Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (166. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.207
Cevap
134
Favori
842.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 90 bin km yi gormus 1.0TFSİ.Kondisyonu nasil acaba.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-california-motors-dan-a3-sedan-504316645/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    Araştırmalarıma göre(yanılıyor olabilirim) ülkedeki son sportback i cumartesi günü ben aldım 111500 e(+1700 cruise control) totalde 113200.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Size kuru kactan hesapladilar.Cunku 4.08 kur ile satiyorlarmis .Bugunku gemide var diye biliyorum bi kac tane sportback.Hatta ozon oto bi tane design paket sedan gelice bosta.Antalya’ya sedan sportline gelicek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EUS -- 21 Kasım 2017; 19:57:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RANCH SOS

Araştırmalarıma göre(yanılıyor olabilirim) ülkedeki son sportback i cumartesi günü ben aldım 111500 e(+1700 cruise control) totalde 113200.

Sizden başkası da araç bulsa bile almamalı zaten....yada artık alınmayacak noktaya doğru yaklaşıyor euro kuru....

Haaa !! kim alsın ????

Ötv muafiyet raporu olanlar hiç düşünmeden alsınlar yada almalılar....yada almaya devam etsinler...

Ama tüm vergiler dahil şu euro kurlarıyla bayılan paranın karşılığı kesinlikle artık bi a3 veya bi araba değil....

• quote:

Orijinalden alıntı: joliva

quote:

Sizden başkası da araç bulsa bile almamalı zaten....yada artık alınmayacak noktaya doğru yaklaşıyor euro kuru....

Haaa !! kim alsın ????

Ötv muafiyet raporu olanlar hiç düşünmeden alsınlar yada almalılar....yada almaya devam etsinler...

Ama tüm vergiler dahil şu euro kurlarıyla bayılan paranın karşılığı kesinlikle artık bi a3 veya bi araba değil....

Otv muafiyetine de sinirlama geldi be yazik ki!

Ayrica sadece araba degil konut fiyatlari araba fiyatlarini bir kenara birakin yakit fiyati sigorta kasko fiyati hadi bunlarida bir kenara birakalim elektirige suya dogalgaza verdigimiz fiyatlar hadi bunlar da gir kenara gida fiyatlari!

Hic bir sey suanda gercek fiyatini yansitmiyor ki!

• Ötv muafiyetine sınırlama şu şekil 200bin lirayla sınırlandırıldı ki bence yeterli bir rakam ve motor cc hacmi sınırlaması kalktı bu da iyi gelişme bilgi verirken farazi değil de gerçek bilgiler verelim

• Aracın boş ağırlığı 1275 kilo diyor sebebini bilen var mı? Nerden geliyor bu ağırlık 1.0 tfsi motordan mı
    https://www.epey.com/araba/2017-audi-a3-sportback-1-0-tfsi-116-hp-s-tronic-dynamic.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inceuclusarj -- 22 Kasım 2017; 7:30:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün sabah durduk yerde gösterge orta ekranı gitti

. Bir süre çalışmadıktan sonra ekran geldi fakat geçici km kısmında DEF yazıyor sürekli , buda galiba gösterge arızasını belirtiyormuş.

. Bilgisi olan başına gelen var mı

• 1.0 lara 50 bin 24 ay % 0 faiz gelir mi arkadaşlar ne diyorsunuz? Selamlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: tufansel

1.0 lara 50 bin 24 ay % 0 faiz gelir mi arkadaşlar ne diyorsunuz? Selamlar...

Araba yok ki gelsin, bence sene başından sonra araç fiyatı üst vergi dilimine girerse cazip hale getirmek için yapabilirler ancak

• Arabalari gelenler nekadardan geldi arac bilgi verebilirler mi?

• Arkadaşlar İstanbul şartlarında ne kadar sakin sürersem süreyim 9 lt altına düşemiyorum şehir içinde. Şehir dışı sadece Çanakkaleden istanbula geldim. Ondada 6.5 altına düşemedim. Gerçekten sakin sürüyorum. Kafayı yiyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EUS

90 bin km yi gormus 1.0TFSİ.Kondisyonu nasil acaba.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-california-motors-dan-a3-sedan-504316645/detay

1 yılda 90k kilometre yapmış oha bide 105k TL para istiyor, 5 daha koy düşük kilometre al aklın varsa
  • quote:

Arkadaşlar İstanbul şartlarında ne kadar sakin sürersem süreyim 9 lt altına düşemiyorum şehir içinde. Şehir dışı sadece Çanakkaleden istanbula geldim. Ondada 6.5 altına düşemedim. Gerçekten sakin sürüyorum. Kafayı yiyeceğim.

benimde aynı şekilde 9.1-9.2 yakıt tüketimim var şehir içi kısa mesafelerde yaktığı bu

uzun yolda 6-8 filan anca görüyorum
    her ikiside sakin kullanımda
  • Dün görüştüm kuru 4.15 e sabitlemişler ancak 4.60 üst lümit ile . Bu şekilde çekemedikleri araçları çekmişlerdi. Malum euro aldı başını gidiyor bu sebeple son gelen gemideki araçları yeni düzenleme beklendiği için çekemiyorlar. Yeni bir zam daha kapıda yani. Araç bekleyipte benden farklı bilgi olan var ise paylaşırsa sevinirim

• Wolkanv W kullanıcısına yanıt
    Bende aralığın ilk haftası gelecek olan partiden araç bekliyorum.

Şu an çekecekleri kasım ayı son haftasınınkiler mi acaba, bilginiz varmı?
  • Wolkanv W kullanıcısına yanıt
    Yani eldeki araclaraymis dimi o 4.15kur.

Suan beklenen kur’un 4.20 4.30 arasi olucagi bilgisi berildi tarafima.Buyuk ihtimal 4.25 veya 4.30 olabilirmis.

• Verin çoşkuyu düz hesap 5 yapalım kafalar net olsun. Esnaf kardeşlerin gözü aydın artık. Ama bu rakamlar esnaf kardeşlere vergi KDV matrahı vb gibi döner.

• bir önceki gemide gelen araçlar içinmiş onlarıda yeni kur için bekletmişler yeni kur açıklanınca çekmişler. Euro 4.60 görürse ki çok zor bunlarıda bekletmeden çekecekler.

• colorsm61 C kullanıcısına yanıt
    Kasım son hafta hocam. Bu araçlar bir zam yiyecek o kesin

Sizin araç belki bir zam daha yer euro böyle giderse ancak şuan piyasalar 14 aralıka kilitlenmiş durumda merkez bankası yüksek ihtimal fazileri artıracak eğer artırırsa dovizde bir düşü yaşanır dolayısıyla euro o güne kadar alıp başını gitmemiş olursa 2. Zammı yemezsiniz.

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.