Şimdi Ara

Atılım üni nasıl beyler ? siyaset bilimi kamu yönetimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• yok mu yardım edebilecek birisi
  • nasıl bi üniyse kimse okumuyo bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreReyiz

nasıl bi üniyse kimse okumuyo bile

aynen kardeşim. bir arkadaşım mimarlıkta okuyor da rezalet demişti.
  • yok mu bi insan evladı burada okuyan arkadaş
  • updullah
  • cayyolunda oturdum 6-7 sene boyunca tum cevrem atılım ısletme ben begenmıyorum acıkcası puanm yuzde yuz burslu hukuga yetıyor ama gıtmıcem bence dusunme atılımı en azından baskentın dusun
  • yazma kardeşim yakma kendini. okul berbat hele mühendislik dışındakiler hiç çekilmez. 2 yıl mühendislik okuyup bırakmış biri olarak söylüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafalar karışık -- 5 Temmuz 2014; 22:21:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dlxattack

cayyolunda oturdum 6-7 sene boyunca tum cevrem atılım ısletme ben begenmıyorum acıkcası puanm yuzde yuz burslu hukuga yetıyor ama gıtmıcem bence dusunme atılımı en azından baskentın dusun

arkadaşların nasıl diyor memnunlar mı başkente gidersem hazırlık var kardeş bir sene daha kaybedemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafalar karışık

yazma kardeşim yakma kendini. okul berbat hele mühendislik dışındakiler hiç çekilmez. 2 yıl mühendislik okuyup bırakmış biri olarak söylüyorum

nasıl kardeşim biraz anlatırmısın okulu eğitimini sosyal ortam öğrenciler falan bende aslında yazmak istemiyorum ama ktü de okuyordum bazı sebeplerden dolayı ankaraya geldim şimdi evdekiler seni bir daha şehir dışına göndermeyiz diyor bura tek tercihim gibi beni aydınlat biraz bu arada aydınlıkevlerde oturuyorum ulaşım falan nasıl
  • Yorumların dışında ekşide okuduğum bir şey var. Mezun olanlarının %90 dan fazlası işlerine girmiş.
    Takip!
    Edit : Uluslararası Ticaret Ve Lojistik bölümünü düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tryagain4 -- 5 Temmuz 2014; 22:29:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tryagain4

Yorumların dışında ekşide okuduğum bir şey var. Mezun olanlarının %90 dan fazlası işlerine girmiş.
    Takip!
    Edit : Uluslararası Ticaret Ve Lojistik bölümünü düşünüyorum.

yalan kardeşim o ya mühendislikten mezun olup kapıcı olan adama al işte iş bulmuş diyolar o ondan yüzde doksaniki olarak gözüküyo
  • EmreReyiz E kullanıcısına yanıt
    Bölüm hakkında bilgi almak isteyen siz değil misiniz?
    Yalan olduğunu nasıl biliyorsunuz? Tezat?
  • quote:

quote:

yazma kardeşim yakma kendini. okul berbat hele mühendislik dışındakiler hiç çekilmez. 2 yıl mühendislik okuyup bırakmış biri olarak söylüyorum

nasıl kardeşim biraz anlatırmısın okulu eğitimini sosyal ortam öğrenciler falan bende aslında yazmak istemiyorum ama ktü de okuyordum bazı sebeplerden dolayı ankaraya geldim şimdi evdekiler seni bir daha şehir dışına göndermeyiz diyor bura tek tercihim gibi beni aydınlat biraz bu arada aydınlıkevlerde oturuyorum ulaşım falan nasıl

bi arkadaşa özel mesajda yazdığımı kopyalayayım buraya ama mühendislikle ilgili genelde ve duyduğum kadarıyla diğer bölümler daha kötüymüş
    quote:

eğitim iyi hocalarımız gerçekten kaliteli de çok para gidiyor. yemek 6 tl kahve 1,5 tl gibi. Okula ulaşım zaten ayrıı bir çile, gidemiyorsun okula. Dolmuşlar var konya yolundan geçiyor 15 dkda bir onunla gidebilirsin AŞTİ'den yarım saate okula varıyor dolmuş ama sıkıntılı yani bazen durmuyor dolu olduğu için. Otobüs de sabah var sadece 103,191,192 numaralı otobüslerle de gidebilirsin ego'nun sitesinden bakabilirsin güzergahına ama 191 ve 192 köy otobüsüdür çok dolaşır 1,5 saat sürüyor yol rahat. Okulun servisleri var ama lise gibi kayıt yaptırıp toplu para veriyorsun dersin olmadı günlerin parasını da alıyorlar yani ve ciddi anlamda çok pahalı en ucuzu konya yolu'ndan geçen 3tl olması lazım ki dolmuşlar da aynı yerden geçiyor 2,5 tl. Servisler sürekli gecikir, sağanak yağmurda 2,5 saat servis beklediğimi biliyorum yetkilileri aradığında da sürekli 5 dk sonra orada dediler ama göremedik hiç. Sürekli para koparmaya bakarlar kısacası ama hiçbir hizmeti de düzgün alamazsın. Öğrenci profili çok düşük, çan sistemi uygulanıyor biraz çalışarak yüksek ortalama yaparsın. Ben okula her dönem ilk 2 hafta gidiyordum sadece ve hiç çalışmadan 3,33 ortalama yaptım düşün artık. Lablar güzel ödevlerde hiç kasmıyorlar sınavlarda da öyle özellikle fizik kimya matematik gibi ortak mühendislik derslerinde liseden bile daha kolaydı sınavlarımız. Bunlar geldi aklıma, yine merak ettiğin şey olursa sorarsın. Durumun kötüyse hiç bulaşma yani hem çok masraflı oluyor hem de hiçbir yer burs vermiyor vakıf üniversitesinde okuduğun için. Pek bilinen bir üniversite değil sektörde vs. Sosyal ortam, sosyal imkanlar 0 hiçbir öğrenci kulübü aktif değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafalar karışık -- 5 Temmuz 2014; 22:40:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tryagain4

Bölüm hakkında bilgi almak isteyen siz değil misiniz?
    Yalan olduğunu nasıl biliyorsunuz? Tezat?

yok bende aynısını sordum ve arkadaşlar öyle dedide alıntı yaptım diyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreReyiz -- 5 Temmuz 2014; 22:39:34 >
  • quote:

quote:

quote:

bi arkadaşa özel mesajda yazdığımı kopyalayayım buraya ama mühendislikle ilgili genelde
    quote:

eğitim iyi hocalarımız gerçekten kaliteli de çok para gidiyor. yemek 6 tl kahve 1,5 tl gibi. Okula ulaşım zaten ayrıı bir çile, gidemiyorsun okula. Dolmuşlar var konya yolundan geçiyor 15 dkda bir onunla gidebilirsin AŞTİ'den yarım saate okula varıyor dolmuş ama sıkıntılı yani bazen durmuyor dolu olduğu için. Otobüs de sabah var sadece 103,191,192 numaralı otobüslerle de gidebilirsin ego'nun sitesinden bakabilirsin güzergahına ama 191 ve 192 köy otobüsüdür çok dolaşır 1,5 saat sürüyor yol rahat. Okulun servisleri var ama lise gibi kayıt yaptırıp toplu para veriyorsun dersin olmadı günlerin parasını da alıyorlar yani ve ciddi anlamda çok pahalı en ucuzu konya yolu'ndan geçen 3tl olması lazım ki dolmuşlar da aynı yerden geçiyor 2,5 tl. Servisler sürekli gecikir, sağanak yağmurda 2,5 saat servis beklediğimi biliyorum yetkilileri aradığında da sürekli 5 dk sonra orada dediler ama göremedik hiç. Sürekli para koparmaya bakarlar kısacası ama hiçbir hizmeti de düzgün alamazsın. Öğrenci profili çok düşük, çan sistemi uygulanıyor biraz çalışarak yüksek ortalama yaparsın. Ben okula her dönem ilk 2 hafta gidiyordum sadece ve hiç çalışmadan 3,33 ortalama yaptım düşün artık. Lablar güzel ödevlerde hiç kasmıyorlar sınavlarda da öyle özellikle fizik kimya matematik gibi ortak mühendislik derslerinde liseden bile daha kolaydı sınavlarımız. Bunlar geldi aklıma, yine merak ettiğin şey olursa sorarsın. Durumun kötüyse hiç bulaşma yani hem çok masraflı oluyor hem de hiçbir yer burs vermiyor vakıf üniversitesinde okuduğun için. Pek bilinen bir üniversite değil sektörde vs. Sosyal ortam, sosyal imkanlar 0 hiçbir öğrenci kulübü aktif değil

aylık ne kadar para harcıyorsun bide aydınlıkevlerde oturuyorum okula gidiş geliş sürem günde kaç saat alır ? öğrenci profili kötü diyor herkes hep lüzumsuz kekolar mı dolu okulda

• EmreReyiz E kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi ben okula gitmiyordum hiç, hazırlık okudum 1 dönem o zaman gidiyordum günde yemek + 2 kahve + dolmuş parası veriyordum 11,5 gidiyordu. gidiş gelişin sıkıntı olabilir o tarafları bilmiyorum o yüzden bir şey diyemem malesef. öğrenci profili şöyle kötü hocalar derste gerizekalıya anlatır gibi anlatıyordu ve hatta tahtaya soru yazıp "ODTÜ'de bunları çözüyoruz biz ama burada bunları çözecek adam çıkmaz" deyip silen calculus hocamız vardı şöyle düşün senin girdiğin sıralamayla burssuz adamın sıralaması arasında uçurum var resmen doğal olarak seviye farkı oluyor ama öyle keko tip göremedim kişilik olarak iyiler yani en azından mühendislikte öyle
  • quote:

Dediğim gibi ben okula gitmiyordum hiç, hazırlık okudum 1 dönem o zaman gidiyordum günde yemek + 2 kahve + dolmuş parası veriyordum 11,5 gidiyordu. gidiş gelişin sıkıntı olabilir o tarafları bilmiyorum o yüzden bir şey diyemem malesef. öğrenci profili şöyle kötü hocalar derste gerizekalıya anlatır gibi anlatıyordu ve hatta tahtaya soru yazıp "ODTÜ'de bunları çözüyoruz biz ama burada bunları çözecek adam çıkmaz" deyip silen calculus hocamız vardı şöyle düşün senin girdiğin sıralamayla burssuz adamın sıralaması arasında uçurum var resmen doğal olarak seviye farkı oluyor ama öyle keko tip göremedim kişilik olarak iyiler yani en azından mühendislikte öyle

vallahi kafam o kadar karışık ki ne yapacağımı şaşırdım herkes kötü diyor bende hala bir umut arıyorum yazmak için akdeniz kamu mu yazsam i.ö

• upup up up
  • yok mu başka yorum yapacak
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.