yapanlar 500 tl ye halleder

• jasua85 J kullanıcısına yanıt
    A3 Sb nin bagajı 380lt, A3 Sedan 420lt ,Fark 40 lt Sb nin bagajı bence daha kullanışlı. Ben Sb Tercih ettim.(Örneğin VW Jetta 510 lt).
  • Dün, aracımda özellikle düşük vites geçişlerinde gelen sesten dolayı Ankara Doğuş Çankaya servise bıraktım. Ve korktuğum 23.000 km de başıma geldi, kavramanın değişmesi gerekiyormuş. Özellikle bu sorunun olmaması için çok uğraştım. Park ederken yükü şanzımana vermedim. Mümkün olduğunca dikkatli kullandım. Ama maalesef oluyormuş.
  • Emre.Demir E kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, kavrama zaten km ye bağlı olarak ömrü azalıyor sanırım. Maliyet ne çıkardılar?

• quote:

Orijinalden alıntı: mubayin_beyin

Geçmiş olsun, kavrama zaten km ye bağlı olarak ömrü azalıyor sanırım. Maliyet ne çıkardılar?

Teşekkür ederim. Garantiden değiştirecekler herhalde aksi bir durumda haber vereceklerini söylediler.
  • Sizin araçlarda da silecek çalışırken sona kadar gelip köşeye tık diye çarpıyor mu? Ben camı değiştirilmiş olarak aldım da arabayı bu dikkatimi çekti normali böyle midir??

• quote:

Orijinalden alıntı: haken61

Sizin araçlarda da silecek çalışırken sona kadar gelip köşeye tık diye çarpıyor mu? Ben camı değiştirilmiş olarak aldım da arabayı bu dikkatimi çekti normali böyle midir??

Normalde öyle bir şey yok

• mubayin_beyin M kullanıcısına yanıt
    Kavramanın ortalama ömrü nedir acaba?

Bizim aracın 41 binde mekatroniği, şanzıman yağı vs değişti.

Ondan sonra sersemleme yok denecek kadar azaldı. %99 oranda düzeldi.

Bana serviste uzun ışıklarda vs ''N'' konumuna almam gerektiği söylendi. Kavramanın gereksiz yere ısınmaması için vs.

Ona dikkat ettiğim için mi yoksa mekatronik değiştiğinden mi bilmiyorum, sersemleme durumu düzeldi.

Kavrama halen değişmedi. Araç 46 bine yaklaştı.

Araç farklı gerçi ama sistem aynı değil mi az çok? (Golf 2013 TDI DSG Highline)
  • Emre.Demir E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hocam. Aracım 5700 de. 1 den 2 ye, 2 den 1 e geçerken sesli geçiyor. Herhangi bir şekilde sarsıntı falan yok.
    Servise gittim normal dedi.
    Sizdeki sesler nasıldı?
    Değişimden para aldılar mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RANCH SOS

Merhabalar hocam. Aracım 5700 de. 1 den 2 ye, 2 den 1 e geçerken sesli geçiyor. Herhangi bir şekilde sarsıntı falan yok.
    Servise gittim normal dedi.
    Sizdeki sesler nasıldı?
    Değişimden para aldılar mı?

Aracı aldığımdan buyana düşük vites geçişlerinde hafif ses oluyordu özellikle geçen sene Mersin'in en sıcak aylarında daha çok gelmeye başlamıştı. Hatta o zamanda servisten randevu alıp göstermiştim fakat sorun olmadığını belirtmişlerdi. Son birkaç gündür yokuşlarda çok belli olmayan titremeler de başlayınca tekrar servise götürmek istedim. İlk kontrolde her şeyin normal olduğunu, akşama doğru kavramanın değişmesinin gerektiğini söylediler. Dün akşamda servis görevlisi garantinin onaylandığını belirtti. Hoşuma giden olay, aracın tamir olacağı güne kadar ücretsiz Q2 araç tahsis ettiler.

• 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.