Şimdi Ara

Ataşehir belediyesinin her sokağı rant için otoparka çevirmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu konuyla ilgili gerçekten bir iki arama yaptım ve doğru düzgün şikayet bulamadım

özellikle batı ataşehir taraflarında yaşayan, çalışan varsa çok iyi bilir.

yıllardır insanların araçlarını park ettiği tüm yol kenarları, ara sokaklar ne varsa hepsine bir değnekçi yerleştirip, ellerine bi makine tutturup ATAPARK, MRN PARK, ERN PARK, bilmem ne park diye saçma sapan fason isimlerle miletten 15 TL gibi fahiş rakamlarla para istiyorlar.

bu otopark "x" müşterilerine aittir diye yazdıkları sokaklarda ne öyle bir işletme var, ne de başka bir işletme. ücra ara sokaklara böyle saçma sapan tabelalar asıp, çizgiler çekip resmen milleti söğüşlüyorlar.

aylardır milletin maaşlarını ödeyemeyen ataşehir belediyesinin artık rant için milleti soymak için başvurmadığı yol kalmamış.

ekşideki başlığı da ekliyorum
    -

https://eksisozluk.com/atasehir-belediyesinin-otoparklari-peskes-cekmesi--5668957

bunu şikayet etmenin bir yolu yok mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falterubbix -- 13 Şubat 2020; 11:52:10 >

• yakında günlük park ücretine ek olarak günlük "aracı dolaşıma çıkartma parası" da isteyebilirler mi acaba?

değnekciler sokakta seyir halindeki araçların yollarını kesip fişini göster derler, fişin yoksa hemen parayı alıp fişi keserler.

aslında bu benim aklıma gelmiş bir şey değil. söylüyorum çünkü ciddi ciddi kendi mahalle sınırlarına kontrol koyup giren araçlara yaptırım uygulamayı tartışan mahalle duydum. reisin davetleri mahalle muhtarlarını baya cesaretlendirmiş olmalı, "belediye sokakta duran açatan para alıyosa ben de sokakta seyreden araçtan dolaşım parası alabilirim belki" kafası.

daha neler görecez acaba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz once cektigim ffotograflar. Yeminle saka gibi. 4 senedir burada çalışıyorum, şu mopalar olan, sarı çizgiler olan yerlere yıllardır insanlar normal boş bulunca araçlarını çekiyorlardı. yol kenarı bomboş yerler.

mrn otopark müşterisi bilmem ne diye tabela koyduğu yerin sağı solu inşaat. ne işletme var ne bir şey.

inanılır gibi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falterubbix -- 13 Şubat 2020; 14:12:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ula hiç mi ataşehirli yok forumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falterubbix -- 17 Şubat 2020; 15:3:59 >
  • maalesef öyle dostum. Özellikle cafe vs tarzı yerlerin önüne dubalar koyup sanki allahın yolu onlara aitmiş gibi davranıp sadece müşterilerinin arabalarını park ettiriyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.