Şimdi Ara

ATKADAŞLAR 2014 VW CC 1.4 TSI ALMAYA DEĞER Mİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Cc marginal aldigi gibi kapisi koptu arAbanın.makyajla düzeltmediler.c serisi on carpismada cok iyi not aldi.cc nin şanzımanı sorunlu,motor uretimden kalkti kaporta sorunlu,bosa cabaliyosunuz yani o arabayi aklamak için

He he motoru sorunlu,şanzumanı patlak,kaputu patlak sen biliyorsun he he.Sen bana demin showunu yaptığın aç bak dediğin c serisinin tartışmaya konu olan small overlap testinden bile haberi olmayan birisin.Açıp bakınca kendi kendine eski kasanın ancak cc ile aynı not aldığını,yeni kasanında daha small overlape giremediğini görünce apışıp kaldın.Benim için tartışılacak biri değilsin sana çok bilmişlik yolunda başarılar.Bana da aracımla keyifli zamanlar.İnşallah çalışır kazanır sen daha iyilerine binersin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daxtor55

quote:

Orijinalden alıntı: gh912

quote:

O teste giren mercedes kendini duzeltti,muhtemelen a4un yeni kasasida daha iyi olacak,fakat senin onerdigin arabanin kaportasi sorunlu,bunu kabul etmissin aslanlar gibi.
    Senin cevren bizi zerre kadar ilgilendirmez.varsa cesaretiniz yollarsınız 5bin tl lik belgesini bindirirsiniz adami garantisiz dsgli arabaya.
    Motor meselesinde volvo da kendi uretimi motora gecti,fakat biraktigi motor SORUNLU degildi.
    Zaten arkadaşımızda sanziman mi kaportami derken sizin dsgye kefil olmayacağınızı bildiğinden sorunlu kaportali bir arac almış,hayirli olsun diyelim.

Nerde düzeltti link yollarmısın?Yeni c serisi small overlap testini merak ettim bi zahmet yolla be?

Hocam VAG düşmanlarına ne anlatırsan anlat kendi bildiğini okur.Bu arkadaşta bindiği arabaya bakmadan VW araçlarına kaportası zayıf diyor.CCde benim bildiğim kapı kopuyordu bu testte ama kabin bütünlüğünü koruyor.Çok övülen Toyota modellerinin testlerine baksınlar bir zahmet.DSG derler ama diğer markalardaki kronik sorunları büyütmezler.20 bin lira şanzıman masrafı açan Micra konusu vardı.Aynı şekilde bir Quashqai konusu vardı.Nissan Türkiye hatasını kabul etmemişti.Ama şimdi tavsiyeye gelince Nissanı çok överler.Mazda,Volvo önerir ama almaya gelince yine piyasa araçlarına yönelirler.

Arkadaşın sorunu bindiğiyle değil zaten binemediğiyle.Ben bizzat kullanıcısı olarak 2 tane cc eskittim birini hala kullanıyorum adam benden çok fikir sahibi.Zaten kendime kızıyorum saçma sapan muhattap oldum diye.

• İnsan fanatik olmayagorsun,resmi aciklamayi bile yalanliyor,ama neyseki siz geliştirmişsiniz kendinizi,o kopan kapiya guvenlik sistemi sanzimana sorunlu diyen vag iletisim direktörüne sahtekar diyen var bu forumda
    ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İnsan fanatik olmayagorsun,resmi aciklamayi bile yalanliyor,ama neyseki siz geliştirmişsiniz kendinizi,o kopan kapiya guvenlik sistemi sanzimana sorunlu diyen vag iletisim direktörüne sahtekar diyen var bu forumda
    ;)

Hadi kardeşim başka kapıya benden sana ekmek çıkmaz.15-16 lı yaşlarımda olsam belki ama çoluğa çocuğa karıştıktan sonra zevk vermiyor ergen muhabbeti.

• quote:

İnsan fanatik olmayagorsun,resmi aciklamayi bile yalanliyor,ama neyseki siz geliştirmişsiniz kendinizi,o kopan kapiya guvenlik sistemi sanzimana sorunlu diyen vag iletisim direktörüne sahtekar diyen var bu forumda
    ;)

Ben fanatik değilim olanı söylüyorum.Evet VW'in sorunlu motorlu ve şanzımanlı araç sattığını biliyorum.Ama bu arızalar diğer markalarda da oluyor.Belki VW'de bu oran daha fazladır.DSG üzerinden araçların diğer yerlerini de yeriyorsunuz.Kaportası zayıfmış.Neye göre kime göre zayıf.Elinde başka veriler var mı iihs verilerinden başka.
    Açıkçası ben araç alacak olsam bu forum bilgi arayacağım son adres olur.Markaların kendi fan sitelerinde ve diğer sitelerde daha doyurucu bilgiler var çünkü.Burada anlayamadığım belli bir topluluk var.Zaten forumun bu halini anlayan iyi üyelerde ayrıldı otomobil genelden.

• kartalus kullanıcısına yanıt
    Onu bilmem de direksiyon titremesi ile ilgili konu var ayrıca yolda su varken motor aksamına ilişkin bir konu da var.
    Arattırma beni...

• shadowgeist kullanıcısına yanıt
    Yaw he he hadi başka dsg konusuna
    Burdan ekmek çıkmaz sana ....

• Gelmis malum arkadas,buarada konuyu acan arkadaşımız a4 almis.en azından sahtekar iftiracı diyenleri dinlemeyip basina gelecegi anlamis.fan forumlarina veya vag iletisim direktorune iftiraci sahtekar diyenlere ihtiyaç duymadan hemde
    Anlayacağınız insanlar artik hayalleri veya fanboylari degil realiteleri ciddiye alıyorlar para verirken.dsg li araba tavsiye edecek olan 5binlik kefillik belgesini adrese postalasin,yoksada burdaki ornekte gordugunuz uzere bos bos yorum attiginizla kalirsiniz

• İnsignia latitude superb passat... bunlara bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum aracin hayirli olsun.guvenlik sicili sorunlu bir arac fakat en azından kapisi kopmuyor.sanzimani motoru da saglam.insallah daha iyilerine bindiginizi de goruruz,burdaki fanboylari dinlemeyerek iyi yaptiniz.size 5bin tl lik kefillik belgesini yollamadıkça almayin,aldırmayın.zaten kefil ol dediginiz an agir laflar eder giderler

• quote:

Gelmis malum arkadas,buarada konuyu acan arkadaşımız a4 almis.en azından sahtekar iftiracı diyenleri dinlemeyip basina gelecegi anlamis.fan forumlarina veya vag iletisim direktorune iftiraci sahtekar diyenlere ihtiyaç duymadan hemde
    Anlayacağınız insanlar artik hayalleri veya fanboylari degil realiteleri ciddiye alıyorlar para verirken.dsg li araba tavsiye edecek olan 5binlik kefillik belgesini adrese postalasin,yoksada burdaki ornekte gordugunuz uzere bos bos yorum attiginizla kalirsiniz

Asıl boş yorumu kimin yaptığı belli.Konu boyunca aynı şeyleri yazmışsın.

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=88154445&p=1#88154445
    Buyrun çözün adamin meselesini.5bini catir çAtır almislar.nerdeydiniz ozAman?bu sahtekar diyen tipler oraya merhaba yazamadilar
    Burda her markada sorun var muhabbeti yapmak kolay,o konulara yorum atip dsg onereceksiniz millete.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 19 Mart 2016; 16:57:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daxtor55

quote:

Gelmis malum arkadas,buarada konuyu acan arkadaşımız a4 almis.en azından sahtekar iftiracı diyenleri dinlemeyip basina gelecegi anlamis.fan forumlarina veya vag iletisim direktorune iftiraci sahtekar diyenlere ihtiyaç duymadan hemde

Asıl boş yorumu kimin yaptığı belli.Konu boyunca aynı şeyleri yazmışsın.

Allah aşkına muhattap olma şu bebeyle.Oku gül geç.

• quote:

Dostum aracin hayirli olsun.guvenlik sicili sorunlu bir arac fakat en azından kapisi kopmuyor.sanzimani motoru da saglam.insallah daha iyilerine bindiginizi de goruruz,burdaki fanboylari dinlemeyerek iyi yaptiniz.size 5bin tl lik kefillik belgesini yollamadıkça almayin,aldırmayın.zaten kefil ol dediginiz an agir laflar eder giderler

Hocam tşk ederım İnanın araç çok seri ve istekli şanzıman çok iyi 2007 A6 dan daha konforlu geldi inanın motor sesi hiç yok benzinli gibi neredeyse malzeme kalitesi üst seviyede

• A4un guvenlik sicili dışında kotu bir ozelligi yok dostum fanboylara kanip dsg belasina bulaşmayarak iyi is yapmışsınız sanzimani ele alinca hepsi kayboluyorlar ortadan Allah kaza bela vermesin

• quote:

Orijinalden alıntı: wildboyankara

quote:

Dostum aracin hayirli olsun.guvenlik sicili sorunlu bir arac fakat en azından kapisi kopmuyor.sanzimani motoru da saglam.insallah daha iyilerine bindiginizi de goruruz,burdaki fanboylari dinlemeyerek iyi yaptiniz.size 5bin tl lik kefillik belgesini yollamadıkça almayin,aldırmayın.zaten kefil ol dediginiz an agir laflar eder giderler

Hocam tşk ederım İnanın araç çok seri ve istekli şanzıman çok iyi 2007 A6 dan daha konforlu geldi inanın motor sesi hiç yok benzinli gibi neredeyse malzeme kalitesi üst seviyede

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın aracınızı.

• quote:

A4un guvenlik sicili dışında kotu bir ozelligi yok dostum fanboylara kanip dsg belasina bulaşmayarak iyi is yapmışsınız sanzimani ele alinca hepsi kayboluyorlar ortadan Allah kaza bela vermesin

Tşk ederim birde bu şanzıman ZF ile performansının hemen hemen aynı olduğunu düşünüyorum daha önce B6 A4 ve A6 C6 MULTİTRONİC KULLANDIM ÇOK RUHSUZDU. 177 LİK BU ALDIĞIM ARAÇ İNANIN MERMİ GİBİ GELDİ BANA GEÇİŞLER MÜKEMMEL VE HİSSETTİRMİYOR.

F30 Dizel 1500 KG 184 PS 0 100 7.4
    A4 DİZEL 1585 KG 177 PS 0 100 7.9

AĞIRLIK VE BEYGİR ORAN ORANTISI KURDUĞUMDA A4 ÜN ŞANZIMAN PERFORMANSI ZF YE YAKIN DİYEBİLİRİM

• quote:

Orijinalden alıntı: gh912

quote:

Orijinalden alıntı: wildboyankara

quote:

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın aracınızı.

Çok tşk ederim iyi dilekleriniz için

• quote:

A4un guvenlik sicili dışında kotu bir ozelligi yok dostum fanboylara kanip dsg belasina bulaşmayarak iyi is yapmışsınız sanzimani ele alinca hepsi kayboluyorlar ortadan Allah kaza bela vermesin

Ne yalan söyleyim valla tırstım ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler. Ustalardan bilgi aldım bazı dsg araçlarda sorun çıktığı ve tamir masrafının çok tuttuğunu söylediler

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.