Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.143
Cevap
28
Favori
240.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: crazylife0658

Atabey kardeşim sen ben birde bjk136806 nickli arkadaş konunun profesörü olduk walla

Damdan dusenin halini sadece damdan dusen anlarmis bu unlock derdini ceken bilir bizde elimzden ne geliosa yardim ettik arkadaslara iste:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat_34

quote:

Orijinalden alıntı: Joyous

Eleman cevap atmadı ama sorguladığımda şuanda unlocked olarak gözüküyor şuanda şimdi ne yapmak gerek bende ios 5.1 var güncelleme yaparsam JB yapabilir miyim ? nasıl kullanacaz ?

geçmiş olsun kardeşim darısı bize
    ben satın alalı 5 gün oluyor ama ses seda yok sorgudada locked :(

sen siteden sürekli kontorlünü yap dostum.. hiçbi mesaj felan gelmiyor ama açılıyo sonunda
  • Bende 3gs telefonum için "gadget.potli" 'den unlock satın almak istiyorum ancak bu adamın ebayda 2 ürünü var. Biri 48$ diğeri 35$. Bunların ne farkı var anlamadım. Forumda yaptıanlar sanırım 48$ lıktan satın almış. 35$'liğin ne olduğunu bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erturkmen

Perşembe gecesi finewholesalej isimli satıcının burada ki ilanından unlock hizmeti aldım, haftaya açılır diye beklerken sabah bir baktım mail atmış işleminiz tamam diye, ve restore yaptım cihaz unlock oldu bir tek kayıt kaldı şimdi :)
    Unlock işlemi 2 gün sürdü tavsiye ederim...

bende şimdi buradan satın aldım bakalım ne olacak. beklemedeyiz.www.dev.mk burasıda çalışmıyor şuan server hatası verıyor..

• Merhaba arkadaşlar.
    Kısmet olursa kasımda Miami ve Florida bölgelerinde olacağım. Merak ettiğim konuysa bir Türk vatandaşı olarak bir Apple store gidip AT&T konturatlı iphone satın alabiliyormuyum. Alabiliyorsam Türkiyeye den Ebay üzerinden satılan IMEI Unlock Code Service for ATT iPhone 3 3G 3GS 4 4G 4S Ebaydan alarak açtırsam sorunsuz ve simfree olarak kullanabilirmiyim ? Bir iki arkadaşımada alıcam, durduk yere mahçup olmayalım.
    Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim👀

• quote:

quote:

Eleman cevap atmadı ama sorguladığımda şuanda unlocked olarak gözüküyor şuanda şimdi ne yapmak gerek bende ios 5.1 var güncelleme yaparsam JB yapabilir miyim ? nasıl kullanacaz ?

Benimde 3.gunum daha locket acilinca haberlesiriz dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: MAD MAX

Merhaba arkadaşlar.
    Kısmet olursa kasımda Miami ve Florida bölgelerinde olacağım. Merak ettiğim konuysa bir Türk vatandaşı olarak bir Apple store gidip AT&T konturatlı iphone satın alabiliyormuyum. Alabiliyorsam Türkiyeye den Ebay üzerinden satılan IMEI Unlock Code Service for ATT iPhone 3 3G 3GS 4 4G 4S Ebaydan alarak açtırsam sorunsuz ve simfree olarak kullanabilirmiyim ? Bir iki arkadaşımada alıcam, durduk yere mahçup olmayalım.

Kontratlı alabilmek için vergi numaran olması gerekiyor aksi halde alamazsın diye biliyorum yoksa Kontratlı alan direk kaçar cihazı bedevaya almış olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: akid

quote:

Orijinalden alıntı: MAD MAX

Merhaba arkadaşlar.

Kontratlı alabilmek için vergi numaran olması gerekiyor aksi halde alamazsın diye biliyorum yoksa Kontratlı alan direk kaçar cihazı bedevaya almış olur.

Teşekkürler cevabın için.

• merhabalar öncelikle at&t yi aradım fakat at&t telefon nosu olmadan işlem yapamayacaklarını söylediler. Ben de burada yazılanları okudum ve ebay'den 40usd'ye unlock satın aldım, telefon imei bilgilerini satıcıya gönderdim, bakalım ne zaman açılıcak....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanbrs

quote:

quote:

benim 8. gün olmuş hala bir haraket yok daha uzun sürmez umarm
    açılırsa inşallah duyururum dostum yine burdan

• evet bugun 48saat oldu. bekliyoruz. inşallah bikazık yemeyiz finewholesalej dan
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsevencan

evet bugun 48saat oldu. bekliyoruz. inşallah bikazık yemeyiz finewholesalej dan

Arkadaşım rahat ol yapar herhalde.yapmazsa biz yaparız :)
    2 5 gun yazıyo ılanında...
  • rahatız bekliyoruz . inşallah bi sıkıntı çıkarmaz bize....
  • quote:

rahatız bekliyoruz . inşallah bi sıkıntı çıkarmaz bize....

quote:

rahatız bekliyoruz . inşallah bi sıkıntı çıkarmaz bize....

Bir sıkıntı olacağını sanmam, sana bu mesaj geldimi bana bu mesaj geldikten 1 gün sonra unlock olduğuna dair mesaj geldi

quote:

Thanks for your purchase.We have received the required information and if your paypal transaction has been cleared your order will be submitted to the remote server for processing. Please note the processing time in item listing. Sometimes there can be a delay due to weekend, holidays and heavy traffic on the remote server. Some phones are blocked by the network so may take longer to unlock. Once you phone has been unlocked we will notify you and provide you with instructions to complete the unlock.

Thanks,
    Customer Support

- finewholesalej

• ben finewholesalej dan aldım 2 gun içinde yapamadık paranızı geri iade ediyoruz diye mesaj attılar. yani yapamazlarsa da parayı iade ediyorlar sorun yok. ben ne yapayım onu düşünüyorum şimdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: drnsrc

ben finewholesalej dan aldım 2 gun içinde yapamadık paranızı geri iade ediyoruz diye mesaj attılar. yani yapamazlarsa da parayı iade ediyorlar sorun yok. ben ne yapayım onu düşünüyorum şimdi :)

Neden olmamis acaba hocam bilginiz var mi? Olan kisilerden farkli olarak neyiniz var, yani telefonu aldiginiz yer falan mi onemli oluyor acaba?

Parayi iade etse de telefonu kullanamadiktan sonra...
  • quote:

Orijinalden alıntı: drnsrc

ben finewholesalej dan aldım 2 gun içinde yapamadık paranızı geri iade ediyoruz diye mesaj attılar. yani yapamazlarsa da parayı iade ediyorlar sorun yok. ben ne yapayım onu düşünüyorum şimdi :)

hadi ya olmama ihtimalide var yani. vay anasını. inşallah öyle bişi olmaz..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaanbrs

quote:

quote:

benim 8. gün olmuş hala bir haraket yok daha uzun sürmez umarm
    açılırsa inşallah duyururum dostum yine burdan

evyallah bende aynen iletirim saygılar

• arkadaşlar ben şu dolti miydi neydi ondan alalı 9 gün oldu hala ses yok malum eleman sessiz takılıyormuş meraklandım iyice ama ingilizcem yok ingilizcesi olan bir arkadaşımız yardımcı olsada konuyla alakalı 'napıyon niye sesin çıkmıyor akadaş bak kaç gün oldu bizden sonra satın alanları açtın bizi salladığınn yok' vari bi msj yazsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk136806

quote:

Orijinalden alıntı: crazylife0658

Atabey kardeşim sen ben birde bjk136806 nickli arkadaş konunun profesörü olduk walla

Damdan dusenin halini sadece damdan dusen anlarmis bu unlock derdini ceken bilir bizde elimzden ne geliosa yardim ettik arkadaslara iste:)

Hocam 5.1 den telefonun içinden güncelleştirmeleri denetleyerek 5.1.1 e güncelledim telefonu simkartı taktım kapatıp açtım fakat simkart hatası verdi gene. Daha sonra itunes dan recovery yapayım dedim.

Orjinal firmware i indirdim.

( iPhone 4 (GSM) (http://appldnld.apple.com/iOS5.1.1/041-4293.20120427.3DRyb/iPhone3,1_5.1.1_9B206_Restore.ipsw) )

bu linkten dediğiniz gibi DFU moda alıp itunes dan shift + recovery ile bu ipsw yi yükledim hata yok telefon açıldı. İlk açılış ayarlarını yaptım dil seçimi falan filan ama simkart doğrulama bölümünde kalıyor buseferde :( Etkinleştiriliyor yazısında kalıyor sürekli itunes da da;

şekilde hata veriyor :/

DİPNOT vereyim : telefondan güncelleme yaptığımda başka iphone da kullanılan micro sim ile deneme yaptım. Ancak orjinal firmware attıktan sonra kullanmadığım açık olan bi simkartı mikro sim olmadığı için kendim keserek yaptım. Bununlan ilgi ve alakası var mıdır ? Kendi sim kartımı telefoncularda kestirirsem olmazsa telefonsuz kalıcam başkasından hat bulup denemek falanda süreci uzatıyor malesef :( Ne yapmak gerek yardımcı olursanız sevinirim..

• 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.