Şimdi Ara

ATLANTİSNET - KENDİ ALT YAPISIYLA SINIRSIZ FİBER İNTERNET BURADA! [ANA KONU] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: claudatur07hasann Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.045
Cevap
26
Favori
59.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim :) iyi günler.
  • AtlantisNet Destek kullanıcısına yanıt

İpvae ile tüm Türkiye'ye hizmet verebilmek için 28 il 33 noktada bulunan trafik teslim noktası bir şekilde bağlantı kurulması lazım. Cihazları ister bu TTN lere konumlandırın ister istediğiniz lokasyona fark etmez. TT den noktadan noktaya asimetrik metro hizmeti kiraliyorsunuz.Örneğin kablonet Superonline TT upluad hızını 8 tanımlamasına rağmen 5 upluad veriyor neden? Çünkü yüksek upluad yüksek kapasite yüksek kapasite daha fazla maliyet demek. saha dolapları sizin için önemli olabilir çünkü siz saha dolabını pop noktası olarak kullanıyorsunuz. TT için durum böyle değil saha dolabı onlar için zurnanın son deliği.bildiğim kadarıyla 940 kusur tane santralleri var. Saha dolabindaki dslamlerin kapasitesini artırması yetmez santraldeki cihazların onlara giden hatların kapasitesi önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karadavut01 K kullanıcısına yanıt
    Karadavut01 Merhaba;

Öncelikle şu bilgiyi vermek isterizki.Bahsettiğiniz Türk telekom tarafındaki ttn noktaları,ttn noktaları ile santraller arasındaki kapasiteler,santraller ile saha dolapları arasındaki kapasiteler ve uç noktada saha dolaplarındaki kapasiteler zerre umrumuzda değil çünkü biz türk telekom altyapısı ile hizmet sağlamayı hedefleyen bir operatör değiliz. Ve biz hiçbirzaman Türk telekom altyapısı ile verilen hizmetlerle alakalı farklı ve daha hızlı yada simetrik hizmet vereceğiz demedik. Yanlış anlaşıldıysak affola. Tekrar belirtelimki türk telekom altyapısı ile verilen hizmet kalitesi operatörün değil türk telekomun verebildiği kadardır. Bunu tartışmak çok manasız. Atlantisnet kendi gigapon altyapısıyla hizmet sağladığı bölgede simetrik hizmet veriyor vermeyede devam edecektir .

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Merhaba, ekipleriniz mahallemizde binalara kablo cekimi yaptilar , kutular takılmamış,

acaba ne zaman abonelik oluşturabileceğiz ?

(Esenyurt Süleymaniye Mah. )

• Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Merhaba; süleymaniye mahallesini 2 hafta içinde tamamlamayı düşünüyoruz. Kurulum ve diğer abonelik işlemleri için 2 Ekim itibari ile işlem sağlanacaktır. Dilerseniz ön başvuru oluşturulması amacıyla irtibat bilgilerinizi özel mesaj yolu ile iletebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtlantisNet Destek -- 12 Eylül 2023; 15:48:27 >

Pm attım

• Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Özel mesaj yolu ile dönüş yapılacaktır.
  • engelli yakını indirimi var mı hocam sizde

• atakan81 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, henüz mevcut değil konu ile ilgili çalışmalar devam etmekte. Tarifelerimiz taahhütsüzdür. Dilerseniz özel mesaj yolu ile detaylı bilgi paylaşabiliriz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • istanbul beylikdüzü büyükşehir mahallesi için altyapı getirilmesi planlanıyor mu? planlanıyorsa eğer zamanı nedir?

• muyguc M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Yakın süre için ilgili ilçelere yönelik Gigapon planlaması mevcut değildir. İlerleyen sürelerde planlama başlatılması halinde konu ile ilgili duyurular sosyal medya hesaplarımız üzerinden yapılacaktır.
  • Merhaba İstanbul başakşehir kayasehirde hizmetiniz var mı ?

• muhammet atış M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Kontrol edebilmemiz adına açık adresinizi özel mesaj yolu ile paylaşabilir misiniz?

• Sayın sağlayıcı, şuradan şura beylikdüzüne de gelseniz?

• StarveOfMurder kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    İlçenizde altyapı çalışmalarımız başladığında sosyal medya hesaplarımızdan duyuru yapılacaktır. Talebinizi ilgili departmana iletiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: AtlantisNet Destek

Merhaba,
    İlçenizde altyapı çalışmalarımız başladığında sosyal medya hesaplarımızdan duyuru yapılacaktır. Talebinizi ilgili departmana iletiyoruz.
    Hayır yani, Esenyurt şura tekelci zihniyetin zulümünden kurtuluşumuz olun.

• StarveOfMurder kullanıcısına yanıt
    Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Talebinize yönelik mail iletimi sağlanmıştır. Çalışmalarımız başladığında haberdar olmak için iletişim bilgilerinizi özel mesaj yolu ile iletebilirsiniz.

• Merhaba, İstanbul beylikdüzü ilçesinde ikamet ediyorum buraya ne zaman gelirsiniz? Gerçekten senelerdir bekliyoruz sizleri getirin şu gigapon'u artık çok yorulduk yalvarıyorum VDSL internet kullanmaktan bıktım usandım artık. Esenyurt üzerinde ikamet eden 2 arkadaşım var ikiside gigapon 1000 megabit kullanıyor ve çok memnunlar ben gerçekten kıskanır oldum yalvarıyorum getiriin artık şu gigaponu beylikdüzü ilçesine en azından tahmini bir tarih verin bizlerde heveslenmeyelim 2023 de gelecek diye.

• Aiakox A kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Yakın süre için ilçenizde Gigapon planlaması mevcut değil. Çalışmalarımız başladığında sosyal medya hesaplarımızdan duyuru yapılacaktır. Talebinizi ilgili departmana iletiyoruz. Çalışmalarımız başlatıldığında haberdar olmak amacıyla irtibat bilgilerinizi özel mesaj yolu ile paylaşabilirsiniz.
    Çınar Mahallesi ve Örnek Mahallesi için planlama yapılıyor mu ?

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.