Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (167. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.208
Cevap
135
Favori
842.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler.

Artık zammı kabullendik zatende ötv %60'a girer mi endişesi var.

4,26 ve altında ÖTV riski benim için yok ancak yukarısı için ÖTV %60 ve en az 8/9 bin tl fazla para demek.
  • colorsm61 C kullanıcısına yanıt
    Bu zam ile girmeyeceğini tahmin ediyorum. Ancak bit sonrakinde girme ihtimali var hocam ancak oradada en azından 2017 araçları için doğuşun birşeyler yapma ihtimali var tabi bu taleplede ilgili bir durum şuan çok fazla arayıp soran var hatta birilerinin iptal etmesini bekleyenler var. Durum bu olunca risk büyük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldığım bilgiye göre suan araçlar gümrükte beklemekte 4.15 halihazirdaki kur. bunun yükselme ihtimade varmış suan almanyayla bu durum görüşüldüğü için bekletiliyor araçlar bugün yarin netlesir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tigin80

Selam arkadaşlar aracı park vitesine aldığımda topuzdaki mandal tam açılmıyor sonradan hafiften ittirerek ancak düzeltebiliyorum..aracım henüz bir kaç bin km de..acaba bişeyi yanlışmı yapıyorum yoksa servisemi gitmeliyim ? Görüşü olablar paylaşırsa çok sevinirim

öncelikle salula ve fırtına333 arkadaşımıza teşekkür ediyorum ilgilerinden dolayı...bugün aracımı servise götürdüm ufak bir ayar sorunu varmış 1-2 dkde düzelttiler..zaman zaman karşılaşılan bir sorunmuş belki aynı sorunu yaşayan bir arkadaş olursa diye bilgi vermek istedim..gitmişken de araç satış kısmına geçtim ellerinde olan özellikle a6 gibi üst sınıf bazı araçlar için 3.89, 4,08 kurlarını hala kullanıyolarmış ama ellerinde olmayan 1.0 araçlar için yeni kur bekliyoruz belli değil araç olmadığı için gibi bişey söylediler. belki birilerine yardımı olur...selamlar

• Benim de şehiriçi 9 yani sakin denebilir şekilde sürüyorum ama aracın gitmesi için gaza basınca zaten hemen 15-16 lar çıkıyor o yüzden ortalama düşmüyor

• Wolkanv W kullanıcısına yanıt
    E hocam ben dedigimde en son kur 4.18’di diyince hayir 4.08 diye linc edenler oldu.Suclamalarda bulunan oldu manipulasyon yapiyor fln diye.Ne oldu simdi bu durumda

• EUS E kullanıcısına yanıt
    Kur hiç bir zaman 4.18 olmadı (En çok 4.15 oldu).

Siz söylediğinizde de kur 4.08'di. Ondan dolayı size tepki vermişlerdi.
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    Kendi kendini tekzip ediyorsun hocam. Kur 4.18 dedin ne oldu dolar euro almış başını giderken doğuş ne yaptı kuru geri mi çektide 4.15 oldu. O gün 4.08 de bugün 4.15

• Wolkanv W kullanıcısına yanıt
    Tekzip degil bana bildirildiginde 4.18 denmisti tahmin ediyorum akabinde 4.15’e cekilde.Yani bir onceki araclar da 4.08 den gitmedi 4.15ten alici buldu.

Bu arada merak ediyorum biri malum siteye ilan vermis gelicek araclar icin 149 bin vs.gibi bu araca 145 bin 150bin vermek icin sira bekleyen var mi suan.Cunku cok ciddi bir fiyat.

• Benim gözümde asla bu fiyati haketmiyor ama sorun onlarda degil sorun bizde bir aydır araba bekliyorum araba ülkeye giriş yapiyor ve hala fiyat belli değil bukadar saçma sapan kriz yonetilir neyse fiyati söyleyin kardesim almak isteyen alsın almak istemeyen kendine başka marka araç baksin bir servet gözden cikariliyor bide bunla ugrastiriyorlar insanı gecen sene 90 bine verilen araç bir yıl farkla 30bin zam yiyor ve güle oynaya gidip aliyoruz bitiyormu bitmiyor Sigorta kasko lastik otoban parası bakım parasi yetmiyor arizalarla uğrasiyoruz bide kredili alanlar ben bu ve benzeri araçları raporla almazsam hayatta kapilarinin önünden bile geçmem bunu uzun yillar bir otomobil markanin üst düzey yöneticiliği yapmış biri olarak diyorum sadece bir senelik zam miktari asgari ucretli bir calisanin tam 21 maaşı bence sapkamizi önümüze alip düşünmemiz lazim!!kusura bakmayin çok darlandim yazma gereği duydum

• Benim beklediğim araç da gümrükte bekletiliyor şu anda. Doğuş hala onay vermediğine göre kesin bir fiyat artışı olacak diye düşünüyorum. Ben muhtemelen almayacağım ama genede fiyatın netleşmesini bekliyorum. Tahminim benim aracım 140a yakın bir fiyata girer gümrükten (sedan+prestige+led). Fiyatların tadı kaçtı biraz, benim için cazibesini kaybetti.

• Artık kampanya beklemekten başka yapılacak pek bir şey kalmadı sanki! Hem fiyatların inmesi hemde faizsiz kredi avantajına kadar sıfır araç hayal bize! Herkese iyi dileklerimle...

• tufansel T kullanıcısına yanıt
    Can sıkmaktan başka bir şey değil Hocam. Araba gelmiş o kadar beklemişiz ama teslim alamıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı olmak yerine kar odaklı olunca ve bizde bunu bi şekilde sineye çekince olacağı bu. Bende açıklanacak zammı bekliyorum eğer faiş bir şey olursa golf ile gezmeye devam allahtan satmamışım diyorum şuan

• tufansel T kullanıcısına yanıt
    Gecen sene de ayni durum olmustu 84’ten 105’e digeride 110 bandina cikmisti bu sene kampanya oldu gecen sene zamlandi diye almayanlar bu sene siraya girdi:)

Yani isin ozu hepsine zam geliyor.Seat bile 10bine yakin zam gordu.Bu fiyatlar mevcut piyasada yine uygun gorunuyor.

• Cemtaylan6535 C kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bugün görüştüm kur halen açıklanmamış . Netleşen bilgi verirse sevinirim

• ne zaman açıklanacağı hakkında bilgisi ve ya tahmini olan var mı?
  • Kur bugun aciklanacak bilgisi aldim ben de.

• 2gün önce gelen gemi için 4,15 kur geçerli, 136.5 benim araç. Bugün onay verirsem pazartesi teslim alabilirmişim. Almama tarafına daha yakınım, biraz düşüneceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: OverD@Se

2gün önce gelen gemi için 4,15 kur geçerli, 136.5 benim araç. Bugün onay verirsem pazartesi teslim alabilirmişim. Almama tarafına daha yakınım, biraz düşüneceğim.

Ozellikler neler bilgi verirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Duratorq

Kur bugun aciklanacak bilgisi aldim ben de.

Bugun aciklaniosa yandik kur iyice artti

• 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.