Şimdi Ara

AT&T hakkında kücük bi soru..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bi arkadaşım amerikadan bana iphone getiriyordu fakat bu AT&T ile yapılan 2 yıllık anlaşma ile ilgiligi bi kaç sorun olduğunu söyledi.. Yaptıgınız anlaşma sonucu aldıgınız AT&T kartı için sonradan bir ödeme yapılması lazımmı? sabit ödeme hattın açık kalma ücreti vs. gibi.. Anlaşmayı imzalayacak kişi amerikada yaşıyo normalde onun içinde sorun olmaması lazım alımın gerçekleşmesi için.. Eger beni aydınlatabilecek bilgilere sahipseniz ve bu topick altında paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşkler..AT&T

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsummak -- 12 Ocak 2008; 21:44:17 >

• Selam;

Bende amerikandan aldırdım ama oyle bir anlaşma yapılmadı almak icin ama birtek hattın vergisi (parası ödendidi) yani 399$+30$=429$ para ödendi kart zaten bizim kontürlü hatlar gibi yükleme yapılmadıgı zaman aktiv olmuyor bu arada sim kartınızı cumartesi günü kargoladım haberiniz olsun
  • Kendisi orada kullanmak için AT&T'den alabilir sözleşme karşılığı. Size ise AT&T'den almasına gerek yok gitsin apple store'den alsın, ha bulunduğu yerde apple store yoksa AT&T'den alsın tabi alırkende sözleşme yapmak istemediğini hediye ediceğini söylerse ve aynı şekilde apple store için de geçerli nerden alırsa alsın (sizin için) hediye aldığını söylerse bir problem çıkmaz kanatindeyim.
    Ben Newjorsey Apple store'den bu şekilde aldırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dryman72 -- 12 Ocak 2008; 21:22:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: alicorbaci

Selam;

Bende amerikandan aldırdım ama oyle bir anlaşma yapılmadı almak icin ama birtek hattın vergisi (parası ödendidi) yani 399$+30$=429$ para ödendi kart zaten bizim kontürlü hatlar gibi yükleme yapılmadıgı zaman aktiv olmuyor bu arada sim kartınızı cumartesi günü kargoladım haberiniz olsun

ya bende böle biliyodum ama appleın sitesinde alt kısımda şöyle bi tablo gözüme carptı

Monthly Price $59.99 $79.99 $99.99

eger böyleyse 59$ x 24 gibi bi rakam cıkıyo ama aktiv olmama durumundan emin degilim..

quote:

Orjinalden alıntı: dhaydar

Kendisi orada kullanmak için AT&T'den alabilir sözleşme karşılığı. Size ise AT&T'den almasına gerek yok gitsin apple store'den alsın, ha bulunduğu yerde apple store yoksa AT&T'den alsın tabi alırkende sözleşme yapmak istemediğini hediye ediceğini söylerse ve aynı şekilde apple store için de geçerli nerden alırsa alsın (sizin için) hediye aldığını söylerse bir problem çıkmaz kanatindeyim.
    Ben newjorsey'den bu şekilde aldım.

ama bunu bi önereyim.. teşkrler

• Ya apple ın sitesinden anladıgım kadarıyla bu hat faturalı.. OY başımda bi bu eksikti Bilgiye açım yok mu daha garanti bi yol-yordam bilen kişi..
  • Arkadaşım iphone u başka bir eyaletde oturan bi arkadaşı için aldıgını dolayısıyla sözleşme imzalamak istemediğini sölemiş ama onun içinde aldığı kişinin adresini istemişler.. Ya bu adam amerikada yaşıyor, ilerde onun başına bi dert açmadan alabilmenin bi yolu yok mu ya Bu gece son kez gidecek apple stora galiba yani son şansım bu Kesin ve temiz bir yol bileniniz warsa ve benim le paylaşırsa çok sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsummak -- 19 Ocak 2008; 13:14:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.