Şimdi Ara

ATLANTA HDBOX XTREND ET5000 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
15.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: two_face

merhablar bu cihazdan almayı düşünüyorum d-smart hd modül almayı planlıyorum.yanlış okumadıysam modül girişi yok kart girişi var moduüllü dsmart ın sadece kart taksam bu cihaza çalışma durumu var mı???

uzgunum hocam modul gırısı olmadıgı ıcın ızlıyemessınız 9000 serısı yada ATLANTA HDBOX tavsıye ederım
    ıllakı d smart ıstıyorsanız
  • arkadaşlar bu cihaza hazır kanal listesi nasıl atılıyor ? Yada hazır olan kanal listesinin yedeği nasıl alınıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: torhan

arkadaşlar bu cihaza hazır kanal listesi nasıl atılıyor ? Yada hazır olan kanal listesinin yedeği nasıl alınıyor ?

aynı dm 800hd lere atıldıgı gb dreamedıt programı ıle ENIGMA2 verılen E2 SETTİNG yukluyebılırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 6 Ekim 2011; 1:01:36 >
  • açıklama ıcın toronto ya tşk ederız
  • candostum merhaba
    sanırım irem elwktoniktessiin ben et 5000 almak istiyorum fiyatı ve kredi kartı durumunu sorrabilirmiyim.pm bekliyorum
  • Arkadaslar bestuydudan donanım haber özel fıyatı evet sadece 590tl. üstelik sanal pazar güvencesıyle kredi kartına 12 taksıt secenegıyle
    Ürün garantı belgesı kaşelenmıs faturası kesılmıs ve butun plugınsler yüklenmıs olarak bire bir birinci elden teslım alacaksıınz ayrıca istersenız bagcılarda tranvay son duragında dukkanımızdanda alabılırsınız cayımızı içmeye beklerız saygılar
    pm atmanız yeterlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 13 Ocak 2012; 8:46:15 >
  • bu cihazı alıp da kullanan varmı ? değerlendirme yaparsa kullananlar sevinirim....
  • Arkadaşlar 5000 ile 9000 arasında çift tuner farkı dışında bir fark varmı belki HD Box u geri verme ihtimalim var satıcı istersen değiştireyim baika cihazlarla dedi, 9000 olanda DTS destegi yokmuş.
    Başka bir cihazla HD BOX u değiştirmeye değermi arkadaşlar. Ben sadece kanal izliyorum ser.... la başkada bir şey yaptıgım yok kayıt yapmam, MKV izlemem, eger başka marka modelle değiştir derseniz değiştirecegim lütfen bilen bir arkadaş gerekçeleri ile yazarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mat35

Arkadaşlar 5000 ile 9000 arasında çift tuner farkı dışında bir fark varmı belki HD Box u geri verme ihtimalim var satıcı istersen değiştireyim baika cihazlarla dedi, 9000 olanda DTS destegi yokmuş.
    Başka bir cihazla HD BOX u değiştirmeye değermi arkadaşlar. Ben sadece kanal izliyorum ser.... la başkada bir şey yaptıgım yok kayıt yapmam, MKV izlemem, eger başka marka modelle değiştir derseniz değiştirecegim lütfen bilen bir arkadaş gerekçeleri ile yazarsa sevinirim.

evet ET 5000 den bırcok fark var ve DTS calısır

çift tuner
    2 modul gırısı
    2 kart gırısı
    e-sata gırısı
    vsvs
  • Arkadaşlar bu cihaza neden ilgi yok dandikmiki, alınmazmı.

neden hdbox çok satıldıki hayret o cihaz 8 mb hafızalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tizmoret

Arkadaşlar bu cihaza neden ilgi yok dandikmiki, alınmazmı.

HDBOX BASKA BIR MODEL
    XTREND ET 5000 BASKA MODELDIR
    ● 400 MHz MIPS İşlemci
    ● Linux İşletim Sistemi
    ● Medya Oynatıcı
    ● Eklenti (Plug-ins) Desteği
    ● 2 x Smart kart okuyucu
    ● MPEG2 / H.264 Donanım
    ● DVB-S2 Tuner
    ● 128MB NAND Flash / 256MB DDR Hafıza
    ● 10/100MB İnternet Arayüzü
    ● 2 x usb 2.0
    ● RS-232
    ● HDMI
    ● YPbPr
    ● RGB (Kompozit Video)
    ● S/PDIF Dijital Ses Çıkışı(Optik)
    ● Elektronik Program Rehberi (EPG)
    ● otomatik & Manüel Servis Tarama Desteği
    ● Çoklu LNB Kontrolü (DiSEqC)
    ● Tema Değiştirme
    ● Harici Adaptör

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

HDBOX BASKA BIR MODEL
    ● 400 MHz MIPS İşlemci
    ● Linux İşletim Sistemi
    ● Medya Oynatıcı
    ● 2 x Smart kart okuyucu
    ● MPEG2 / H.264 Donanım
    ● DVB-S2 Tuner
    ● 2 x usb 2.0
    ● RS-232
    ● HDMI
    ● YPbPr
    ● RGB (Kompozit Video)
    ● Tema Değiştirme
    ● Harici Adaptör

onu bende biliyorum google amcaya sorunca o özellikleri bulup okumak bebek işi.

Sorum neden HDBoX çok satıldıda 5000 - 9000 pek alan yok. Fprumları araştırınca pek alan yok, en çok dream vede Vu+ alan var bu ise pek satılmıyor tercih edilmiyor.

Ama satıcılar aynı dream gibi diyor aynı yazılım yüklenir diyor 5000 - 9000 için.

HDBoxa destek ne kadar daha devam eder.

T modeli ne zaman çıktı.

• Atlanta 5000 cihazımızda, kendi buketimizi yapabilirmiyiz bilgisayara bağlamadan.

Atlanta 5000 cihazımızda işaret ekleye basınca oluşan dosyanın solunda ataç resmi çıkıyor vede ismi markername bunu silemedim nasıl silerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mat35

Atlanta 5000 cihazımızda, kendi buketimizi yapabilirmiyiz bilgisayara bağlamadan.

Atlanta 5000 cihazımızda işaret ekleye basınca oluşan dosyanın solunda ataç resmi çıkıyor vede ismi markername bunu silemedim nasıl silerim.

dreamboxlardakı gb yapmanız lazım ,800hd ıle aynı menuye sahıptır

kanal lıstesı acıkken menu tusuna basın ;secenekler cıkacak

bukete ekle ,sıl ,kaydırma vsvs ıstedıgınızı yapabılırsınız

ıstersenız dreamedıt programı ılede sılme ve tasıma yapabılırsın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

HDBOX BASKA BIR MODEL
    ● 400 MHz MIPS İşlemci
    ● Linux İşletim Sistemi
    ● Medya Oynatıcı
    ● 2 x Smart kart okuyucu
    ● MPEG2 / H.264 Donanım
    ● DVB-S2 Tuner
    ● 2 x usb 2.0
    ● RS-232
    ● HDMI
    ● YPbPr
    ● RGB (Kompozit Video)
    ● Tema Değiştirme
    ● Harici Adaptör

onu bende biliyorum google amcaya sorunca o özellikleri bulup okumak bebek işi.

Sorum neden HDBoX çok satıldıda 5000 - 9000 pek alan yok. Fprumları araştırınca pek alan yok, en çok dream vede Vu+ alan var bu ise pek satılmıyor tercih edilmiyor.

Ama satıcılar aynı dream gibi diyor aynı yazılım yüklenir diyor 5000 - 9000 için.

HDBoxa destek ne kadar daha devam eder.

T modeli ne zaman çıktı.

Birazda reklam ile alakalıdır tabi birazda hdbox modelinin ilk önce piyasaya çıkm ası ve yaygınlaşması ile ilgili olabilir.

Aslında belirttiğiniz gibi her iki cihazda teknik olarak hdbox tan iyi ama hdbox ında hem modül girişi kart okuyucu olması ( et 5000 de modül girişi yok) hemde çok kolay kullanışlı bir menüye sahip olması ve paylaşımda tek yönlüde olsa sorunsuz çalışması hdbox ı açık ara öne çıkarıyor. Fiyat avantajı ise diğer önemli faktör.

• ben sipariş ettim ama buradan bir şey soracağım ben bu cıhazda GoldMaster Diseqc Motor kullanacağım yanlış bir cıhaz almadım umuyorum özelliklerinde yazmıyor da
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulentbatir

ben sipariş ettim ama buradan bir şey soracağım ben bu cıhazda GoldMaster Diseqc Motor kullanacağım yanlış bir cıhaz almadım umuyorum özelliklerinde yazmıyor da

Bu cihaz diseqc motor ile tam uyumlu ve mükemmel bir şekilde çalışmaktadır.

Kararınızı verdiyseniz, alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.