Şimdi Ara

ATV MOTOR BOYAMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb arkadaşlar. elimde kanuni 150cc i atv var, Güneş altında fazla kaldığı için kırmızı olan plastik çamurluk ve kaporta kısmı solmuş ve yıpranmış durumda. bunu nasıl ve hangi boyayla boyamalıyım. boyadan anlayan arkadaşlardan yardım bekliyorum. azda olsa boya tecrubem var ama plastik ve esnek olduğu için çatlama yapıyor daha önce boyayan arkadaşımda gördüm. tabi o normal sprey boyayla boyamıştı. ben çatlamayan ve kalkmayan bi boya istiyorum tşkler.
    https://store.donanimhaber.com/a3/fb/cb/a3fbcb903c9e0629f7718f4f2e0fbdc5.jpg
     ATV MOTOR BOYAMA

• yokmu bi fikri olan arkadaşlar.
  • valla benımde elım her ıse yatkındır motorumu parcaladım gerı topladım en ufak sıstemıne kadar ama boya ısıne 1-2 gırsımımım oldu ve son masa boyama seferınde bırdaha boya yapmaya kalkarsam ankaranın dikmeni......dedım kendıme ama sana tavsıyem ınternetten 1 metresı 8 lıraya carbon fıber folyo aldım motorun deposuna yaptım ole bısey yap ama ılla boyıyacamn dersen ozel araba boyası hazırlayan yerler var en azından ankara sıncan saanaayınde var cok kalıtelı oluyo sprey tabanca ıle uygularsan uzerıne cıla atarsan olur bulundugun bolgede bulabılırmısın bılmıyorum bide bu boya pahalı oluyo ben bı tup aldım 100ml ole bısey 25 lıra vermıstım 3 yıl once bunu tamamen boyamana tahmınım 150 lıralık boya 50 lıra cıla gıder dıye dusunuyorum
  • bende artık o karbon kaplama malzemelerine bakmaya başladım. acab plastik bölüme iyi yapışırmı
     ATV MOTOR BOYAMA
  • arkadaşım güneşte kalan kanuni helede rengi solduysa selametle :D ufanır o kısımlar elini vurmaya esnetmeye gelmez , hele zımpara felan yapar ken çatır çutur dökülür sakın eleme :D üstünede boya yapamazsın tutmaz plastik aksama boya yapmak çok büyük ustalık ister. kaplamada mal gibi oluyor.. çokta güzel olur ama alt kısımları güzel yapman gerek ve yaparken ısıtma yöntemiyle yapmazsan kalıcı olmaz. be çok çabuk kirlenir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzzy222 -- 15 Aralık 2013; 21:42:07 >
  • Yapismada sorun olmaz ama cok meziyetli bi is ben motorun deposuna yaptim anam agladibsac kurutma makinesiyle yapman lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen en iyisi yedek parcasini arastir uygun maliyetli bulursan al tak

• yedek parçası çok pahalı. yani o kadar para vermek istemiyorum. ayrıca 1 yıl sonra yine solacak. plastik aksamda cok ufalanma yok okadar yıpranmamış sadece rengi solmuş. yapıştırma yapmadan önce zımparalama yapmak gerekirmi acaba
  • hocam konu ile alakası yok ama yakıt olarak ne kadar yakıyor acaba 2 tekerli az yakan motorlar var onlarla kıyaslarsak mesela
  • mercedes hastası M kullanıcısına yanıt
    yakıt olarak hiç dikkat etmedim ne kadar yaktığına.
  • Nasıl memnunmusun kanuniden yakın zamanda bende bir atv almayı düşünüyorum da

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.