Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
4.142
Cevap
32
Favori
230.161
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    294 Mesaj
    Hayirli olsun haci. Olmus senin is.. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

PSN:EmR_07
    Game Center:EmR & Pique
    iPhone 7 32 GB Matte Black & PlayStation 4
  • Yüzbaşı
    266 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EmR.

ya millet mail geldi .açıldı mı açılmadı mı yaaa

acildi insallah. :)

telefonu itunes a baglayin yeniden baslatin bakalim ne olacak?

• Yarbay
    2062 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gibson Les Paul

quote:

quote:

bu mail ne demek

Attached is the information referenced during your discussion today with an AT&T representative. If you have any questions, please refer to our online support site athttp://att.com/wireless.

Please do not respond to this e-mail. This mailbox is not monitored and does not accept mail.

açıldı mı şimdi benim telefon.şu an kız arkadaşım denizlide ben ankarada.pazartesi üniversiteye dönüyoruz.kız restore falan bilmiyor.ben gidince yapsam sorun olur mu mail geldi.teyit ettirme şansım var mı chat ten

Hayır bugün konuştukarınızı yollamışlar.

ya açılmadı mııı

Attached is the information referenced during your discussion today with an AT&T representative. If you have any questions, please refer to our online support site athttp://att.com/wireless.

Please do not respond to this e-mail. This mailbox is not monitored and does not accept mail.

Attachments:

Completing Authorized iPhone Unlock

This message, including any offer and attachments, is intended for the named recipient and may contain confidential information. No other person should rely on any offer or information in this message. If you are not the named recipient, please immediately delete this message.

Olmuş. Devamını yazmamışsınız az önce orada böyle bir şey yazmıyordu da

• Yarbay
    5959 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nEO147

quote:

ya millet mail geldi .açıldı mı açılmadı mı yaaa

acildi insallah. :)

telefonu itunes a baglayin yeniden baslatin bakalim ne olacak?

ya biz şimdi üniversitede öğrenciyiz.1 hafta vizelerden sonra memleketlere geldik.ben ankarada,o denizlide.pazartesi birlikte üniversiteye dönüyoruz.pazartesi bu işlemi yapsak sorun olur mu kızın laptop benim evde kalmıştı
    |
    |

• Yarbay
    5959 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bu mail ne demek

açıldı mı şimdi benim telefon.şu an kız arkadaşım denizlide ben ankarada.pazartesi üniversiteye dönüyoruz.kız restore falan bilmiyor.ben gidince yapsam sorun olur mu mail geldi.teyit ettirme şansım var mı chat ten

Hayır bugün konuştukarınızı yollamışlar.

ya açılmadı mııı

Attachments:

Completing Authorized iPhone Unlock

This message, including any offer and attachments, is intended for the named recipient and may contain confidential information. No other person should rely on any offer or information in this message. If you are not the named recipient, please immediately delete this message.

Olmuş. Devamını yazmamışsınız az önce orada böyle bir şey yazmıyordu da

adam yanlış imei vermez değil mi açılmıştır yani. bu adama tekrar ulaşabilir miyim.tek insaflı o çıktı bir yalvardım anlatamam
    |
    |

• Onbaşı
    34 Mesaj
    Gibson Les Paul 'a verdim bilgileri, inşallah halleder ... selamlar.
    |
    |
    forumda bu konuyu açan ve ve bu yardımlarda bulunan herkese çok ama çok teşekkür ederim.
    şu an iki cihazımda unlocked,
    |
    |
    VİDEO İCİN

ARKADAŞLAR UNLOCK YAPIP REDSNOW VE SAM İLE ACTİVE EDEMEYENLER İÇİN ACELEYLE BİR VİDYO HAZIRLADIM...
    BASİT BİR YÖNTEM BUNUN İÇİN SAM TWEAK KULLANILACAK...
    Cydiadan "http://repo.bingner.com" reposunu yükleyin
    Reponun içindeki "SAM" tweakini yükleyin.
    "Samprefs" adında simge oluşacak ayarlar kısmından da ulaşabilirsiniz
    İçine girdiğinizde "Utilities" yazacak ona girin.De-activate yazan kısma tıklayın eğer tlf resping atıp aktivate menüsü gelmiyor sadece deactivate yapıldı diyorsa olmamış demektir.
    Ordan çıkın ve sbsetting menüsündeki "MORE > mobile substrate addons >Bütün tweakleri pasif hale getir ve home tuşuna basın
    Telefon resping sonrası direk aktivasyon ekranı gelecek eğer gelmediyse tekrar "Samprefs" girip "Utilities >De-activate" seçin.Resping sonrası telefon aktivasyon ekranına gelcektir.Wİreless bağlantısını seçip tr hattınızı takın.
    Eğer unlock olduysa tlf bu ekranı tr hattı ile geçeceksiniz.
    Hat bazen bu adım geçilmesine regmen gelmiyor bunun nedeni sam tweakdir.Cydia> Manage>packages> sam ve samprefs kaldırın
    Ardından kapattığınız tweakleri geri açın("MORE > mobile substrate addons ")

Bu yolla restore etmeden ve diğer yollarla çözüm bulamadığınızda aktivasyon yapabilirsiniz.Enazından ben böyle yaptım redsnowu denedim olmadı.
    Kolayyy gelsin..

• Teğmen
    176 Mesaj
    Beyler bir hayırsever bana yardım etsin bana sonra ne dilerse dilesin benden
    |
    |
    yanı bellımı olur ya baseband yukseldıkden sonra hıc bıseyde yapamassın :)))
    |
    |
    Sirf bu yuzden update yapmadim ben abi. Belli olmaz bunlarin ne yapacagi. :)

|
    |
    |
    |

• Binbaşı
    1708 Mesaj
    ben guncelledım valla son surume ınsallah bı kelege gelmeyız kapamazlar sonra:)
    |
    |
    sara diye bir kıza imei kontrol ettirdim.restore edebilirsiniz dedi.aman allahım.pazartesi açılırsa bayramdır
    |
    |

• Teğmen
    176 Mesaj
    Arkadaşlar bana yapılan iyiliği unutmam asla ben ve siz değerli forum üyeleri hayatımı kurtardınız açılmasa bile hepinize çok teşekkür ederim
    ya şu telefon yanımda olsaydı da deneyebilseydim.pazartesi restore etsem sorun olur mu ? bir de başka 1 hattan başkasıyla denediniz mi

• Teğmen
    133 Mesaj
    arkadaşlar maille cevap gelmeden denedim az önce. chatleşeli 22 saat olmuştu. her neyse redsn0wla deaktive edip itunes a bağladım. ta taaaam. vodafone tr çıktı direkt. unlock yazısı falan çıkmadan. geveye elveda

ben ilk maille başvurmuştum. o zaman uygun görünmüyor ama yine de araştıralım denmişti. kesinlikle chatle deneyin.
    |
    |

|
    |
    3330 - GD 67 - 3510i - K500 - P800 - P990 - P1i - Xperia X1 - Iphone 3gs - İphone 4 - HTC Sensation - Galaxy S2 - LG Optimus 3D - Galaxy Nexus - Galaxy S3 - Lumia 920 - Nexus 4 - iPhone 5 - Galaxy S4 - LG Optimus G Pro - LG G2 - HTC One - Moto G - Galaxy Note 3 - HTC One M8 - HTC One M9 - Galaxy Note 4 - Xperia Z5 - iPhone 6S Plus - Huawei Mate 8 - HTC 10 - Lenovo Moto Z - Huawei Honor 8 - Blackberry Passport - Galaxy S8 - iPhone X - Essential Phone - iPhone XS Max
  • Yarbay
    5959 Mesaj
    quote:

ya şu telefon yanımda olsaydı da deneyebilseydim.pazartesi restore etsem sorun olur mu ? bir de başka 1 hattan başkasıyla denediniz mi

pazartesi restore etsek sorun olmaz değil mi açılmıştır değilmi kıza rezi olmayım
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.