Şimdi Ara

Atatürk Üniversitesi Tıp Fak. Hakkında Sorularınızı Sorabilirsiniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
11.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam malum soğuk memleket kışın sıkıntı çekiyor musunuz ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaitsev Kurbanın Olam kullanıcısına yanıt
    Geçen sene bi dönem baya soğuk olmuş sıkıntı çekmişler ama ben bu sene hiç görmedim nerdeyse. Karadenizliyim memlekete gittiğimde daha çok üşüdüm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • asdafasdaf A kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler

• yeniüye75 kullanıcısına yanıt
    Ne demek kardeşim her zaman. Başka sorularınız olursa özelden de cevaplayabilirim

Ben ne zamandir bu konuyu arastiriyorum hocam cidden akreditasyin olmadan da amerika da doktorluk yapilamiliyor mu

• Tüküreyimbensana T kullanıcısına yanıt
    Hocam amerikada ihtisas yapabilmek için usmle'ye girmen gerekiyor. Burda kendi yetrrliliğini kanıtlıyorsun ve tus gibi düşünebilirsin. Geçen sene çok araştırdım hangi okuldan olursan ol yeterlilik sınavlarına giriyorsun ve kendi bilgini kanıtlaman isteniyor.

Tamamdir sag olun hocam

• Eğitimi nasıl ? Hocaları nasıl ? Yurt ortamı nasıl ? Normal çalışmayla geçmek kolaymı diğer ünivlere göre daha kolay deniliyor bu doğrumudur ?
  • Turkmsic'te altın üyeliği var mı, yurtdışı staj değişim programlarına katılabiliyor muyuz? Ortalama kasmak kolay mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeniüye75 -- 3 Ağustos 2018; 13:22:5 >
  • mehmetd1680 M kullanıcısına yanıt
    Eğitimi iyidir. Hoca konusunda her yerdeki gibi iyi olan da vardır kötü olan da; hemen hemen tüm hocalar proftur ama bunun ben kötü olduğunu düşünmeye başladım :D normal çalışmayla geçmek cidden kolay, sınıfta kalmak emek ister. Diğerlerinde okuyan arkadaşlarım daha çok zorlanıyorlar ama okumadan bilmek mümkün değil tabi

Altın üyeliği bilmiyorum ama turkmsic yurdışı staj değişim sınavı oldu bu sene diğer programlara da katılabiliyorsun erasmus mevlana gibi . Ortalama kasmak aşırı kolay değil. Şöyle ki sınıf geçmek çok kolay finalsiz geçmek kolay ama 90 üstü ortalama yapan sanıyorum bir elin parmağını geçmez ki onlar da çok çalışan insanlar yani biraz arada bırakıyorlar olay sana kalıyor

Anladım dostum teşekkürler, bir de ingilizce eğitimi iyi mi çok fark ediyor muymuş türkçeyle?

Bir ya da iki hoca dışında hocalarımız aynı notlarda aynı yer aynı şekilde anlatılıyor sadece dil farklı onu da ing biliyorsan anlarsın. Lab dersleri ve 4.sınıftan sonraki dersler türkçe yani böyle olunca çok fark oluşturacak bi durum olmuyor :D

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetd1680 -- 9 Ağustos 2018; 13:37:29 >
    Valla ne desem yalan olur Balıkesir hakkında hiçbir bilgim yok çünkü

• Zaten karadenizliymişsin Trabzon mu Erzurum mu ?
    İkisi de eğitim açısından çok farklı değildir ama Trabzon pahalı bir şehir diyorlar ve hiç de öğrenci dostu değilmiş ama Erzurum da bikaç ay cidden soğuk. Ne istediğine göre değişir yani

Tıp eğitiminde hep ilk 10da o soğuğa değecek gibi :DDD
  • Hocam Kırıkkalede kadavra olmaması kafamı çok karıştırıyor. Kırıkkale nin önüne Erzurum u yazmak mantıklı mı? Nevşehirdeyim erzurum biraz uzak kalıyor sizce değer mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Pişman olacağını düşünmüyorum kardeşim. Sonuç ne çıkarsa çıksın hayırlı uğurlu olsun

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.