Şimdi Ara

Attack On Titan kadar sürükleyici bir anime önerebilir misiniz? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
4
Favori
9.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

1-Akame ga kill
    2-fullmetal brother
    3-gantz 0 film

Tavsiye ederim pişman olmazsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Naruto

Psikolojik ve gerçekçi olarak da Monster

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fmab

Steins gate

• Shinsekai Yori'yi öneririm. Beğenmezsen ağzımı burnumu kır .d
    Özellikle distopya vs seviyorsanız ayrı bir öneririm.

Ayrıca distopya + karanlık tema + polisiye + cyberpunk seversen psycho-pass da güzeldir.
  • Akame Ga Kill

Naruto

• Akame ga kill

• quote:

Orijinalden alıntı: Elric.

Death note

Parasyte

Boku no hero academia

Bu animelerin ilk 2-3 bölümünü izleyip sarmadı diyen adam varsa 99999tl veririm

Hepsi akıcı animeler kardeşim afiyet olsun boku no hero nun ilk sezonda arada tempo düşüyor ama ikinci sezon muhteşem ötesi
    Parasyte dünyanın en overrated animelerinden biri. Bir anime psikolojiyi kullanarak bu kadar sıkıcı olabilirdi.

Ana karakterin ağladığı animelerin hepsi çöptür.

EDIT: Re:Zero hariç. Kırmızı çizgim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 22 Eylül 2020; 5:5:28 >
  • Burada yazılan animelerin çoğunu izledim dostum konu olarakta çizimler olarakta müzik olarakta attack on titan kadar iyisini bulamazsın baştan söyleyim.Yumruklar olmasın ama zekalar konuşsun konu ilgi çekici olsun istiyorsan
    1-DEATH NOTE
    2-CODE GEASS
    3-STEİNS GATE iyidir

Uzun seri olarakta full metal'i(brotherhood'lı versiyonu) uzun yıllar önce izlemiştim güzel konulara değinir felsefi bir yapısıda vardır ama belli bölümlerinde ne yalan söyleyim sıkıldığımı söyleyebilirim aklımda öyle kalmış.Birde ben animelerde böyle çocuk tipli ana karakterleri hiç sevmiyorum ne kadar övgü alsada izlemiyorum o yüzden o tür seriler hakkında yorum yapamam

Extra öneri editi:Şimdi aklıma geldi google'ladımda biraz Boku dake ga Inai Machi adlı animede iyiydi finali birazcık kötüydü ama hoşuma gitmişti izlerken birde çok iyi olmasada asosyal bir herifi anlatan bir anime vardı(şu evden çıkamayan japonları anlatıyordu) welcome nhk mı neydi onuda bir araştırırsın çok iyi değildi ama izlerken eğlenmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 26 Temmuz 2018; 1:13:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uchiha69

Shinsekai Yori'yi öneririm. Beğenmezsen ağzımı burnumu kır .d
    Özellikle distopya vs seviyorsanız ayrı bir öneririm.

Ayrıca distopya + karanlık tema + polisiye + cyberpunk seversen psycho-pass da güzeldir.
    Attack on titan ile hiçbir ilgisi olmayan bi hort olacak ama bana böyle adamlar lazım. hâlâ anime izliyor musunuz acaba? Sahalarda sizi de görmek isterdim... Shinsekai Yori candır.

• quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

Attack on titan ile hiçbir ilgisi olmayan bi hort olacak ama bana böyle adamlar lazım. hâlâ anime izliyor musunuz acaba? Sahalarda sizi de görmek isterdim... Shinsekai Yori candır.

Alıntıları Göster
    Sağol ya Anime izleyemiyorum bu aralar çünkü sevebileceğim bir anime bulamıyorum. En son dorohedoru'yu izledim, güzeldi.

• uchiha69 kullanıcısına yanıt
    myanimelist var mı? Merak ettim neler izledin :)) Benim liste uzun. izleyecek anime bulmada henüz zorlanmadım :)) Dorohedoro'yu inanır mısın 3 gün önce başka biri daha tavsiye etmişti :))
  • quote:

myanimelist var mı? Merak ettim neler izledin :)) Benim liste uzun. izleyecek anime bulmada henüz zorlanmadım :)) Dorohedoro'yu inanır mısın 3 gün önce başka biri daha tavsiye etmişti :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uchiha69 -- 10 Ekim 2020; 22:51:3 >
  • quote:

Alıntıları Göster

Hemen tavsiye verebilirim :)) listene baktım. İzlemediğim ama izlemeyi düşündüğüm pek çok anime gördüm ama öncelikle şaşırmam için izin ver. Listende

Shigatsu wa kimi no uso

Violet Evergarden

Animeleri yok!!! İlk iş onları izle derim. Yoksa kaydetmeyi falan unutmuş olabilir misin?? Ama arka arkaya izleme ikisi birden ağır gelebilir :)) Sonra

Sora Yori mo Tooi Basho

Öneririm. Yalnız bu saydıklarımın üçü de dram o yüzden kesinlikle aralarına başka animeler lazım ona göre :))

Ghost in the Shell Stand Alone Complex yarım kalmış sanki. 2. Sezonu da izle bence.

Değişik bir tavsiye vereceğim. Shakespeare'e ait Hamlet ve Fırtına kitapları var. Onları Bülent Bozkurt çevirisi ile okumanı tavsiye ederim. Ardından Zetsuen no Tempest animesini izlersen anime çok daha anlamlı olur. Kitaplar kısa zaten. Bu sıraya uyarsan kesinlikle memnun kalırsın.

Mahou shoujo madoka magica animesi de çok iyi. Karanlık animeleri sevdiğine göre bunu da seversin bence.

serial experiments lain anlaşılması zor bir anime. Ama birçok konuyu işleyen psikolojik bir anime. Kafa sakin iken dikkatli bir şekilde izlemeni tavsiye ederim.

Haibane renmei de aynı yönetmenden. Bu da anlamlı, psikolojik güzel bir anime.

Şimdilik bu kadar yeterli sanki :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maybe4you -- 11 Ekim 2020; 0:8:38 >
  • quote:

Hemen tavsiye verebilirim :)) listene baktım. İzlemediğim ama izlemeyi düşündüğüm pek çok anime gördüm ama öncelikle şaşırmam için izin ver. Listende

Shigatsu wa kimi no uso

Violet Evergarden

Animeleri yok!!! İlk iş onları izle derim. Yoksa kaydetmeyi falan unutmuş olabilir misin?? Ama arka arkaya izleme ikisi birden ağır gelebilir :)) Sonra

Sora Yori mo Tooi Basho

Öneririm. Yalnız bu saydıklarımın üçü de dram o yüzden kesinlikle aralarına başka animeler lazım ona göre :))

Ghost in the Shell Stand Alone Complex yarım kalmış sanki. 2. Sezonu da izle bence.

Değişik bir tavsiye vereceğim. Shakespeare'e ait Hamlet ve Fırtına kitapları var. Onları Bülent Bozkurt çevirisi ile okumanı tavsiye ederim. Ardından Zetsuen no Tempest animesini izlersen anime çok daha anlamlı olur. Kitaplar kısa zaten. Bu sıraya uyarsan kesinlikle memnun kalırsın.

Mahou shoujo madoka magica animesi de çok iyi. Karanlık animeleri sevdiğine göre bunu da seversin bence.

serial experiments lain anlaşılması zor bir anime. Ama birçok konuyu işleyen psikolojik bir anime. Kafa sakin iken dikkatli bir şekilde izlemeni tavsiye ederim.

Haibane renmei de aynı yönetmenden. Bu da anlamlı, psikolojik güzel bir anime.

Şimdilik bu kadar yeterli sanki :))

Alıntıları Göster

Shigatsu wa kimi no uso animesi biraz abartı gibi geldiği için izlememiştim ama bakıcam bu sefer. Mesela 'sangatsu no lion'a da önyargılıydım ama izledikten sonra çok beğendim.

Violet Evergarden'ın ilk bölümünü izledim ama sarmadı niyeyse, belki devam edebilirim ona.

Mahou Shoujo Madica'ya bakayım, posterinde gözüktüğü gibi bir anime değilmiş sanırım anlattığına göre   Buna başlanabilir.

Ghost in the Shell'de de ikinci sezondan birkaç bölüm izledim ama sonra ara girdi, ben de devam edemedim. Ona tekrar başlıyım o zaman.

Sora yori mo tooi basho animesi 'shoujo shuumatsu ryokou' tadındaysa izlenir. Bunu da listeme ekliyorum.

Kitap okumayı, en azından roman tarzı kitap okumayı uzun bir süre önce bıraktım sayılır. Bir kişi daha zetsuen no tempest'i önermişti, bir gözden geçirim bunu.

Sağol tavsiyelerin için.

• quote:

Shigatsu wa kimi no uso animesi biraz abartı gibi geldiği için izlememiştim ama bakıcam bu sefer. Mesela 'sangatsu no lion'a da önyargılıydım ama izledikten sonra çok beğendim.

Violet Evergarden'ın ilk bölümünü izledim ama sarmadı niyeyse, belki devam edebilirim ona.

Mahou Shoujo Madica'ya bakayım, posterinde gözüktüğü gibi bir anime değilmiş sanırım anlattığına göre   Buna başlanabilir.

Ghost in the Shell'de de ikinci sezondan birkaç bölüm izledim ama sonra ara girdi, ben de devam edemedim. Ona tekrar başlıyım o zaman.

Sora yori mo tooi basho animesi 'shoujo shuumatsu ryokou' tadındaysa izlenir. Bunu da listeme ekliyorum.

Kitap okumayı, en azından roman tarzı kitap okumayı uzun bir süre önce bıraktım sayılır. Bir kişi daha zetsuen no tempest'i önermişti, bir gözden geçirim bunu.

Sağol tavsiyelerin için.

Alıntıları Göster

Rica ederim. Shigatsu bölüm bölüm olarak düşününce basit kalabilir ama genel olarak bakınca çok iyi. Animeyi bitirince hoş bir etki bırakıyor üstünde. Ya da öyle bir şey. İzlemek lazım yani. Beklentilerin yüksek olması genelde insanı üzüyor ama ön yargılı da olmamak lazım derim :)

Violet ise episodik olarak ilerleyen bir anime. Müzikleri, görüntüleri çok iyi. 1080p izlemeni tavsiye ederim.

Mahou shoujo madoka magica hakkında herkes öyle düşünüyor ama izleyince çok değişik oluyor. Bitince üçüncü filme bakmayı unutma :))

shoujo shuumatsu ryokou izlemedim, konusuna baktım sora yori'ye benzemiyor ama merak ettim. O da karanlık bir animeye benziyor sanki.

Bahsettiğim Hamlet ve Fırtına kitapları tiyatro metni. O yüzden çok hızlı okunup bitiyor. Bence seversin. Hele arkasına zetsuen no tempest iyi gider. Bu arada tempest fırtına demek :))

• Dororo

• Abiiii... Mahou shoujo çok iyi yaa. Şu an onu izliyorum, sağol önerin için. Bana kalsa "kesin moe ve ecchi vardır" diye izlemeyecektim. Hiç düşündüğüm gibi değilmiş. Nhk ni Youkoso izleyip karamsar olmadığım halde bu animede bazı yerlerde çok gerildim. Gizem ve psikolojik animeleri sevenler için sağlam bir anime.

• uchiha69 kullanıcısına yanıt

Rica ederim. Ne yaptın bitirdin mi? Son yorumunu merak ediyorum :))

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.