Şimdi Ara

Ati radeon 9550 SORUN VAR YARDIM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gigabyte-8PE800 agp 4x anakartım var(1 x AGP 4x, supports 1.5v display card only.)
    İntel P IV 2.4 işlemcim var
    1 gb 333 mh ddr ramim var
    creative live audigy ses kartım var

A9550GE/TD Series ekran kartım var.Güncel sürücüleri yükledim ama counterstrike oynarken acyip takılma yapıyor.Nvidia fx 5200 taktığımda sorun ortadan kalktı.Ayrıca Ati catalizör centeri açınca hata verip kapanıyor.Bu problem hakkında bir bilgi sahibi olan var mı acaba?

• Ben ATI Catalyst yerine Omega Drivers kullanıyorum. Ne Counter-Strike'da ne de Counter-Strike: Source'da bir problem yaşamadım.
  • bende asus 9550 de omega drivers kullanıyorum.oyunlarda hiçbir sorun yok.
  • ben DNA driverlerini kullanıyorum bende karsılasmıyorum cod2 de bile + 512 ramım var + sıcaklıklardan olabilir bi everesti yukle derim
  • 5,3 ve 5,4 sürücüleri o kart için ideal sürücülerdir
  • vpu recorver hatası veriyomu
  • Bana driver dosyalarından bazıları bozuk yada silinmiş gibi geldi. Sürücüyü yeniden yükle yada başka bir sürümünü yükleyebilirsin.
  • Güncel deriverları ekran kartını aldığım zaman cd ile gelen driverları hepsini denedim hepsinde sonuç aynı.Counter strike gibi bir oyunda bu kadar takılma yapmasını anlamıyorum :(
    ahan da hatanın resmi http://rapidshare.com/files/16133676/ads__305_z.JPG.html
  • agp fastwrites i biostan kapa düzelir
  • Biosta agp fastwrites diye bir menü malesef yok
  • Hepsini denedim ama malesef sorun çözülmedi :(
  • arkadaşlar benimde ati 5500 Driversi kayboldu nerden yükleyebilirim .Bi site adı verir misiniz, Driverini yükleyebilecegim.şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar sorunu çöezemedim başka fikirleri olan varsa yardımlarınızı bekliyorum!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.