Şimdi Ara

Atılım mPad02

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • atılım üniversitesinin kendi ürettiği (parçaları getirip montajladığı) tabletlerden bir tane hediye verdiler sağolsunlar. (bkz: mpad) android 4.0.4 is'li, Amlogic 8726-MX Cortex A9 1.5Ghz çift-çekirdek İşlemcili, 1 gb ram'i ikisi de kaliteli ön ve arka kamerası, 16 gb belleği falan var. neyse.
    yalnız tablet hiç optimize edilmemiş. dandik klişe uygulamalar yüklenmiş, güncelleme desteği eklenmemiş ve güçlü donanımına rağmen o kadar hantal çalışıyor ki.
    e tabi ben de doğal olarak root atmayla uğraştım. recovery menüsünü, usb debugging'i vs. herşeyi engellemişler. hatta engellemeden de öte, recovery menüsünü silmişler. yok öyle bir menü. sistem olarak hiç bir şekilde erişilemiyor tablete. ben yine de sınırları biraz zorlayıp çin forumlarında uzun zamanımı harcayarak bir kaç yol buldum. ardından tablete root çekmeyi denedim. tam olarak root erişimi sağlayamadım ama bilgisayardaki çince suite'den stock uygulamaları silmeyi başardım. biraz daha kurcalayım kurcalayım derken tabletin ekranı gitti, sonra biraz daha uğraştım geri geldi ekran. tabi doymadım, tablete tam bir root erişimi sağlayacağım diye hırslandım. kingroot'du, zhuodashi'ydi, 刷机精灵'ydi, 精品'ydi, 91ÊÖ»úÖúÊÖ'ydi binbir çeşit programla uğraştım. en sonunda tablet user data load unsuccessful diye bir ekran veriyor, orası dışında hiç bir şey yapılmıyor. ekranda kötü kapatmadan dolayı sistemin hasar gördüğü, sisteme reset atmak gerektiği yazıyor. tableti sıfırla diyorum ama kapanıp tekrar açılıyor, yine aynı ekrana geliyor.
    tabletin teknik özellikleri şöyle:

Atılım mPAD-02 Teknik Özellikler
    Çift Çekirdek Cortex-A9 işlemci
    4 Çekirdek GPU ve mükemmel 3D Oyun
    Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich işletim sitemi
    Kapasitif 10 noktada çoklu dokunma
    CPU: Amlogic 8726-MX Cortex A9 1.5Ghz çift-çekirdek İşlemci; Neon yardımcı işlemci & 512KB L2 önbellek
    2D/3D Grafik Hızlandırıcı: Mali400 MP4 4-çekirdekli GPU 3D Open GL ES 1.1/2.0 Desteği
    10.1 inç IPS Panel, 1280x800 piksel çözünürlük
    HDMI 1.4a: 1080p 3D video oynatma
    1GB DDR3 sistem belleği, 16GB Bellek
    Dahili G-sensör (4 yönlü, 3 akslı ivmeölçer)
    Ön Kamera 2.0 Mega piksel, Arka Kamera 5.0 Mega piksel

şimdi sizce ben bu tableti ne yapayım? buradan tablette hayata dönüş olacağını sanmıyorum. gidip ulusta alın abi parça yapın desem kaç para verirler sizce?

• Ayni cihazdan bir tane de bende mevcut bende senin gibi rom atarken ekran karardi artik hic acmiyor.ekrani nasil geri getirdin yardimci olursan sevinirim.
  • Mpad atılım üniversitesinde ne kadara satılıyor acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parayla alınmıyor mu? Mpad ne kadara satılıyor biliyor musun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.