Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.143
Cevap
28
Favori
240.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hasanaygunoglu

bu yöntem ile kilitli iphone 4s lerde unlock edilebiliyor mu? yani kilitli ip4s alsam daha sonra unlock edip kullanabilir miyim?

kumar oynamana gerek yok kilitsiz al kafan rahat olur
  • quote:

bu yöntem ile kilitli iphone 4s lerde unlock edilebiliyor mu? yani kilitli ip4s alsam daha sonra unlock edip kullanabilir miyim?

Hocam bildiğim kadarıyla kontratlı alıp kontratını iptal eden kişiler için geçerli zira kontratı devam eden telefonu unlock etmenin bir mantığı ve gerekçesi yok, yerinde olsam biraz beklerim forumda illa ki 4S sahibi bir arakdaşımız vardır, sonuçlara göre hareket etmek daha mantıklı olacaktır.
  • Evet farklı bir chat linkiyle karşınızdayım:

https://sales.liveperson.net/hc/69560172/?cmd=file&file=visitorWantsToChat&site=69560172

Mail ile uğraşmak istemeyenler 7/24 çalışan bu chat kanalında müşteri hizmetleriyle konuşarak case açtırabilirler. Anında unlock yapmıyorlar ancak case'inizi anında açıyorlar. Yani siz mail atıp da case açılmasını beklemiyorsuuz, bir nevi 1-2 gün kara geçiyorsunuz. Hadi kolay gele.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilecerme -- 23 Nisan 2012; 21:32:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Evet farklı bir chat linkiyle karşınızdayım:

https://sales.liveperson.net/hc/69560172/?cmd=file&file=visitorWantsToChat&site=69560172

Mail ile uğraşmak istemeyenler 7/24 çalışan bu chat kanalında müşteri hizmetleriyle konuşarak case açtırabilirler. Anında unlock yapmıyorlar ancak case'inizi anında açıyorlar. Yani siz mail atıp da case açılmasını beklemiyorsuuz, bir nevi 1-2 kara geçiyorsunuz. Hadi kolay gele.

case açtırmak ne oluyor acaba ?

• quote:

Mail ile uğraşmak istemeyenler 7/24 çalışan bu chat kanalında müşteri hizmetleriyle konuşarak case açtırabilirler. Anında unlock yapmıyorlar ancak case'inizi anında açıyorlar. Yani siz mail atıp da case açılmasını beklemiyorsuuz, bir nevi 1-2 kara geçiyorsunuz. Hadi kolay gele.

hocam yine bombayı patlatmışsınız

• Case dedigi sizin dosyaniz oluyor, dava dosyalari gibi.

Dosyayi acip ilgili birime aktariyor
    İlgili birim islemleri yapip sonuca bağlıyor
  • @hasanaygunoglu

Sam0 arkadaşımız cevap vermiş.

@bird-hunter

Her zaman olduğu gibi
  • ben şimdi Rod Dlebron diye biriyle konuştum kilitli bir telefon için isstemden bakıyorum dedi 5-7 gün içinde açılacak dedi
  • ben mail attım bunlara ne demeliyim şimdi? direkt unlock yapmak istiyorum mu diyeyim yoksa mail attım bunun case ini açın mı?
  • quote:

ben mail attım bunlara ne demeliyim şimdi? direkt unlock yapmak istiyorum mu diyeyim yoksa mail attım bunun case ini açın mı?

hocam ben direk unlock yapmak istiyorum dedim sistemden bakıyorum cihazınızın durumuna göre 5-7 gün içinde açılabilir dedi sonra e-posta adresimi istedi mail geldi mailde case number yazıyordu bakalım ne zaman unlock olur

• quote:

Mail ile uğraşmak istemeyenler 7/24 çalışan bu chat kanalında müşteri hizmetleriyle konuşarak case açtırabilirler. Anında unlock yapmıyorlar ancak case'inizi anında açıyorlar. Yani siz mail atıp da case açılmasını beklemiyorsuuz, bir nevi 1-2 gün kara geçiyorsunuz. Hadi kolay gele.

Maile kaç gündür geri dönmediler. Birde bu yöntemi deniyelim. Bunada bağlanması için bekleyeceğiz bir süre sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bird-hunter

quote:

ben mail attım bunlara ne demeliyim şimdi? direkt unlock yapmak istiyorum mu diyeyim yoksa mail attım bunun case ini açın mı?

hocam ben direk unlock yapmak istiyorum dedim sistemden bakıyorum cihazınızın durumuna göre 5-7 gün içinde açılabilir dedi sonra e-posta adresimi istedi mail geldi mailde case number yazıyordu bakalım ne zaman unlock olur

şimdi konuştum. case numarası verdi ve mayısın 1 inde mail alacaksınız bizden dedi. neyse bekleriz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bird-hunter

quote:

şimdi konuştum. case numarası verdi ve mayısın 1 inde mail alacaksınız bizden dedi. neyse bekleriz.

Aynen bende az önce konuştum case açtı ve dediğiniz gibi 1 mayısta mail gelecekmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: ertan_devil

arkadaşım gene de teşekkür ederim fakat benim istediğim itools programı üzerinden wiev details kısmından görünyüdü..

dostum sanırım bunu diyorsun buyur neyi görmek istediğini görürsün diye tahmin ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehdisenturk

quote:

Orijinalden alıntı: dncbrk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dncbrk

quote:

Arkadaşlar 4 gün önce gönderdiğim maile umudumu kesmiştim ama şimdi bir mail geldi burada ne demek istiyor olumlu olumsuz ne yazıyor yardımcı olursanız sevinirim.. bu arada case number la ben naapcam ne işe yarar ?

Dear Mehdi Senturk,

Thank you for taking the time to e-mail AT&T regarding the unlock code for your iPhone device. My name is Melinda Simon, and I will be happy to assist you with this.

At this time, Case ID CM20..............2 has been submitted to determine the unlock eligibility of your device. Under normal circumstances, your case would be resolved within 5-7 business days but due to the large number of inquiries received at this time there may be a delay in processing. If your iPhone device is eligible you will be contacted via email by the Device Unlock Team.

Mehdi Senturk, we thank you for allowing us the opportunity to assist you with your request. My name is Melinda Simon. If we can be of further assistance, please contact us athttp://www.att.com/wireless. Should you have additional concerns or questions about this issue please reply to this email. If you need to contact us again regarding a new issue please send us a new email via the contact link through your online account. As always, thank you for choosing AT&T!

Sincerely,

Melinda Simon

AT&T

Online Customer Care Professional

Help AT&T improve our service to you! Please complete our short survey about your e-mail Customer Service experience. Click on:

http://www.wireless.att.com/supportsurvey/epoll/Booth.do?controller=com.jcorporate.epoll.controller.Booth&Format=tiny&CategoryId=2&PollId=16&state=promptVote&id=ccgaMS254e***21326625***

size case number vermişler ve 5-7 iş günü arasında dönüş yapacaklarını söylemişler yani unlock için uygunluğunu kontrol edip olumlu yada olumsuz geri dönecekler;)

inşallah olurda kurtuluruz kilit işinden. peki olumsuz cevabın gelme olasılığı kaçtır sizce ?

Olumsuz cevap alacaginizi sanmiyorum genel de olumlu oluyor ;)

inşallah olumlu cevap gelir yaa bu sabırsızlıkla 1 hafta nasıl beklicem bilmiyorum

valla beklemek gerçekten çok zor haklısın ama inşallah herkesin işi çözülür ;)

• Arkadaşlar bu son verdiğiniz link için ne kadar teşekkür etsem azdır. Günlerdir unlock code bekliyorum, az önce satış temsilcisi ile görüştüm ve yeni case number alıp en geç 1 haftaya kadar onay mesajı gelecek dedi. İnşallah iş bu kez çözülür. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blindearth

Arkadaşlar bu son verdiğiniz link için ne kadar teşekkür etsem azdır. Günlerdir unlock code bekliyorum, az önce satış temsilcisi ile görüştüm ve yeni case number alıp en geç 1 haftaya kadar onay mesajı gelecek dedi. İnşallah iş bu kez çözülür. Teşekkürler.
    arkadaşlar bu arada tor dan veysel arkadaşımız ulaşınca bende baya bi uğraşıp chatten direkt unlock yaptırmak istedim ama şuan itibari ile dale, james ve tony adında 3 kişi çıkıyor sürekli ve at&t numarası vermeden unlock yapmıyorlar ve james çok terbiyesiz direkt suratınıza kapıyor bilginize keşke bende chris ile karşılaşabilsem :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dncbrk -- 24 Nisan 2012; 0:27:29 >
  • Ben az önce bilgilerimi kontrol etme amaçlı yeniden bağlandım ve Sam Chavez çıktı, gayet nazik bir şekilde bilgilerimi teyit etti ve size email ile 1 haftaya kadar geri döneceğiz dedi.
  • valla bende son cihaz için attığım maile cevap alamayınca normal chat yoluyla da sürekli red cevabı alınca son verdiğiniz chat linkinden bi case number aldım ve 1 mayıs ta cevap vereceklerini söylediler inşallah bu cihazda kurtulur gevey olayından :)
  • arkadaşlar chat sayfasında sürekli bekleyin diye böyle uyarı alıyorum bu sayfa çalışıyormu su anda.

All representatives are currently assisting others. Your estimated wait time is 4 minutes and 47 seconds. Thanks for your patience.
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.