Şimdi Ara

ATI Catalyst 3.1 ÇIKTI !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ATI bugün Radeon serisi için Catalyst 3.1 sürücülerini ve control panel'ini çıkartmış.

Yeni sürücülere ulaşabileceğiniz adres :
    http://mirror.ati.com/support/drivers/powered.html

• Dehşet sürücüler vallahi

Kesker'den sizin için bayram sabahı Catalyst 3.1 Raporu :p

Tüm oyunlarda ayarlar full,1600x1200x32 4xFSAA 16xQuality AF
    Catalyst 3.0a 3.1
    Battlefield 1942 32 FPS 42 FPS
    Quake 3 1.17 demo1 92.6 FPS 90.6 FPS
    UT2003 28 FPS 36 FPS
    No One Lives Forever2 33 FPS 36 FPS
    Aquanox 35 FPS 37 FPS
    Aquanox 2 19.1 FPS 22 FPS
    Lord of the Rings 30 FPS 22 FPS
    Daha bench yapacam.Şu ana kadar genel olarak olumlu bi hava aldım.Ayrıca oyunlardaki takılma problemlerimin %95'i geçti.Rad 9500/9700 sahibi arkadaşlarımın mutlaka bu sürücüleri denemeliler.8500/9000 için FSAA performansının %15 ila 35 arasında arttığıda sürücü notları arasında...
  • Kesker, sabaha kadar indirdin değil mi...
  • abicim artık şu oyunlar adam gibi desteklensin yaa dimi ama bizde de radeon 9000 Pro var gsl kart ta oyunlardan destek yoq :) ah ahh Bu arada Herkesin Bayramı Kutlu Olsun
  • sevgili dostlar ben de 8500 var. 3.0 yüklü sürücülerden. şimdi bu 3.1 nasıl yükleyecegiz download dan sonra direk üzerine mi yüklemek lazım yoksa kaldırıp mı. nasıl olacak bu iş. kontrol panel nasıl siliniyor. ben daha önce 3.0 download dan sonra kontrol panelle beraber hiçbirşey silmeden yüklemiştim öyle kullanıyorum.
    teşekkürler..

not:gerçekten bir artısı oluyor mu.uzun zamandır bilgisayar kullanıyorum ilk kez bugüne kadar sürücü anlamında nvidia nın detanörlerinde görmüştüm bu görüntü ve performans artışını inşallah bu da öyledir. çünkü eski sürücülerle 3.0 ın bi farkını göremedim bir tek kontrol panel daha detaylı o kadar.

düşüncelerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum. bi kere daha teşekkürler.
  • Benim farkettiğim değişiklik ise need for speed hot pursuit 2 de oluşan takılmaların artık olmaması artık 1152*864 full detayda taıkılmassız problemsiz oynayabiliyorum.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by elcompany</i>
    <br />sevgili dostlar ben de 8500 var. 3.0 yüklü sürücülerden. şimdi bu 3.1 nasıl yükleyecegiz download dan sonra direk üzerine mi yüklemek lazım yoksa kaldırıp mı. nasıl olacak bu iş. kontrol panel nasıl siliniyor. ben daha önce 3.0 download dan sonra kontrol panelle beraber hiçbirşey silmeden yüklemiştim öyle kullanıyorum.
    teşekkürler..
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

ATI, eski sürücünün ve control panel'in kaldırılmasını ve ondan sonra yeni sürücü ve control panelin yüklenmesini tavsiye ediyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.