Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (169. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.207
Cevap
134
Favori
842.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok bence siz bilmeyin fiyatını merak eden arkadaşlar msj atarsa özelden iletirim ben kendilerine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • g4n G kullanıcısına yanıt
    Allah akıl fıkır versin bide kesin bilgi diyor keşke bir ay daha bekleseydin diyor bu açıklamayı yapayimda anlaşılsın 2017 ile 2018 model almak arasinda hiç bir fark yoktur ikisi de sıfır araç birine daha az para birine daha çok para verirsiniz birinde yeni model alırsınız birini daha ucuza hiç bir model bir önceki yılın fiyatindan düşük olmaz.ikincisi 2017 bandindan cikanlar 2018de gelse bile 2017 model olur.su yazilanlara bakıp bukadar temelsiz başka biseyde olamaz

• Allah akıl fikir versin verdiğini de min 4,15 kurla çarpsın ancak yeterli olur bunlara..

Bir ülke düşünün aldığı arabanın 1 ay önce 8000 lira ucuza satıldığı bir ülke , 4,18 değilde 4,15 kurdan araba aldım diye ( yakşalık 800 lira ucuza almış oluyor ) burda tiyatro oynayıp sevinen

insanlar var. Yazık yahu .. Forumunda havasını bozdular.. Yok mesnetsiz yorumlarmış, yok kanser hücreleriymiş... Alın bir arabada artık forum rahatlasın yahu.. Araba almışsın yavuklun dışında 1

kişi hayırlı olsun kazasız belasız binin dememiş.. İnsan utanır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luuca -- 25 Kasım 2017; 10:2:17 >
  • Luuca L kullanıcısına yanıt
    Hocam günaydınlar, öncelikle güle güle kazasız belasız kullanın. Konuyu bir süredir takip eden biri olarak milletin sinirlerini laçka ettiklerinden iyi dilekler araya kaynamıştır yoksa her aldım diyene güle güle kullanın denildi. Ben burası sayesinde araçla ilgili birşeyler öğrendim. Aklınıza gelen olursa size saçma gelse bile (insan bazen gözünün önünü görmüyor) sorun mutlaka cevap bulacaksınız.

Diğer genel soru için de araç banttan indiği tarih itibariyle model yılı belirleniyor, gümrük girişi ile de muayene tarihi başlıyor diye biliyorum. Yani araç Mart’ta gümrüğe girdiyse siz onu aralıkta dahi alsanız ruhsatta muayene tarihi 3 sene sonra(hatta 2.5) mart olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: palanagar

Hocam günaydınlar, öncelikle güle güle kazasız belasız kullanın. Konuyu bir süredir takip eden biri olarak milletin sinirlerini laçka ettiklerinden iyi dilekler araya kaynamıştır yoksa her aldım diyene güle güle kullanın denildi. Ben burası sayesinde araçla ilgili birşeyler öğrendim. Aklınıza gelen olursa size saçma gelse bile (insan bazen gözünün önünü görmüyor) sorun mutlaka cevap bulacaksınız.

Diğer genel soru için de araç banttan indiği tarih itibariyle model yılı belirleniyor, gümrük girişi ile de muayene tarihi başlıyor diye biliyorum. Yani araç Mart’ta gümrüğe girdiyse siz onu aralıkta dahi alsanız ruhsatta muayene tarihi 3 sene sonra(hatta 2.5) mart olacaktır.

günaydınlar dostum, Araç alan ben değilim. Forumda araç alan için sevinilir güle güle kullan denilir bunu biliyorum o yüzden yazdım belki kendilerini sorgularlar diye..

Hayır benim anlamadığım diğer bir nokta adam almış aracını kullaniyor ama hala bayileri arayıp fiyat alıyor bu nasıl bir ruh halidir bukadar hesap kitap pesindeysen git araba alim satim işi yap yada git bir bayiide çalış yada sat elindekini 20binlik bir araç al gerisinide euro dolar vb yap.neyin kafasini yaşıyor millet

• O zaman ben de referans olsun diye yazayım arkadaşlar. Sedan dynamic için 108750tl karşılığı 720gr altın bozdurmuştum arabayı aldığım gün

Bundan sonra referans olarak güncel altın kuruyla çarpıp arabanızın güncel değerini hesaplayabilirsiniz

• İroniden anlamadığınız ortada. Forumda sürekli yeni kur bu oldu şu oldu diye atıp tutan bir arkadaş vardı. Aynı arkadaş bir de dün doğuşun araçları bekleteceği ve 2017 model araçların 2018 sayılacağı gibi saçma bir laf etmişti. Ona istinaden yazdık onları. Önceki sayfaları da okursanız görürsünüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: g4n

İroniden anlamadığınız ortada. Forumda sürekli yeni kur bu oldu şu oldu diye atıp tutan bir arkadaş vardı. Aynı arkadaş bir de dün doğuşun araçları bekleteceği ve 2017 model araçların 2018 sayılacağı gibi saçma bir laf etmişti. Ona istinaden yazdık onları. Önceki sayfaları da okursanız görürsünüz.

Onu yazan arkadasin soyledigi ancak “ yanlis bilgi “ dir.. “ sacma sapan “ tarzi tanimlamalar sizin yaptiginiz forum kirlilginden baska bir sey degildir..

• quote:

Orijinalden alıntı: meyegen

O zaman ben de referans olsun diye yazayım arkadaşlar. Sedan dynamic için 108750tl karşılığı 720gr altın bozdurmuştum arabayı aldığım gün

Bundan sonra referans olarak güncel altın kuruyla çarpıp arabanızın güncel değerini hesaplayabilirsiniz

Vay arkadas koskoca araba 720 gr altin mi yapio .. Gozumde degeri dustu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luuca -- 25 Kasım 2017; 12:33:28 >
    Forumu kirleten bizler değil aslında bu tip arkadaşlar. Buradaki herkes forumdan aldığı bilgilerinde yardımıyla araç konusunda kendilerine bir yol çiziyorlar. Dolayısıyla burada herkesin emin olduğu bilgiyi paylaşması ve farazi konuşmaması oldukça kıymetli. Yanlış bilgi hepimiz verebiliriz ancak verdiğimiz bilgilerin %80 ni doğru değilse ben bunu manüpilasyon olarak görürüm. Dolayısıyla asıl forumu bu tip durumlar kirletir. Malum sitede 2018 model aralık 2017 teslim araç ilanı dolaşırken burada da böyle bir bilgi aldım bana bunu söylediler demek ne büyük tesadüftür. Gelelim araca hayırlı olsun dediler demediler mevzusuna çok şükür eşim dostum diyeceğini dedi. Forum benim için bilgi paylaşım alanı duygusal bağ oluşturduğum bir alan değil . Kaldı ki asıl ayıp sizin söyledikleriniz yok yavuklusundan başka kimse hayırlı olsun dememiş falan.

• Merhaba arkadaşlar bugün itibariyle BURSA doğuş otodan opsiyonumda bulunan 2 ADET AUDİ A3 1.0 TFSI araçdan vazgeçmiş bulunmaktayım düşünen olursa bayi ile irtibata geçebilir.. Araçlar dan biri muson gri dynamic 25 aralık gelicek diğeri ise frolet gümüş dynamic+perstige+led gliş tarihi ocak ilk hafta ARAÇLAR SPORTBACK dir.25.11.2017 İTİBARİYLE KUR 4.22 OLMUŞTUR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolkanv

Forumu kirleten bizler değil aslında bu tip arkadaşlar. Buradaki herkes forumdan aldığı bilgilerinde yardımıyla araç konusunda kendilerine bir yol çiziyorlar. Dolayısıyla burada herkesin emin olduğu bilgiyi paylaşması ve farazi konuşmaması oldukça kıymetli. Yanlış bilgi hepimiz verebiliriz ancak verdiğimiz bilgilerin %80 ni doğru değilse ben bunu manüpilasyon olarak görürüm. Dolayısıyla asıl forumu bu tip durumlar kirletir. Malum sitede 2018 model aralık 2017 teslim araç ilanı dolaşırken burada da böyle bir bilgi aldım bana bunu söylediler demek ne büyük tesadüftür. Gelelim araca hayırlı olsun dediler demediler mevzusuna çok şükür eşim dostum diyeceğini dedi. Forum benim için bilgi paylaşım alanı duygusal bağ oluşturduğum bir alan değil . Kaldı ki asıl ayıp sizin söyledikleriniz yok yavuklusundan başka kimse hayırlı olsun dememiş falan.

Forumu daha fazla yormayın . Ben burda yanlış bile olsa bilgi veren soru soran cevaplayan insanları okumak istiyorum . Herkesin yanlışı doğruyu ayıklama kapasitesi var burda kimse kimseden

akıllı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luuca -- 25 Kasım 2017; 12:53:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CIVICTYPER

Merhaba arkadaşlar bugün itibariyle BURSA doğuş otodan opsiyonumda bulunan 2 ADET AUDİ A3 1.0 TFSI araçdan vazgeçmiş bulunmaktayım düşünen olursa bayi ile irtibata geçebilir.. Araçlar dan biri muson gri dynamic 25 aralık gelicek diğeri ise frolet gümüş dynamic+perstige+led gliş tarihi ocak ilk hafta ARAÇLAR SPORTBACK dir.25.11.2017 İTİBARİYLE KUR 4.22 OLMUŞTUR.

Harikasınız... 4,22 üzerinden toplam fiyat verdiler mi sordunuz mu ? Neden soruyorum yüzde 60 mı giriyor araçlar bu kur ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luuca -- 25 Kasım 2017; 12:56:26 >
    Sayin lucca objektif yaklasiminiz icin tesekkur ederim.Yanlis bilgi dedikleri seyi aralik transferi gelmez ise goreceklerdir.Ayrica kendileri 4.08 kur diyordu 4.18 dedim kur 4.15 cikmis 4.15 olmaz dedim 4.28 olabilir dedim kur 4.22 olmus hala bir karalama kampanyasi hakarete varan sozler.

Burda asil manipulasyon yapanlar 4.08 olucak diyecenlerdir.Objektif bakanlara elestirilerini usluplu yapanlara cok da tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemtaylan6535

Allah akıl fıkır versin bide kesin bilgi diyor keşke bir ay daha bekleseydin diyor bu açıklamayı yapayimda anlaşılsın 2017 ile 2018 model almak arasinda hiç bir fark yoktur ikisi de sıfır araç birine daha az para birine daha çok para verirsiniz birinde yeni model alırsınız birini daha ucuza hiç bir model bir önceki yılın fiyatindan düşük olmaz.ikincisi 2017 bandindan cikanlar 2018de gelse bile 2017 model olur.su yazilanlara bakıp bukadar temelsiz başka biseyde olamaz

Cem Bey’in dediğine katılıyorum. Zira bildiğim kadarı ile model yılı belirlenirken bizde üretim tarihi baz alınıyor...🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper029 -- 25 Kasım 2017; 15:30:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper029

quote:

Orijinalden alıntı: Cemtaylan6535

Cem Bey’in dediğine katılıyorum. Zira bildiğim kadarı ile model yılı belirlenirken bizde üretim tarihi baz alınıyor...🤔

evet aracın üretim tarihi baz alınıyor
    ve araç muayeneleride aracın üretim tarihinden itibaren 3 yıldır
    satın alındığı tarih baz alınmaz

• Audinin sitesinde Sedan Dynamic 185.600 gözüküyor vay be..Ben aracı aldığımda 165 civarıydı sanırım..Yani şu foruma girip 109 bine aldım yazısını görmesem Audinin sitesine baksam imkanı yok almayı bırak hayal bile edemezdim. :))) Biraz da şans işi forumu aktif kullanan biri değilim hele ki bu konuya daha önce hiç girmemiştim.. :))
  • Ben sportback’i tam 1 ay önce 104.300 TL’ye aldım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper029 -- 25 Kasım 2017; 18:51:39 >
    Dynamıc+komfor+led olursa net fiyatı 71300 oluyor dediler.Led olmazsa vergiye takılmaz.Burada asıl sorulması gereken audi nin yaklaşımı BMW dahil birçok büyük firma aymı ay içerisinde fiyatlarını 4 kez arttırmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.