Şimdi Ara

ATV Mevzusu Hakkında Yararlı Bilgiler(Ehliyet,Vergilendirme,Off/On Road..) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
580
Cevap
26
Favori
380.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pgo lara bakın.. 650 cc ve 850 cc cok güzel modelleri var
  • pgo lara bakın.. 650 cc ve 850 cc cok güzel modelleri var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Byte101

pgo lara bakın.. 650 cc ve 850 cc cok güzel modelleri var

Otomatik olsa iyidi. :) Teşekkürler.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • mondialin bu model, nasıldır

BS 150ATVU-15

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Selamin Aeykum Umut Abi ben safece Koyde kullanmak icin atv bakiyorum Kuba Jumbo 200 bide Kymco MXU 150 9000 Tl Civarinda atv alicam Bu konuda ne onerirsin yardimci olurmusun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackal6630

merhaba. bende bursa da atv kullanıcısıyım. şehir içi tüm işlerimi atv ile görüyorum. kuba lh400 ve kuba lh500 iki adet atv kullanıyorum.
    öncelikle şunu belirtmek isterim ki, atv kullanacaksan aktif olarak bir takım ilaveler yaptırmak durumundasın.
    örneğin elcik koruması, örneğin ilave aydınlatmalar, örneğin ön cam... bunlar için de bütçe ayırmalısın.
    bagaj olmazsa olmaz, şehir içinde kullanacaksan eğer. şimdi gelelim sorularına,
    1- bu aletle 600 km yol gidebilirsin. ama hiç tavsiye etmem. ben erdeke gittim geldim, oldukça yorucu oluyor. daha çok kısa mesafeler ve offroad kullanımında
    zevkini sonuna kadar çıkarırsın. ama ille gidicem diyorsan, benim atv km de 40 kuruş civarında rahat yakıyor.
    2- B sınıfı ehliyetle kullanman için yol tipi traktör olarak giren atv lerden almalısın. ki ben çyle yaptım. B tipi ile rahat rahat kullanıyorum. polis kontrolünden de geçiyorum.
    3- bu alete, eğer büyük boy olanlardan alırsan 2 kişi binilebilir sıkıntısız. çok kısa mesafelerde 3 kişi bindiğimizde oldu.
    4- büyük hacim daima iyidir. küçük hacim az yakar ama gitmez. şehir içinde bastığında gidecek bir atv senin için çok daha iyidir. gerektiğinde tehlikeden anında uzaklaşabilmelisin.
    5- senin gözüne hoş gözüken atv ler ile ilgili hiçbir fikrim yok. çok pahalıya kaçmak istemiyorsan kuba lh500 ü tavsiye ederim.

sorunu bugün gördüğüm için cevabı bugün yazıyorum. geç kaldıysam kusura bakma

Merhaba sorum biraz alakasız olacak ama bu yaz hiç atvleriniz ile yalova,fıstıklı plajına hiç geldinizmi bu yaz ıstıklı plajında yan yana 2 adet 400 ve 500 luk kuba atv gormustum sizmiydiniz?

• dostlar rizenin köylerinde kullanmak için trafiğe çıkmayacak ve römork takılarak yokus yukari ve asagıya en fazla 350 kg yük taşımak için kullanilacak servis ağı yaygın parçası ucuz atv veya utv ne almamı önerirsiniz. plaka vs alınmayacak sadece köylerde iş için kullanılacak.

• B ehliyeti ile kullanılıp, iki kişi rahat binebileceğimiz, normal yolda kullanabileceğimiz modeller hangileri olabilir

Örnek verebilir misiniz acaba ?
  • iyi günler 24 yaşındayım askerden geldimm .. atv araç almak istiyorum sadece bi kaç sorum var...

öncelikle titreşim olmayan

ve arkasına romörk bağlayıp düz yolda 3-4 kişi çekebilmeli( yada çift kişilik olursa 2 kişiyi rampa yukarı çekmesini istiyorum)

9 bin tl ye kadar çıkarım nasıl olsa taksit yapıcam kk ta... yyardımcı olursanız sevinirim... hiç bi bilgim yok
  • Byte101 kullanıcısına yanıt
    Oncelikle bu bilgileri paylastiginiz için size cok tesekkur ediyorum.
    Benim 10 15bin tl butcem var bununla sifir km kuba LH 400 4x4 mu almami onerirsiniz yoksa ikinci el markali bi atv mi simdiden tesekkurler
  • Oncelikle herkesin yeni yili kutlu olsun
    4x4 atv almak istiyorum ,kuba lh400 iyi gorunuyor siz ne dusunuyorsunuz? bi oneriniz varmi? 10 12bin tl butcem var
  • Bende yakın zamanda Atv almayı düşünüyorum.
    A2 Ehliyet için aralık ayında kursa yazılacaktım. En son evrakları verme safhasına geldiğimde atv kullanıcağımı soyledım ve emin olamadı atv için farklı bir ehliyetten bahsetti önce sonra kendisi tam öğrenip bana dönüş yaptı ve atv nin yeni değişikliklerle B sınıfı ehliyet ile kullanılabileceğini söyledi. Bende vazgeçtim A2 ehliyetinden en azından bir süre erteledim bakalım. Atv aldıktan sonra düşüneceğim...
  • Merhaba arkadaşlar, maltepeden bostancıya alt yoldan işe gidip geleceğim, toplam hergün 20km. Bunun için ya motor ya da atv düşünüyorum.

1. Motor olarak 3 tekerli yamaha tricity 3 tekerli motor düşünüyorum. 100 km de 2.5 litre tüketiyor.

2. Atv bilgim hiç yok, bana az maliyetli az yakan, beni üzmeyecek on road tip arıyorum. Yıllık vergileri nasıldır? Muayene vs? Bilgi verirseniz sevinirim tavsiyeleriniz nedir?

• Merhaba hep kullanmak istemisimdir hatta iki sefer yeltendim de fakat b sinifi ehliyetim var a2 olmadigi icin vermemislerdi, simdi onu da aldim once motorumu alcam sonrada yazin muhakkak 1 hafta kiralayacagim.

• Arkadaşlar köydeki yazlıkta kullanmaklık ATV Off Road almayı düşünüyorum da, arası sıra alışveriş için ilçeye de inmem gerekebilir acaba polis ceza yazar mı ? (İlçe küçük çaplı)
  • bu ATV nın fiyatları ne kardan başlıyo acaba
  • Beyler Kymco 300 Mxu Sym Quadlander 300 Tgb 325

Bu atvlerden hangisi sağlam ve servisi daha sorunsuz?
  • GujoS G kullanıcısına yanıt
    Bende takipteyim. Bu modellerin ikinci ellerine balkıyorum, alırken nelere dikkat etmeliyim?
  • Selam beyler bende arayıştayım ya parayı kıyıp cfmoto cforce 800x yani terra lander 800 alcam yada lh400 ile başlıcam mondialin distribütörlüğü yaptığı cfmotor gayet başarılı seri bi alet çok hoşuma gitti çıkmadığı yer yok maşallah kubaya gelince sıradan geldi biraz ama iş görür sizce ne önerirsiniz cforce için konuştum 25.000 tl diolar ötvsiz artı 2000 lira verirseniz cip atıp performans arttırabiliyoruz denildi araştırdım usa'de bu işi yapıyorlar fakat Çelik jant kolluk bagaj filan veriyorlar malum Türkiye olunca binlenme normaldir ne önerirsiniz çok karamsalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buralar hep olmus ya herkes soru soruyor da cevaplayan yok

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.