Şimdi Ara

Ati catalyst control center yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • win xp home edition kullanıyorum ve tüm updateleri yaptım fakat ati catalyst control center hiç bir şekilde cevap vermiyor sistem iconu sağ alta geliyor açılışta fakat ati ccc yi açmaya çalıştığımda açılmıyor ve bilgisayarı kapatırken cli.exe sonlandırılıyor hata mesajı veriyor.(net frame yüklü)
    Yardımlarınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qualtina -- 12 Mayıs 2006; 23:48:30 >

• ati catalcyt control center sürümünü değiştir?önceki sürüümü taaamen sil yenisini yükle...
  • atı catalyst control centerde hata olabilir. sil baştan farklı bi sürümünü yükle. veya atinin farklı sürücülerinden yükle(omega vb.)
  • Şu anda 6.4 driver ve en son ati ccc yüklü daha eski versiyon ati ccc yüklüyecem fakat ben net framework ten şüpheleniyorum.
  • Aynı sorunla ben de karşılaşmıştım Net Framework 2 sürümünü yükle.
    Burdan indirlebilirsin.

quote:

Orjinalden alıntı: ELWOOD_B

Şu anda 6.4 driver ve en son ati ccc yüklü daha eski versiyon ati ccc yüklüyecem fakat ben net framework ten şüpheleniyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: beytepe

Aynı sorunla ben de karşılaşmıştım Net Framework 2 sürümünü yükle.
    Burdan indirlebilirsin.

Eyvallah dostum netframework 2 yi yükledikten sonra problem halloldu sağolasın

• Rica ederim sen de sağol.

quote:

Orjinalden alıntı: ELWOOD_B

quote:

Orjinalden alıntı: beytepe

Aynı sorunla ben de karşılaşmıştım Net Framework 2 sürümünü yükle.
    Burdan indirlebilirsin.

Eyvallah dostum netframework 2 yi yükledikten sonra problem halloldu sağolasın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.