Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.143
Cevap
28
Favori
240.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 Hafta aradan sonra gele gele böyle mail geldi ey allahım delirmemek elde değil

Dear Customer:

Thank you for your recent inquiry regarding your AT&T service. We apologize for any inconvenience this may have caused you. The issue has been resolved.

Should you have any further needs regarding this issue, please do not hesitate to call us at 1 800 331-0500 and reference the tracking number shown above.

Sincerely,
    AT&T

Buda 2.ci mail...

Attached is the information referenced during your discussion today with an AT&T Representative. If you have any questions, please refer to our online support site atwww.att.com.

Arkadaşlar şuan yapmamız gereken ne var ? amerikadaki amcamın da at&t hesabı yokmuş. Çözüm önerisi olan varsa paylaşsın lütfen.

• Arkadaşlar bu arada 5 6 case açtırdım sadece ROD DELBORN denen adamın verdiği case in cevabı geldi. Öbürlerinden tık yok. Bide ben bu case numarasını ilk açtığımdan 1 hafta sonra açtırdım. İlk açırdıklarım güme gitti anlayacağınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TatanKagan

quote:

Orijinalden alıntı: blindearth

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Herkese aynı mail geliyor. Gelecek de zaten. AT&T hesabı olmayana açmıyorlar. Bu kadar basit.

Ineligibility Invalid Mobile or Account

herkese aynı mail geliyor demişsinde bana gelen mail'de " Ineligibility Invalid Mobile or Account " böyle bir ibare ve o paragraf yok .

Dear Customer:

Thank you for your recent inquiry regarding your AT&T service. We apologize for any inconvenience this may have caused you. The issue has been resolved.

Should you have any further needs regarding this issue, please do not hesitate to call us at 1 800 331-0500 and reference the tracking number shown above.

Sincerely,
    AT&T

böyle bir mail gelmiş. cözüme kavuşturuldu tarzında birşeylerden bahsetmişler yarın telefonu itunes'e bağlayıp deneyeceğım.

Arkadaşım cihazınız unlocked olmuş. Güle güle kullanın.

Eyvallah bu arkadaşımın telefonuydu bakalım yarın deneyeceğim ..

Arkadaşım bana da aynı mail geldi. Ama unlock maili bu şekil değil. Sana ne yapman gerektiğini falan anlatıyor mail de bu değil yani. Maalesef..

• quote:

quote:

Herkese aynı mail geliyor. Gelecek de zaten. AT&T hesabı olmayana açmıyorlar. Bu kadar basit.

herkese aynı mail geliyor demişsinde bana gelen mail'de " Ineligibility Invalid Mobile or Account " böyle bir ibare ve o paragraf yok .

Dear Customer:

Sincerely,
    AT&T

böyle bir mail gelmiş. cözüme kavuşturuldu tarzında birşeylerden bahsetmişler yarın telefonu itunes'e bağlayıp deneyeceğım.

Kullanıcılara 2 adet mail geliyor. Biri case'inin kapandığına dair. Diğeri de case ile ilgili sonucun içeriğiyle ilgili. Benim bahsettiğimde AT&T accountunuz olmadığından başarısız deniyor. Sizin bahsettiğiniz mailde case'inizin sonuçlandığı belirtiliyor. Bu case sonuçlandırma olumlu veya olumsuz farketmez herkese geliyor. Bu mail geldi diye sakın ola cihazınızın versiyonunu yükselterek update yapmaya kalkmayın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dear Customer:

Sincerely,
    AT&T

Arkadaşım cihazınız unlocked olmuş. Güle güle kullanın.

Eyvallah bu arkadaşımın telefonuydu bakalım yarın deneyeceğim ..

Arkadaşım ben de sizin anladığınız gibi "sorununuz çözüldü" olarak algıladım ki öyle diyor ama Kilecerme arkadaş bence çok haklı bu sanki unlock maili değil. Bu sabaj kalktığımda aynı mesaj bana da gelmişti cihazı taktım ama hiçbir şey yok, belki başka bir yöntemi var ben bilemiyorum ama zaten canım yandığı için fazla da oynamadan bıraktım.

Sakın bu maile aldanıp cihazınızın versiyonunu yükseltmeyin. Bu herkes için geçerli tabi.

• Arkadaslar issue resolved maili geldiyse chatten sorun durum ne oldu diye,onlar soyluyor casein son durumunu.bana issue resolved yazan mail geldi ama baska mail gelmedi,bende Att ye chatten sordum durum nedir diye,unlock talebiniz kabul edilmis sizin dedi(12 saatin icinde olmus bu arada) bende maili gelmedi diyince tekrar gonderdi maili.nasil unlock edecegini gosteren standart bir mail geliyor.bu geldikten sonra backup/restore yapmaniza gerek yok! Sam den telefonu deactivate edin,revert lockdown to originali secin(lockdown yedeginiz varsa tabi) daha sonra itunesa bagladiginizda eger islem basarilysa Congratulations your phone has been unlocked yaziyor.islem tamam.
    Bos yere emin olmadan update yapmayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupe96 -- 4 Mayıs 2012; 9:54:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: troy

ya ben avusturyadan aldim telefonu acep bu kisilere mail atsam bir sansim var mi ? Sanki americadan almisim gibi falan filan? Birde bazi kisiler case acti falan demis case nedir ?

? Bilgisi olan yok mu
  • Arkadaşlar herkese merhaba. Dün gece 2-3 defa chat ortanmında iphone 4 için unlock yapılması için istekte bulundum. ancak beni çok dinlemeden AT&T müşterisi değilseniz yardımcı olamıyoruz dediler. Acaba bu konuda yardımcı olabilir misiniz? AT&T artık unlock yapmayı mı durdurdu? Sizce bu gece birkaç defa daha denemelimiyim? Bu arada konudan çok geç haberim olduğu için bu durumdayım eğer unlock etmeyi bırakmışsa bendeki şansın içine edecem :(
  • quote:

quote:

ya ben avusturyadan aldim telefonu acep bu kisilere mail atsam bir sansim var mi ? Sanki americadan almisim gibi falan filan? Birde bazi kisiler case acti falan demis case nedir ?

? Bilgisi olan yok mu

bildiğim kadarıyla AT&T lock varsa telefonda açabilirler başka bir GSM operatörüyse zor. Case dedikleri şey ise de mail atılıyor. Sisteme bir talepte bulunduğunuza dair size gönderilern dosya numarası gibi düşünün. bu numara ile isteğinizin ne durumda olduğunuzu takip edebileceğiniz bir numara...

• Ve nihayet mutlu son. iTunes da "your phone has been unlocked now" yazısını görmenin verdiği haz gerçekten paha biçilemez. Nerdeyse 1 aya varan çile nihayet mutlu son ile bitti.

Arkadaşlar eğer tarafınıza "the issue has been resolved" şeklinde bir mail gelmişse cihazınız unlocked olmuştur. Her ihtimale karşı chat ilehttps://sales.liveperson.net/hc/69560172/?cmd=file&file=visitorWantsToChat&site=69560172 teyit ettirin. Çünkü ben öyle yaptım bana açıklamaları anlatan bir eposta gelmedi sadece ""the issue has been resolved" epostası geldi dedim tabi case numaramı da yazdım. Baktı ve cihazınız unlocked olmuş şunları şunları yapın dedi. itunes a bağladım restore ettim ve bingo. O muhteşem yazı ekranda belirdi.

Darısı diğer arkadaşların başına çünkü ne çektiğinizi gayet iyi biliyorum.

• Bende deneyecegim eyvallah :)
  • Biride bana yardım etsin :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmarali

Biride bana yardım etsin :))

Arkadaşım neye ihtiyacın var ? yardım etmeye çalışayim.
  • quote:

Ve nihayet mutlu son. iTunes da "your phone has been unlocked now" yazısını görmenin verdiği haz gerçekten paha biçilemez. Nerdeyse 1 aya varan çile nihayet mutlu son ile bitti.

Arkadaşlar eğer tarafınıza "the issue has been resolved" şeklinde bir mail gelmişse cihazınız unlocked olmuştur. Her ihtimale karşı chat ilehttps://sales.liveperson.net/hc/69560172/?cmd=file&file=visitorWantsToChat&site=69560172 teyit ettirin. Çünkü ben öyle yaptım bana açıklamaları anlatan bir eposta gelmedi sadece ""the issue has been resolved" epostası geldi dedim tabi case numaramı da yazdım. Baktı ve cihazınız unlocked olmuş şunları şunları yapın dedi. itunes a bağladım restore ettim ve bingo. O muhteşem yazı ekranda belirdi.

Darısı diğer arkadaşların başına çünkü ne çektiğinizi gayet iyi biliyorum.

Tekrar hatırlatayım. Bu yazıya güvenerek cihazınızı update etmeyin. Bu case'inizin kapandığını gösteren bir maildir. Case'inizin durumunu arkadaşın da belirttiği gibi chat kanalıyla öğrenebilirsiniz. Bu mailin gelmesi cihazınızın unlocked olduğunu göstermez.

• Bana da 2 adet mail gelmiş, ilk mail'den unlock olduğu anlamını çıkarttım ancak ikinci mail kafa karıştırıyor.

quote:

Dear Customer:

Sincerely,
    AT&T

Bu da ikinci mail

quote:

Attached is the information referenced during your discussion today with an AT&T Representative. If you have any questions, please refer to our online support site atwww.att.com.

Please do not respond to this e-mail. This mailbox is not monitored and does not accept mail.

Attachments:

Ineligibility Invalid Mobile or Account Template
    This message, including any offer and attachments, is intended for the named recipient and may contain confidential information. No other person should rely on any offer or information in this message. If you are not the named recipient, please immediately delete this message.

Edit: Şimdi chat yoluyla görüştüm, isteğim reddedilmiş. AT&T hesabı ve numarası istiyorlar anlaşılan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IBRAHIMOVIC' -- 4 Mayıs 2012; 13:59:06 >

• Arkadaşlar herkeste kafa karışıklığı olduğu için bu açıklamayı yapma gereksinimi duydum. Gelen maillerde aşağıdaki gibi eklere göre cihazın unlocked olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Eğer aşağıdaki gibi bir ek varsa cihazınız unlocked olmuştur.

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı]

Eğer aşağıdaki gibi bir ek varsa verdiğiniz IMEI kodu hatalı veya AT&T kilitli değildir. Cihazınız unlocked olmamıştır.

Eğer aşağıdaki gibi bir ek varsa AT&T accountunuz yoktur bu nedenle cihazınız unlocked olmamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilecerme -- 4 Mayıs 2012; 14:23:59 >

• tuner arkadasim 140 tl karsiliginda acti tavsiye ederim kendisini ugrasmayin ordan halledin
  • quote:

quote:

Hocam benim telefonumla ilgili att ile görüşüp açtırmak istiyorum yardımcı olursan sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Hocam benim telefonumla ilgili att ile görüşüp açtırmak istiyorum yardımcı olursan sevinirim

daha önce bir case number verildi mi? çünkü ilk defa alacaksanız biraz zor olabilir zira at&t müşteri no istiyorlar. Ben her seferinde case numaramı verince bir şey diyemiyorlar. case numarası verildiyse bana özelden pm atın elimden geleni yaparım.

• Allah bu at&t cileri ıslah etsin başka birşey demiyorum ben.

Dün bu mailden sonra açıldımı diye sordum. verdiği cevap şu :You were denied, because your phone is ineligible to be unlocked.

blindearth arkadaşa da aynı mail geldi onun ki açıldı benimki açılmadı. Nasıl bir iş bu arkadaşlar biri lütfen açıklasın.
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.