Şimdi Ara

ATRIX için MIUI, CM7, CM9 ve dahası... [REHBER] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.143
Cevap
26
Favori
81.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rust in Peace

Ben de bir şey sorucam hazır bir kaç kişi konuya bakıyorken şimdi bende CM9 ROM yüklü (4.0.4) bunu restore back up yaparak CM7'ye döndürmede sıkıntım yok ama CM7'nin sürümü 2.3.7 ben RSD ile orjinal 2.3.4 TR flashlarsam cihaz hard brick olur mu? Yoksa hard brick 2.3.4'ten 2.2'ye düşerken mi oluyor sadece?

2.3 içinde istedigin roma atlarsın cm9dan cm7yede geri dönebilirsin. ama 2.3ten 2.2ye geçemiyosun hard brick oluyor.benimde aklıma takılan şu var cm7 2.3 karsılıgı cm9 ics karsılıgı cmler arasında dolasabiliyorken cmlerden direk 2.2ye geçsen acaba yine hard brick oluyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukcoskun

quote:

Orijinalden alıntı: messi93

CyanogenMod 7 bunda webtop desteği yok.Televizyona bağlama diye birşey varmı mirrong muydu neydi ?

Webtop yok.

Hdmi mirroring var. Gayet guzel birmirroring olay mirroring.

Teşekkürler hocam.Bide bunlardan başka rom yokmu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeniyil09

quote:

Orijinalden alıntı: Rust in Peace

Ben de bir şey sorucam hazır bir kaç kişi konuya bakıyorken şimdi bende CM9 ROM yüklü (4.0.4) bunu restore back up yaparak CM7'ye döndürmede sıkıntım yok ama CM7'nin sürümü 2.3.7 ben RSD ile orjinal 2.3.4 TR flashlarsam cihaz hard brick olur mu? Yoksa hard brick 2.3.4'ten 2.2'ye düşerken mi oluyor sadece?

2.3 içinde istedigin roma atlarsın cm9dan cm7yede geri dönebilirsin. ama 2.3ten 2.2ye geçemiyosun hard brick oluyor.benimde aklıma takılan şu var cm7 2.3 karsılıgı cm9 ics karsılıgı cmler arasında dolasabiliyorken cmlerden direk 2.2ye geçsen acaba yine hard brick oluyormu?

Yine hardbrick olur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ufukcoskun

quote:

CyanogenMod 7 bunda webtop desteği yok.Televizyona bağlama diye birşey varmı mirrong muydu neydi ?

Webtop yok.

Hdmi mirroring var. Gayet guzel birmirroring olay mirroring.

Teşekkürler hocam.Bide bunlardan başka rom yokmu.

Var, olmaz mı?

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=997

• Arkadaşlar merhaba.
    Bir sorunum var. Hiç anlamadığım halde sayfanın başındaki adımların hepsini yaptım.Root ettim. Sonra bootloader unlock işlemini yaptım. Google'dan ROM Manager yükledim. Ama şu unlock işleminden sonra telefonu açtığımda bütün herşeyin uçtuğunu farkettim. Telefon rehberi indirmiş olduğu programlar,oyunlar vs.vs hiç bir şey yok. telefon yeni alınmış gibi. hatta blur hesap oluşturma safhası çıkıyor. Ne yapacağım nasıl yapacağım. Bütün herşey gitti mi şimdi? Ve geri getirebilme durumum varmı? Lütfen cevap
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaudin

Arkadaşlar merhaba.
    Bir sorunum var. Hiç anlamadığım halde sayfanın başındaki adımların hepsini yaptım.Root ettim. Sonra bootloader unlock işlemini yaptım. Google'dan ROM Manager yükledim. Ama şu unlock işleminden sonra telefonu açtığımda bütün herşeyin uçtuğunu farkettim. Telefon rehberi indirmiş olduğu programlar,oyunlar vs.vs hiç bir şey yok. telefon yeni alınmış gibi. hatta blur hesap oluşturma safhası çıkıyor. Ne yapacağım nasıl yapacağım. Bütün herşey gitti mi şimdi? Ve geri getirebilme durumum varmı? Lütfen cevap

Rehberi google hesabı ile ilişkilendirmişseniz, rehberiniz gitmemiştir. Tekrar o hesaba girerseniz, rehberiniz gelir lakin uygulamalar oyunlar için aynı şeyi söyleyemeyiz.

Siz formatlamışsınız. Lakin ne root işleminde, ne de unlock işleminde format atma durumu yoktur. Acaba sadece anlatılan şekilde root ve unlock işlemi yaptığınıza emin misiniz?

• Root işlemini ve Bootlader unlock işlemini anlatıldığı gibi yaptım. Ancak unlock işleminde en son msdos'ta fastboot reboot komutu ile çıkmak gerekiyormuş ben öyle çıkmadım bunu eklemeyi unutmuşlar heralde. bir değişiklik olmadığı için bende telefonu yeniden başlatmıştım. Ayrıca şu rom manager'ide indirdim. ancak telefonu açtığımda hiç bir uygulamayı göremiyorum zaten ne bunu ne daha önce indirdiklerimi...
  • quote:

Root işlemini ve Bootlader unlock işlemini anlatıldığı gibi yaptım. Ancak unlock işleminde en son msdos'ta fastboot reboot komutu ile çıkmak gerekiyormuş ben öyle çıkmadım bunu eklemeyi unutmuşlar heralde. bir değişiklik olmadığı için bende telefonu yeniden başlatmıştım. Ayrıca şu rom manager'ide indirdim. ancak telefonu açtığımda hiç bir uygulamayı göremiyorum zaten ne bunu ne daha önce indirdiklerimi...

O reboot komutunun da bir etkisi olmaz. Ancak eğer "fastboot-w" "fastboot erase ..." gibi komutlar formatlatır fastboot'ta.

Çok ilginç hakikaten. Hiç olmaması gereken bir durum.
  • quote:

Root işlemini ve Bootlader unlock işlemini anlatıldığı gibi yaptım. Ancak unlock işleminde en son msdos'ta fastboot reboot komutu ile çıkmak gerekiyormuş ben öyle çıkmadım bunu eklemeyi unutmuşlar heralde. bir değişiklik olmadığı için bende telefonu yeniden başlatmıştım. Ayrıca şu rom manager'ide indirdim. ancak telefonu açtığımda hiç bir uygulamayı göremiyorum zaten ne bunu ne daha önce indirdiklerimi...

evet bende aynısını yaşadım dün, unlock'tan sonra hiçbir uygulama görünmedi, sadece acil çağrılar diye bekledi
  • bence sorun orjinal TR modtan kaynaklanıyor, ttt01'in verdiği arap modtan sonra en baştan cm7 için yaptıklarım sırasında herhangi bi sorunla karşılaşmadım ve şu an cm7 başarılı bir şekilde çalıştı, teşekkürler herkese!
  • 8 mayısta çıkan cm 7 nightly'de ne gibi değişiklikler var acaba? Changelog'u aradım ama bulamadım. Bir bilgisi olan var mı?
  • Motorola Atrix Cm7.2 RC1 Rom Ekran Görüntükleri Bana Aittir.
    ATRIX için MIUI, CM7, CM9 ve dahası... [REHBER]

Daha Fazlası için:http://atrixtr.blogspot.com/2012/05/motorola-atrix-cyanogenmod-72-rom-ekran.html

• experia x10da miui kullanıp başka roma dönemeyecek kadar vurulmuştum, biraz daha stabil olmasını bekleyip yukleyebilirim atrixime
  • Şu htc stili saat altında hava durumu ismi nedir? onu arıyorum ben playde. Bir de go lockerın htc sense gibi halkayı ittirdiğimiz lockerı var mı? Bu arada ben hala tam rehber bekliyorum cwm için.
  • Arkadaşlar CyanogenMod 7.2 RC2 Sürümü yayınlandı.
    İlgili link:http://mirror.sea.tdrevolution.net/RC/update-cm-7.2.0-RC2-olympus-signed.zip

Edit: Çalışan Link eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idris -- 13 Mayıs 2012; 13:17:55 >
  • bi cm9 çıkmadı lanet olsun eni sonu zıplıcam cm7 ye püüfff
  • CyanogenMod resmi sitesinde verilen linkte hata olmuş doğru linki 2 mesaj yukarı ekledim. :)
  • verilen linkten kurdum. Google play'i de başka yerden indirdim fakat çalıştıramıyorum. Account ekle diyor. Ekleye basınca atıyor.
  • RC2 on numara olmuş. Hiçbir hata çarpmadı gözüme, adamlar yapmış :)
  • RC2'deki iyileştirmeler hakkında elinde bilgi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.