Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.143
Cevap
28
Favori
240.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mailime halen cevap gelmedi. 12:44'te gönderdim.
  • bir süre sonra hepsini toptan açarlar mı ?
  • Ben pazartesi gece 2 de aradim hala mail gelmedi mail gelen varmi varaa kac gunde geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koray6852

Ben pazartesi gece 2 de aradim hala mail gelmedi mail gelen varmi varaa kac gunde geldi

Ben 17:00 da yazdım 19:33 de yanıt geldi . Calışma saatleri 17:00 20:00 arası Türkiye saatine göre ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiCCky -- 11 Nisan 2012; 17:09:55 >
  • Takip merak ettim bakalim basvuranlarinki acilacakmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaedHrOS

faturam yok, at&t simkartım var ama itools telefon numarasını göstermiyor, cihazın içinden baktığım zamanda "unknown" yazıyor, simkartın bozuk olmadığına eminim cihazı aktifleştiriyor çünki. at&t telefon numaramı nasıl öğrenebilirim?

bence ıphone uzerınden vumber ı yukle kayıt ol ve att yı arayınca vumber numaranı ver onlar senı ordan ararlarsa ulasırlar anında sahsen ben boyle yaptım bakalım 18 ıne kadar bellı olur denıldı heyecanla beklıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 09u2

Mailime halen cevap gelmedi. 12:44'te gönderdim.

belkı maıl ı yanlıs yazmıssındır bende de oyle olmustu fartkettım sonra bı daha gonderdım bence 3-4 maıl atmakta yarar var acıkcası bana 10 dakıka sonra confırm maıl ı geldı daha sonra 5 saat kadar sonrasında att must. tems. maıl attı 18 ıne kadar hallederız aga canını sıkma dedı
  • Saat 14:30 da mail attım ve malime 17:30 gibi cevap geldi

sanırım Case ID vermişler ve ilgilenip döneceğiz diyorlar

Dear Ozer ,

Thank you for taking the time to e-mail AT&T regarding an unlock code for your iPhone. My name is Mark Jones, and I am happy to help you with your inquiry.

After reading your email and reviewing the account, I have forwarded your request for a possible unlock code to our specialty group for review. You will be contacted as soon as possible with a resolution. The reference number is CM20120411_*******. I apologize for any inconvenience and or delays.

Sincerely,

Mark Jones
    AT&T
    Online Customer Care Professional

The information provided in this e-mail is intended for the view and use of the authorized AT&T subscriber only. Content may not be shared or relied upon by third parties. AT&T, at its sole discretion, reserves the right to amend, modify or replace the written content of this message to correct or update answers provided to Subscriber. No term of Subscriber's Customer Service Agreement is altered, waived, or modified by this message unless expressly agreed by an authorized AT&T representative.

(c) 2010 AT&T Intellectual Property. All rights reserved. AT&T, the AT&T logo and all other AT&T marks contained herein are trademarks of AT&T Intellectual Property and/or AT&T affiliated companies. All other marks contained herein are the property of their respective owners.

• evet bizde aradık ve case id mizi aldık, telefonda nedir bu işin aslı astarı diye sorduğumuzda, normalde böyle birşey yapılmadığını ama apple dan gelen istek üzerine cihazların unlock işleminin yapıldığını, işlem süresinin 9 gün olduğunu söyledi.bekleyip göreceğiz nele olacağını.
  • bende mail attim, otomatik maille geri dönüş yapacaklarını söylediler, beklemedeyiz:D
  • takip
  • Mail atmistim gelen cevap bu oldu.

AT & T, Apple iPhone 4 16 GB kilidini getirmedi e-posta için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. İsmim Cheala Yeşil ve ben soruşturma ile size yardımcı olmaktan mutluluk duyuyorum.

Ben unlock için talepte var. Vaka sayısı CM20120411_xxx59476 olduğunu. Isteğin tamamlanması için 7-10 gün kadar bekleyin, ancak bu istekleri çok sayıda nedeniyle, ek süre izin verin lütfen. Bu e-posta yoluyla unlock isteği sonuçları ile cihazı açma ekibi tarafından irtibata geçilecektir.

Ömer Ünal, ben Yukarıdaki bilgilerin yararlı olmasını sağlar umuyoruz. Başka sorularınız varsa, daha fazla yardım için bu e-postayı cevaplayın. Yine benim adım Cheala Yeşil ve ben AT & T bağlantı kurduğunuz için teşekkür ederim

Saygılarımla,

Cheala Yeşil

AT & T
    Online Müşteri Hizmetleri Uzmanı
  • Thank you for taking the time to e-mail AT&T in regards to unlocking your Apple iPhone 4 16 GB. My name is Cheala Green, and I am happy to help you with your inquiry.

I have submitted a request for the unlock code. The case number is CM20120411_39159xxx. Please allow up to 7-10 days for completion of the request; however, due to the large number of these requests, please allow additional time. You will be contacted by the device unlock team with the results of the unlock code request via email.

Omer Unal, I hope the information above provides to be helpful. If you have any further questions, please reply to this email for further assistance. Again my name is Cheala Green and I thank you for contacting AT&T.

Sincerely,

Cheala Green

AT&T

Buda orjinal metin
  • Arayıp case id aldım mail gelmedi henüz.
  • arkadaslar arayipta mail alan var mi maile hizli cevap veriyolarda arayanlari kaile almiyorlar mi?
  • başka bir forumda adama unlock maili gelmiş

quote:

Dear Caglar Bal,

Thank you for contacting AT&T Customer Care about unlocking your iPhone 2764.

We have reviewed your request and confirmed that you are eligible to have the requested iPhone unlocked.
    To complete the unlock, simply:
    1. Open iTunes on your Mac or PC and verify that you have internet connectivity.
    2. Connect your iPhone using the dock connector to USB cable that came with your iPhone.
    3. Backup and restore your iPhone using iTunes.
    For information on backup and restore, please visit iTunes: Backing up, updating, and restoring iOS software.
    4. After restoring, your iPhone will be unlocked.
    Additional information on unlocking can be found at iPhone: Troubleshooting authorized unlock issues.
    For questions regarding AT&T?s wireless service and iPhone, please visit the Phone/Device Learning Center. We thank you for your continued business and look forward to providing you with the best customer service.

Thank you for contacting AT&T Mobility. We appreciate your business.

Sincerely,

Tommy Harrison
    AT&T

• Evet sevgili Apple fanları sıkı durun süper bir haberle geliyorum...

Case ID falan olmadan, beklemeden direkt olarak Unlock işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Aşağıdaki vereceğim adrese girip AT&T ile chat yaparak cihazınızı Ebay'den aldığınızı ve elinizde PayPal faturası ve cihazın IMEI nosunun olduğunu söylüyorsunuz. Size AT&T hattınıza ait numaranızı sorabilirler. Buna da cevap olarak cihazın ilk sahibinin AT&T müşterisi olduğunu, sizin olmadığınızı söylüyorsunuz. Ardından sizden cihazın IMEI numarasını istiyorlar ve 2-3 dk beklemenizi istiyorlar. Sonrasında işlemininizin tamamlandığını söylüyorlar ve e-postanıza aşağıdaki gibi bir mail geliyor. Ardından cihazınızı deaktive ederek tekrardan iTunes'a bağladığınızda artık geveysiz, ultrasn0wsuz bir iPhone'unuz oluyor.

Bir teşekkür kafidir.

Chat yapacağınız link:
    https://sales.liveperson.net/hc/51882590/?cmd=file&file=visitorWantsToChat&site=51882590&SESSIONVAR!skill=bds-bau-english&SESSIONVAR!pagename=WirelessSupportChat&SESSIONVAR!Section=MyATT

Chat penceresinde doldurmanız gereken alanlar:

Operatörle görüştükten sonra mailinize gelen e-posta:

• quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Evet sevgili Apple fanları sıkı durun süper bir haberle geliyorum...

Case ID falan olmadan, beklemeden direkt olarak Unlock işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Aşağıdaki vereceğim adrese girip AT&T ile chat yaparak cihazınızı Ebay'den aldığınızı ve elinizde PayPal faturası ve cihazın IMEI nosunun olduğunu söylüyorsunuz. Size AT&T hattınıza ait numaranızı sorabilirler. Buna da cevap olarak cihazın ilk sahibinin AT&T müşterisi olduğunu, sizin olmadığınızı söylüyorsunuz. Ardından sizden cihazın IMEI numarasını istiyorlar ve 2-3 dk beklemenizi istiyorlar. Sonrasında işlemininizin tamamlandığını söylüyorlar ve e-postanıza aşağıdaki gibi bir mail geliyor. Ardından cihazınızı deaktive ederek tekrardan iTunes'a bağladığınızda artık geveysiz, ultrasn0wsuz bir iPhone'unuz oluyor.

Bir teşekkür kafidir.

Chat yapacağınız link:
    https://sales.liveperson.net/hc/51882590/?cmd=file&file=visitorWantsToChat&site=51882590&SESSIONVAR!skill=bds-bau-english&SESSIONVAR!pagename=WirelessSupportChat&SESSIONVAR!Section=MyATT

Chat penceresinde doldurmanız gereken alanlar:

Operatörle görüştükten sonra mailinize gelen e-posta:

teşekkürler o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: Gibson Les Paul

quote:

Orijinalden alıntı: P!iZ

quote:

Orijinalden alıntı: Gibson Les Paul

quote:

Orijinalden alıntı: P!iZ

ya yazdıklarımı takmıyor musunuz bana mı öyle geliyor? UNLOCK İÇİN 2 YIL NASIL DOLAR??? IPHONE 4 ZATEN 24 HAZIRAN 2010 ÇIKIŞLI 2 YIL OLMASI İÇİN 24 HAZİRAN 2012 GÖRMENİZ LAZIM LÜTFEN K*ÇINIZDAN KURAL UYDURMAYIN 2 YIL DOLCAK DİYE BİR ŞART YOK!!!KURALLARI OKUDUK ÖYLE BİRŞEY YAZMIYOR!!!
    ayrıca ücretlendirceklerini zannetmiyorum ki çok beklemicem herkes demiş en geç 2-3 gün içinde diye gelsin mail bi unlock olsun hemen o gün işlem yapıcam..insanlara da ücretsiz yapıcam

Arkadaşım o kural kontratlı telefonlarda geçerli Apple store'da kontratsız satılan cihazlar da at&t ye kilitliydi şu an yaptıklarımız onlar.

Bu arada

CooLasFcuK
    drkozi
    Serhat!
    Marmarali
    işlemleri tamamlandı 7 gün sonra sonuçlanacak.

İlk 3 kişiye işlemler ücretsiz yapıldı şimdi harçlığımızı çıkarmak için ücretli devam ediyoruz.

Arkadaşım bende sana diyorumki iphone 4 ilk çıkış tarihi 24 haziranken 2 yıl kuralı nasıl koyuyorlar hani size göre? kusura bakmayinda sana para verenlerin mantigini anlamiyorum ki sizde firsatci olmussunuz hemen dua et de adamlar olmsuz yanitla donmesin o zaman halin ne olur onu dusun

Arkadaşım siz herhalde eskiden Apple Store'da satılan kontratsız telefonların sim kilitli olduğunu bilmiyorsunuz ?

afterlife97 siz benle dalga mı geçiyorsunuz bana mı öyle geliyor?geveyi ilk test edenlerden birisi olarak ben mi simkilit olayını bilmiyorum? onu geçtim ben sana ne diyorum sen bana ne diyorsun ben iphone 4 lerin release date ini söylüyorum diyorum ki 2 yıl dolmasına imkan yok diyorum dolayısı ile iphone 4 ler için 2 yıl sınırını getiremezler sen gelmiş bana simkilit bilmiyo diyosun lafı bi adam gibi anla önce

• kilecerme

sağol, bakalım şuanda operatör bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.